NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

Klausimas: Gavau dovanų gražų „Montblanc“ parkerį ir noriu jį nešioti krūtininėje švarko kišenėlėje. Ar jis ten tinka?

 

Atsakymas: O vakare ten pat įsikišti ir prožektorių? Man patinka mano „Philips“ dulkių siurblys, bet aš jo nesivežioju ant priekinės sėdynės savo garsiojo „Ford Crown Victoria“. Viskam yra savas laikas ir savo vieta. Jei esi socialus asmuo, aplinkiniai neišvengiamai pamatys, kad Tu tą parkerį turi, nebūtina jo pripuolamai demonstruoti – tai rodo tik nepasitikėjimą savimi.

 

Klausimas: Vis dažniau matau vyrus nešiojančius aplink kaklą apvyniotus šalikus patalpos viduje. Gal ir nieko, tačiau visada atrodo, kad jie tuoj pat išeis pro duris… Ar taip galima?

 

Atsakymas: Nebūtina būti sergančiu ar sušalusiu, kad viduje ryšėtum šaliką, tam užtenka vien stiliaus jausmo bei keisto impulso atrodyti geriau ir kitaip nei kiti. Šalikas yra kūrybinių bei kūrybingų darbuotojų atributas, galų gale, jis gali dengti plaukuotą krūtinę.

 

Klausimas: Neseniai mačiau du vyriškius, dėvinčius skrybeles, gražu. Vaizdą gadino tik tai, kad jie jas devėjo patalpos viduje. Ar jie nemandagūs, ar aš pasiklydau praeityje?

 

Atsakymas: Galbūt jie buvo žydai ortodoksai? Arba Rastos? Arba išaugę olose ir tvartuose? O gal tai buvo aktoriai, vaidinantys gansgterius? Mano protėviai teigė, kad aš plinku tik dėl to, kad nešiojau kepurę viduje. Todėl dabar visiems likusiems patariu to nedaryti.

 

Klausimas: Kur laikyti savo vyriškus papuošalus ir aksesuarus? Ar yra tam skirtos talpos, dėžės?

 

Atsakymas: Yra, bet jos brangios. Geriausia daryti kaip aš – laikyti aksesuarus dėžėse nuo cigarų.

 

Klausimas: Ar Jums patinka ilgos vyriškos piniginės? Ar jos neatrodo pernelyg moteriškos?

 

Atsakymas: Ilgos piniginės yra atėjusios iš tų laikų, kai traukinio bei lėktuvo bilietai buvo pailgi. Šiais laikais jos yra tiesiog nepraktiškos, nes visada šiek tiek kausto judesius. Bet būtų klaidinga teigti, kad jos moteriškos. Išvis, moteriška piniginė yra ta, kuri turi skyrelį monetoms.

 

Klausimas: Mano vyras nešioja šviesų kostiumą ir juodą portfelį? Man tai neatrodo labai skoninga…

 

Atsakymas: Ir man taip neatrodo. Nes negalima vilkėti ar nešioti nieko, kas tik sukuria ryškų disonansą. Lietuvos Nepriklausomybės dienos proga nupirkite jam raudoną arba šviesios odos portfelį, atrodys geriau, kaip ir derėtų geram lietuviui.