Įsitikinimo, kad vyriška draugystė yra svarbesnė už moteriškus planus.

Ypatingo prisirišimo prie savo motinos.

Varžybų dvasios ir noro būti pirmu. Frazė „lažinamės!“ daugumai vyrų yra svarbi tiek jiems būnant 10-ies, tiek 45-rių metų.

Nenoro užsiimti moteriškais dalykais. Taip, vyrai lygina, plauna, skalbia, siuva, bet verčiau jau jie to nedarytų.

Pavydo. Saikingo.

Polinkio išsikovoti ir apipavidalinti savo asmeninę erdvę, ar tai būtų garažas, ar mansarda, ar priešpirtis. Svarbiausiai, kad tai būtų Tavo kampelis, Tavo „man cave“.

Prisirišimo prie mėgiamo daikto. Juk teisybė: jei Tau patinka tie sportbačiai, nešiosi juos iki tol, kol jie patys nenukris nuo Tavo kojų.

Įpročio vertinančiai nužvelgti visas simpatiškas moteris 25 metrų diapazone. Ir flirtuoti su tomis, kurios yra arčiau.

Įsitikinimo savo teisumu.

Mokėjimo švaistyti pinigus „nereikalingiems“ brangiems daiktams. Nauja gitara, lieti diskai mašinos ratams, galingiausias pasaulyje elektrinis atidarytuvas, didžiulis gauruotas šuo – ar be to išvis įmanoma gyventi?

Polinkio kokiam nors beprasmiam, moterišku požiūriu, hobiui. Taip, mums patinka klijuoti lėktuvėlių modelius. Taip, mes mėgstame kolekcionuoti domkratus. Ne, niekam negalima skolinti paskaityti mano knygų apie skruzdėlių gyvenimą !

Nuolatinio pasiruošimo kalbėti apie automobilius, motociklus, dviračius, lėktuvus ir suvirinimo aparatus. Be to, net nesvarbu, kas klausytojas.