Suprantama, kad kiekvienas mūsų esame asmenybė – su savo charakteriu, patirtimi, emocijomis, vertybėmis, jei taip jau nori. Tačiau dviejų potencialių mylimųjų pasimatymas technine prasme – dar ir kompromiso menas. Mokėjimas nuslėpti savo nepasitenkinimą, mokėjimas suteikti kitam žmogui dar vieną galimybę, mokėjimas manipuliuoti. Štai Tau 10 blogų pasimatymo stereotipų ir klišių, kurių paskubėk atsikratyti, jei išties nori patikti kitam žmogui. Galės viskas į paviršių iškilti, kai susimesite, susituoksite ar mergina pames dėl Tavęs galvą – bet jau bus vėlu. O kol kas – venk:

SLĖPTI SAVO TIKRUOSIUS JAUSMUS

Komunikacija yra sėkmingų santykių pagrindas, tad su savo partnere būk atviras ir jausmingas – žmonėms tai patinka.

BANDYTI PAKEISTI SAVO PARTNERĖS ĮPROČIUS

Tai išvis viena blogiausių žmogiškųjų savybių – primesti kitam žmogui savo įsivaizdavimą apie tai, kaip jis turi elgtis ar atrodyti. Jei ji rūko, o Tau tai nepatinka, palauk palankesnio momento jai tai pareikšti. O kol kas užteks paminėti, kad Tu pats nerūkai, jei ji protinga ir Tu jai patinki, ji pradės derintis prie Tavęs. Nereikia ginčų ir konfliktų.

BŪTI PERNELYG DOMINUOJANČIU

Nesuteikdamas savo partnerei erdvės ir laiko savo nuomonei pareikšti priversi ją jaustis spaudžiama ir taip pradėsi ją gąsdinti.

IŠLIETI ANT PARTNERĖS SAVO BLOGAS EMOCIJAS

Turėjai nemalonumų? Jei jau esi toks silpnas, kad savoms problemoms spręsti reikia kitų žmonių pagalbos, eik pas kunigą, „Herbalife“ pardavėjus arba „Tikėjimo žodį“. Nepasirodyk esąs mėmė ir visų niekinamas menkysta akivaizdoje to žmogaus, kurį pats turėsi visą gyvenimą ginti.

NESUTEIKTI PARTNEREI PRIVATUMO IR ASMENINIO LAIKO

Tu – ne apylinkės įgaliotinis Vitalijus Rožko! Nedaryk jos asmeninių daiktų ar gyvenimo kratos, ieškodamas narkotikų ir antivalstybinės literatūros.

PAVYDĖTI

Jos kitiems, arba jos daiktų – jai. Tai – akivaizdus silpnumo požymis.

MELUOTI

Kaip sakoma, meluoti kartais ir galima, ypač meluoti kalbant su melagiais. Tačiau ilgalaikės perspektyvos prasme tai veda tik į blogą.

NESISTENGTI

Žinoma, nebūtina apsivilkti smoking pirmajam pasimatymui. Tačiau pastangos atrodyti gerai yra galingas afrodiziakas.

NUOLAT LYGINTI JŪSŲ SANTYKIUS SU KITAIS ŽMONĖMIS

Žiūrėti į kitus varguolius ir norėti būti tkiais, kaip jie yra blogas ir pavojingas įprotis bet kurio žmogaus gyvenime. Laiminga pora visą dėmesį skiria tik sau!

BŪTI KARTU PERNELYG DAŽNAI IR ILGAI

Kada paskutinį kartą aplankei savo Mamą? O kada paskutinį kartą nuėjai į kazino? O kada paskutinį kartą bendravai su pusbroliu Hansu iš Šilutės? Praleisti su savo partnere 24/7 pavojinga, nes pradedi nebesuprasti, kaip jos ilgiesi, o atvirkščiai – pradedi ilgėtis kitų. Tai veda tiesiog prie pasibodėjimo. Ieškok balanso.