Tu su ja negalėsi užmušti poros valandų, mėtydamas bajerius apie tai, kaip buvo smagu mokykloje degtukais užkamšyti kabinetų raktų skylutes. O kai paminėsi jai frazę „Dievas man atsiuntė karvelį“ – ji net neatsimins, kad gyveno kadaise pasaulyje toks didis aktorius Girdvainis.

 

Beprasmiška jai aiškinti tokį pamokymą „jei šprotus užgersi pienu, tai braškių galima ir nebeplauti“.

 

Jos draugų kompanijoje Tau, matyt, vargu ar bus juokinga. Kodėl? Paskaityk, pvz., vokiečių anekdotus ir suprasi.

 

Tu niekada jos neįtikinsi, kad Naujieji metai yra svarbiau už Kalėdas.

 

Ji niekada nesupras, kodėl Tu taip didžiuojiesi nuosavu butu miesto pakraštyje esančioje penkiaaukštėje „chruščiovkėje“ be lifto.

 

Ji niekada nepamils tokio užsiėmimo, kaip grybauti ar uogauti, o taip pat neįtikės naudingomis krieno ir ridikų savybėmis.

 

Ji švaistys Jūsų pinigus ir atostogas kelionėms pas savo tėvus į Nigeriją.

 

Jai nepavyks išaiškinti, kodėl Tu kiekvieną šeštadienį privalai praleisti keletą valandų garaže su „bachūriukais“, kas yra „žvejyba ant ledo“ ir kodėl po apsilankymo pirtyje „rytiniam garui“ pusiaudienį Tu nori prigulti.

 

Anksčiau ar vėliau baigsis jos vizos galiojimas, arba jai atsibos Lietuva, ir tada Tu arba liksi be mylimos merginos, arba be Tėvynės, artimųjų, draugų ir karjeros.

 

Persikėlimas į kitą šalį – puikus būdas užtrinti pėdsakus, jei ką esi iškrėtęs praeityje. O ką, jei ji dar prieš metus buvo palestiniečių teroristė arba prostitutė Venesueloje?

 

Jūs susituokėte, susilaukėte vaikelio, ji išvyko su juo namo ir dabar, kad jį pamatytum, Tau arba reikia gauti vizą, arba pirkti aviabilietą. O kai Tu galiausiai nusigausi iki mylimos atžalos, jis staiga į Tave prabils žodžiais, tipo,  „Chuje midach!“ – kas reiškia „Labas rytas!“ jei veiksmas vyksta Nyderlanduose.

 

Neaišku, už kurią rinktinę sirgti, kai su ja žiūrėsite Olimpines varžybas.