Buvusios „Didžiosios Gyvenimo Meilės“ vestuvės – pripažink, širdies gilumoje Tu visada manei, kad štai, praeis N metų, ir vieną vakarą Tavo buvusi Mylimoji atšliauš pas Tave ant kelių su žodžiais „atleisk, buvau neteisi, myliu – gyventi negaliu!“. Pakentėk dėl jos paskutinį kartą, palinkėk jai sėkmės ir užmiršk ją amžiams.

 

Fizinis darbas gamykloje (arba lauke) – tampyti 25 kilogramų svorio maišus su cementu šalia nuolat ūžiant generatoriui ar trankantis presui, kaip ir nurinkti spanguoles iš 3 ha ploto per dieną – tai tau ne „degti su ataskaita“ ofise, tikrovėje mėtant ant kompiuterio ekrano pasjansą. Pažink, kas yra tikras darbas, onaniste.

 

Skausmingi medicininiai tyrimai – esi girdėjęs tokią „kolonoskopiją“? Tai toks procesas, kai simpatiška seselė kiša zondą Tau tiesiai į šikną. Gero mažoka, bet kur kas geriau nei mirti nuo storosios žarnos vėžio.

 

Muštynės, pasibaigusios ne Tavo naudai – 1. Randai lyg ir puošia; 2. Galbūt tai privers Tave pradėti lankyti sporto salę?

 

Visiškas  pinigų trūkumas – pasirodo, pasivaikščiojimas mėnesienos nušviestu parko takeliu yra ne ką blogiau nei pora „longailendų“ bare „Materialistė“? O kai galiausiai vėl rasi naują darbą, nebereikės drebėti prieš darbdavius, nes jau kartą buvai bedarbiu, ir tai – ne mirtina.

 

Aršus ginčas su mama/tėte/broliu/sese – ypač jei radai savyje jėgų pripažinti, kad buvai neteisus.

 

„Sausas periodas“ – Tu juk turi teisę į mėnesines atostogas kiekvienais metais? Kodėl Tavo kepenys ir inkstai blogesni? Be to, tai puikus būdas patikrinti, kaip toli nuėjo Tavo alkoholizmas.

 

Baisiai brangus restoranas – jei Tave jau į jį užnešė, atsipalaiduok ir pasijusk „nuvorišu“. Nesilažalink ant visos Lietuvos pastangomis mintyse suskaičiuoti, kiek čia Tau kainuos, kiek mergina jau suėdė ir išgėrė. Verčiau susimąstyk, kaip daugiau uždirbti.

 

Sirgti už klubą, pergyvenantį ne pačius geriausius laikus – lengva sirgti už čempioną. Pavyzdžiui, Kauno „Žalgirį“, laimėjusį Eurolygą. Arba Virgilijų Alekną, kai jis dar vežė Lietuvai medalius. Tačiau kai jiems nesiseka, visi nuo jų nusisuka, o Aleknos net ir nebekviečia į Prezidento inauguracinį balių. Todėl atmink, labiausiai Tavo paramos reikia tiems, kurie yra duobėje. Ką gali žinoti, gal būtent ištikimų fanatų dėka klubas ar čempionas vėl prisikels?

 

Dieną su lietuviškomis radijo stotimis – po jos išmoksi išties vertinti gerą muziką.

 

Pasiųsti labai asmeniško turinio SMS ne į tą numerį.

 

Kepti vabalai, virti sliekai – po tokių pietų Tu pasiruošęs bet kokiems gastronominiams kankinimams, o koks nors indų-tajų viralas iš aštraus pipiro su čili padažu Tau išvis pasirodys vaikiška tyrele.

 

Beprotės moters meilę – visi tiek skambučiai (naktiniai ypač), ašaros, nervai, meilė ir susitikimai Trakuose… Bus ką atsiminti senatvėje. Būtų geriau, jei tą išbandymą praeisi būdamas jaunas, kol nėra nei vaikų, nei nuosavybės, o nervai dar stiprūs.