Kuris iš mūsų nori būti „masės dalimi“? Nė vienas, savaime suprantama. Todėl mes ieškome savo „išskirtinumo“ ir „ypatingumo“ visuose gyvenimo srityse – buityje, laikysenoje, stiliuje, pomėgiuose, meilėje ar pramogose.Nes kiekvienas mūsų – unikalus.

Netgi parduotuvės, kuriose lankomose daug ką pasako aplinkiniam pasauliui apie mūsų vaizduotę, stilistiką ar polinkius. Ir jei nori atrodyti išties originalus, pagalvok apie „Assorti“. Jei joje jau esi buvęs, tada pats suvoki, apie ką kalba. Jei ne – Tavęs laukia išties kažkas išskirtinio. Štai penkios priežastys apsilankyti „Assorti“ parduotuvėje:

  1. Apsipirkimas lietuviškame maisto butike – visada aukštos klasės požymis. Vaikščioti į didžuosius prekybos centrus jau seniai yra „movetonas“, o leisti ten pinigus tam, kad jie būtų išpumpuoti kažkur į ofšorus Airijoje ar Norvegiją išvis ne „comme if faut“. Kadaise Vyriausybė skatino „pirkti prekę lietuvišką“, tiesa, baigėsi pinigai tam vajui skatinti, baigėsi ir vadovų entuziazmas. Tačiau mes jo nepamiršome. Apsipirkti lietuviškoje parduotuvėje – lygis.
  2. Čia visada rasi tai, ko nerasi kitur – praktiškai niekur. Žydai jau seniai mokė, „niekada nesek paskui minią“. Jei nori padaryti aplinkai įspūdį, o ir pats pasimėgauti tuo, kuo mėgaujasi normalūs žmonės Vakaruose – suk ienas į „Assorti“. O tuo pačiu ir pratęsi savo kulinarinius įspūdžius iš savo apsilankymų tolimose šalyse.  Nežinau, kas ten dar prekių užpirkimus, tačiau tas žmogus, matyt, nemažai laiko praleido kažkur Italijos ar Prancūzijos pilyse, ragaudamas sūrius, kumpius ir visokias alyvuoges. Atrinkta žinovo. Atrinkta su rafinuotu skoniu. Atrinkta Tau.
  3. Čia visada rasi egzotiškų amerikietiškų skanėstų – neįprastų, bet skanių. O juk profesorius Landsbergis jau kažin kada mokė „Lietuvai reikia daugiau Amerikos, mažiau Rusijos“. Kartais galima pasimėgauti ir Amerika – ne tik gardu ar suteikia galimybę prisiminti senus laikus, kai dažei tvoras kur nors Čikagoje ir švęsdavai Padėkos dieną. Tai suteikia ir galimybę paskanauti to, kas pavertė jų gamintojus pasaulinėmis, jau šimą metų gyvuojančiomis kompanijomis.  Nepigu, žinoma. Bet niekas niekada ir nežadėjo, kad kokybė turi būti pigi.
  4. Tai geriausia vyrų draugė – ypač įsimylėjusių vyrų. Jei nori nustebinti merginą nematyta įmantrios formos saldainių ar šokolado dėžute, „Assorti“ yra ta vieta, kur tokią rasi. Užsidarius Vilniuje „Marks&Spencer”, tai liko vienintelė vieta sostinėje, kur gali rasti kažko spalvingo, įspūdingo ir, žinoma, skanaus. Merginai skanaus.
  5. Tai geriausia moterų draugė – mėgstančių tvarką moterų. Nemažą dalį „Assorti“ parduotuvės užima vaikų ir namų priežiūros reikmenys, vaikų ir kūdikių maistas – „Assorti“ myli mamas, o mamos myli „Assorti“. Ir visas tas asortimentas ten jau daug metų. Vadinasi, kažkas juos perka. Ir perka nuolat.