Susitikimui su buvusiais klasės draugais „iki aštuntos klasės“ – tai,  kad vaikystėje kartu žaidėte slėpynes, dar nesuartina astronauto ir mento – tiesiog nebus apie ką kalbėti.

„Aukštuomenės naujienų“ skaitymui – nebent ten rašoma apie Tave patį.

Transporto kamščiams – kartais tai, be abejo, yra neišvengiamas Blogis. Tačiau, jei pėsčiomis iki savo paskirties vietos nukaksi greičiau, nevaizduok didelio pono ir netingėk.

Naujienoms apie politinį Lietuvos gyvenimą.

„Pačio juokingiausio lietuviško filmo“ peržiūrai.

Kombinacijai „šampanas+degtinė“, arba „vynas+alus“ – pachmielas bus baisus, o ar buvo linksma, vis tiek neatsiminsi.

Cigaretėms – verčiau jau įsigyk iQOS.

Darbui nekenčiamame darbe.

Laukdamas lifto – žinoma, jei dirbi ne Televizijos bokšte. Laiptais ne tik sveikiau, bet dažnai ir greičiau.

Savigraužai – „aš tingus, bukas, negražus, niekam aš neberūpiu“… Atsikelk ir padaryk. Kaip sakė žydai pergalingo 1967 metų karo išvakarėse: „Liaukis zyzęs dėl Izraelio, verčiau padaryk ką nors“.

Geram seksui su bloga mergina – vis tiek pasibaigs skandalu, išsiskyrimu, o dar ir drama. O merginos – netgi ir kvaišos juk galima pasigailėti. Ir neparinti jos be reikalo.

Važiavimui į prekybos centrą „apsižiūrėti“ – kol prieisi iki kasos, išeiginės ir pasibaigs. O namuose paaiškės, kad įsigijai penkis maišus chlamo, bet dantų šepetėlį, dėl kurio, tiesą sakant, ten ir važiavai – pamiršai.

Laukdamas, kol užvirs vanduo „čainike“ – ne XX amžius, laikas ir „Nespresso“ kavos aparatą įsigyti.

Pokalbiui su mergina – prasidedančiam žodžiais „logiškai pagalvojus“…

Begaliniam pelno, premijos arba apdovanojimo laukimui – viena iš dviejų: arba Tau reikia rasti rinką, kuri tinkamai įvertintų Tavo talentą, arba rinkai – normalų veikėją, kuris nusipelno įvertinimo.