Jei aplinkybės taip jau susiklostė, ir sviedė likimas jus jauną į pagyvenusios moters glėbį, pripažinkite, kad pojūtis nebuvo nemalonus. Argi jūsų neapėmė pasididžiavimas savo jaunu kūnu, savo uolumu ir ištverme, galų gale, tuo, kad ją patenkinote? Juoba kad sulaukęs trisdešimties metų, tikras vyras privalo būti permiegojęs su vyresne už save moterimi (kiek vėliau pasidaro vertybe jau permiegoti ir su jaunesne už save, ar ne?). Viskas gyvenimo patyrimui.

Tačiau jei ta moteris nori su jumis praleisti vakarą ar naktį dar kartą, jeigu droviai paklausia, ar nesutiktumėte savo galiomis pasidalinti ir su jos drauge, ar neapima jūsų dar nepatirtas jausmas – jausmas būti reikalingam? Ir jeigu dar gauni kažkokį atlygį už tai (bent jau vakarienę), ar neapima pasididžiavimas savimi, galinčiu suderinti malonumą su nauda, ir dar gyventi iš to?

Dar prieš penkiolika metų moterys neturėjo tiek valdžios ir galių, kaip dabar. Šiais laikais jos turi tiek pinigų, kad gali nusipirkti viską, netgi seksą. Jeigu taip gali daryti vyrai, kodėl to negali moterys? Galų gale skirtumas tarp moterų ir vyrų išnyko, bent jau šioje srityje.

Tačiau geras perkamas vyras – žigolo turi daug ko išmokti. Ir jeigu apsisprendėte pasirinkti šią garbingą profesiją, atminkite, svarbiausia – išlikti džentelmenu.

KAS YRA ŽIGOLO?

Tarptautinių žodžių žodyne “žigolo” reikšmė aiškinama taip: (pranc. gigolo – paleistuvis) jaunuolis, jaunas vyriškis, išlaikomas vyresnės už save ištekėjusios moters. Samdomas šokio partneris.

Žigolo dažniausiai yra siejamas su „vyru-prostitute”, tačiau šio žodžio reikšmė yra kur kas platesnė. Žigolo yra profesionalus meilužis, žmogus, kurio profesija yra patenkinti ir mylėti moterį. Trumpiau sakant, žigolo yra vyras, mylintis moteris. Be abejo, pagrindinį dėmesį beveik visada skiriantis jos kūniškoms reikmėms patenkinti, tačiau jam taip pat svarbu ir džentelmeno skiriamas dėmesys moteriai, kaip asmenybei.

Geras žigolo yra ganėtinai išprusęs, orientuojasi gyvenime ir pasaulyje, seksualiai patyręs, finansiškai nepriklausomas (štai jums ir esminis skirtumas nuo alfonso – moters išlaikomo vyro), ir suprantantis tikrąsias moters reikmes. Ne vien seksualines, bet ir romantiką, net jeigu likimas jus suveda tik vienai nakčiai. Žigolo supranta, ką moteriai reiškia dvasinis ryšys, aistra, juokas, sąmojai, pasitikėjimas ir saugumas. Žigolo žino, kaip panaudoti savo „instrumentus”, kurie jam padės pasiekti svarbiausią tikslą – pilnai patenkinti damą.

KAIP MOTERYS SURANDA ŽIGOLO?

Dažniausiai, aišku, per laikraščių skelbimus, siūlančius eskortą ar galantiško vyriškio kompaniją. Tačiau skelbimas laikraštyje ne jums. Geras žigolo, kaip tikras džentelmenas, neturi atrodyti nuvalkiotas, o rinkodaros prasme – ir neparodyti klientūros trūkumo. Geras žigolo niekada nesiskelbia laikraščiuose, atsiliepimai apie jį, kaip ir jo kontaktas yra perduodami tik žodžiu ir tik per artimų klienčių patikrintą ratą.

Užtikrinti klientei saugumo jausmą yra viena didžiausių jūsų susitikimo vertybių. Siūlykite damai susitikti tik neutralioje vietoje, iš kur ji jausis galinti bet kada pasišalinti, jei oras pakvips siera ar kompromituojančia medžiaga. Neklauskite moters jos namų adreso arba kitos asmeninės informacijos. Neverskite jos pasijausti įtariai. Tebūnie jūsų reputacija jai skydu.

KO MOTERYS TIKISI IŠ ŽIGOLO?

Kaip paprastai, pagyvenusios moterys ieško tokių žigolo, kurie jos vaizduotėje tiktų žentu savo vienturtei dukteriai – išauklėto, išsilavinusio ir nepriekaištingos išvaizdos jaunuolio.

Nereikia norėti neįmanomo – pabandyti suprasti moteris (Dievas to mums nedavė), tačiau visada galima pasiaiškinti, kodėl moterys skiriasi su savo vyrais, kodėl jos nuomojasi vyrus, ir kaip jos nori mylėtis. Jūs nebūtina atrodyti kaip kino žvaigždė arba vairuoti prabangų automobilį. Tačiau taip pat neturite būti storas, iš jūsų burnos neturi smirdėti šūdais, negalite vilkėti pigiu rūbų. Moterys mėgsta gerai atrodančius,  gerai apsirengusius vyrus (neužmirškite batų nusivalyti). Mėgsta tuos vyrus, kurie nepasigeria.

Geras žigolo leidžia moteriai pasijausti ypatinga, užuot įtikinėjus ją, kad jūs toks esate. Moterys tikisi užtikrinto elgesio arba intymumo. Moterys nekenčia pasipūtusių, netikrų ir veidmainiaujančių vyrų. Geras žigolo visada elgiasi garbingai ir oriai. Jo panagės švarios, jis visada atsistos, kai moteris prieis prie stalo. Žiūri moteriai į akis. Nesikeikia (nors dažniausiai privalo tai daryti lovoje). Jis yra apsiskaitęs ir gali diskutuoti įvairiais klausimais, nusimano vynų rūšyse. Geras žigolo yra geras šokėjas (tačiau svarbu atminti, kad pats žigolo niekada nekviečia damos šokti, nebent ji pati to užsinori).

Ir svarbiausia, kiekvienos moters viduje dar gyvena šėliojanti paauglė, kuriai amžinai yra 16 metų. Jai ne 40 ar 50 metų. Geras žigolo turi žinoti, kaip tą paauglę pažadinti. Už tai jam ir mokama.

Visi džentelmenai gerbia moteris, kurios nebijo tokiomis būti. Tai yra, tokias moteris, kurios nebijo išreikšti savo seksualinę galią. Kaip beskambėtų keistai, bet kekšės ir dievaitės turi daug ką bendro. Turite žinoti, kaip sužadinti moterį, mokėti masažuoti, žinoti, kur yra klitoris bei “G-taškas”.

Tačiau žigolo nebūtinai yra tik seksui. Alternatyva gali būti masažas arba pokalbis. Galų gale, moteris, kuri jus užsako, gali pati įsakyti, ką daryti. Muziką užsako tas, kas pinigus moka (beje, žigolo visada pinigus gana avansu). Geras žigolo yra tas, kuriam labiau rūpi jo klientės, o ne jo paties pasitenkinimas. Klientės norai yra svarbiausia.… Ir nebūtinai lovoje. Geras žigolo žinos, kada pasilenkti, kad išgirstų į ausį sakomas slapčiausias svajones ar reikalavimus.

KO ŽIGOLO GALI TIKĖTIS IŠ MOTERŲ?

Deja, nedaug ko, nebent pinigai yra jums viskas. Moteris gali pati paprašyti ją nustebinti. Galų gale, jūs – profesionalus moterų žinovas. Turite išmokti tai padaryti. Moterys gali pasidalinti su jumis savo fantazijomis ir paprašyti jūsų jas išpildyti.

KUR GERIAUSIA SUSIRASTI SAU KLIENTĘ?

Lėktuve, traukinyje, kavinėje, automobilių plovykloje, viešbučių baruose, seminaruose ir parkuose bevedžiojančią šuniuką (tai ypatingas moterų tipas). Tai yra, bet kur, kur tik žmonės nuobodžiauja ir turi kažkuo užsiimti, kad prastumtų laiką. Nei diskotekos, nei paplūdimiai nėra geros vietos klienčių medžioklei.

Jei neturite laiko, galite pranešti apie save savo ar pažįstamai kirpėjai, pas kurią lankosi pagyvenusios damos ir paprašyti jos pasidalinti šia žinia su savo klientėmis.

Šiais laikais madinga moterų ieškoti atletikos salėse. Visų pirma, pačioms ten sutiktoms moteris jau bus duotas signalas, kad jūs rūpinatės savo išvaizda ir sveikata. Jei moteris parodo savo dėmesį jums, ir netgi pasidomi, kuo jūs užsiimate, geriausia jai pasakyti, kad ji nustebtų sužinojusi, ką jūs iš tikrųjų veikiate ir pakviesti ją po treniruotės nueiti kavos kur nors atsipalaiduoti intymesniam pokalbiui. Jei ji priima jūsų kvietimą, jūsų galimybės jau didėja. Pasakius savo tikrąjį užsiėmimą, pagal visą praktiką, moterys labai susimėto po tokių žodžių ir stengiasi kuo greičiau pasišalinti. Tačiau jeigu jau turite progą įbrukti jai savo vizitinę kortelę, tada būkite ramus ir laukite skambučio – devyniais atvejais iš dešimties jo sulauksite.

Tariantis dėl pasimatymo, geriausia pasikliauti moters kūno kalba. Jos siunčiami signalai dažnai prieštarauja tam, ką ji sako žodžiais.

KAIP PATRAUKTI MOTERS DĖMESĮ?

Tam yra keletas pigių, bet veiksmingų triukų. Vienas iš jų – dviprasmiški užrašai vizitinėje kortelėje, pvz., “Mano verslas – jūsų malonumas”. Ar kas nors panašaus. Bet kas, kas duotų peno diskusijai ir spėlionėms.

Ypatingą signalą moterims galima pasiųsti parduotuvėse, moteriško apatinio trikotažo skyriuose. Moterys visada atkreips dėmesį į vienišą vyriškį, apžiūrinėjantį seksualius apatinius. Jų pasąmonėje visada bus tik du įvertinimo variantai – pirma, jus palaikys pederastu, antra, seksualiu meilužiu, berenkančiu ypatingą dovaną savo mylimajai. Abejais atvejais moteris jumis susidomės, kaip asmenybe.

Skelbimai laikraščiuose turi vieną problemą – klientės nemato jūsų akių. Akių kontaktas yra vienas lemiamų veiksnių apsprendžiant tolesnę vakaro eigą. Moterys visada nori jas įvertinti jūsų akis, prieš pasakydamos “taip”. Jei potenciali klientė nuspręs, kad jūsų akys yra gražios, tada viskas, kas po to – tik technikos reikalas.

KO IEŠKO MOTERYS?

Atsakymas gali būti begalinis: nuotykio, pasikeitimo rutinoje, fizinio malonumo, prarastos jaunystės, pažinties su maloniu nepažįstamuoju, romantikos, peties atsiremti, rankos palaikyti, nuoširdumo, supratingumo, geros sekso… Kitas klausimas, kodėl moterims išvis yra reikalingi žigolo? Atsakymas paprastas: tokią būtinybę apsprendžia tai, ką jų vyrai daro blogai arba išvis nedaro. Žigolo suteikia moterims malonumą ir priverčia jas vėl pasijausti moterimis. Žigolo, beje, kaip ir pederastai, gerai supranta moteris. Moterys ieško žigolo tam, kad vėl pasijaustų moterimis. Jos nori būti žmonėmis, jos nori elementarios pagarbos. Jos turi teisę to tikėtis iš jūsų, ir jūs turite būti džentelmenu, turite duoti joms tą jausmą.

Geras žigolo vertina save kaip geriausią vyrų giminės atstovą, tiek manierų, tiek seksualine prasmėmis. Jis elgiasi taip, kad pelnytų pagarbą ir suteiktų malonumą kitiems. Tai net nėra išmatuojama pinigais.

KAIP PATENKINTI MOTERĮ?

Kaip sakoma, geram seksui reikia švaraus kūno ir nešvarių minčių – tada abiem partneriams bus užtikrintas geras laikas.

Prieš sugulant su moterimi geriausia pačiam pagalvoti apie malonumą, kurį jums galėtų suteikti pati profesionaliausia pasaulyje prostitutė. Ką ji turėtų daryti su jūsų ego ir kūnu? Norėtumėte jaustis atsipalaidavęs ir patogiai? Norėtumėte, kad ji būtų išradinga ir žinotų, kaip jus sujaudinti? Norėtumėte, kad ji žinotų, kaip jus liesti, laižyti ir gnaibyti jūsų kūną? Norėtumėte, kad ji suprastų jūsų seksualines fantazijas? Norėtumėte, kad ji mokėtų išklausyti, ir pasakytų tai, ką jūs norite išgirsti? Norėtumėte, kad ji jus įtikintų, kad esate seksualus ir ją užvedate? Norėtumėte, kad ji naudotų savo liežuvį ir pirštus taip, kad prašytumėte jos liautis, ir rėktumėte dar garsiau, jei ji liautųsi? Norėtumėte po visko išgirsti, koks neapsakomai geras meilužis buvote? Ką gi, tada viskas, ką jums reikia prisiminti, tai, kad jūs turite elgtis lygiai taip pat ir su moterimi, tik pasikeitus vaidmenimis…

Tačiau jeigu moteris, praleidusi su jumis vieną vakarą ar naktį, daugiau nebeskambina, žinokite, kažką padarėte ne taip arba nepadarėte iki galo. Ką gi, erdvės tobulėjimui visada yra.

KAIP TURI ATRODYTI ŽIGOLO?

Tai, be abejo, priklauso nuo asmeninio klientės skonio. Armijoje yra taisyklė, kad kareivis turi visada būti pasiruošęs atlikti savo pareigas. Gera taisyklė, tinkanti ir  žigolo. Jei sutariate su dama iš anksto, kur eisite ir ką veiksite, tai ir renkitės pagal būsimąsias aplinkybes. Tačiau svarbu atminti – negalima rengtis pernelyg iššaukiančiai. Nebūtina atkreipti aplinkinių dėmesio. Tam yra dvi priežastys. Visų pirma, klientė gali norėti išlikti nepastebima per pasimatymą ir nepageidautų smalsių žvilgsnių į jūsų pusę. Antra, tai yra moters misija švytėti ir traukti aplinkinių dėmesį, o ne jūsų.

Juodos kelnės, vienspalviai ramių tonų marškiniai ir švarkas, aišku, jei neinate į pernelyg formalų renginį. Svarbu atminti kai ką dėl apatinių kelnaičių. Geras žigolo išvis nenešioja apatinių kelnaičių, eidamas į darbą (galų gale taip ir patogiau).

Jei nesate sutarę, kur eisite tada renkitės taip, kad gerai tiktumėte ir diskotekai, ir prabangiam restoranui. Niekada neavėkite sportinės avalynės, nebent reikalas vyksta kurorte.

Vienas iš ypatingų žigolo atributų – ilgi plaukai. Tai moterims simbolizuoja maištą, nekonformizmą, menininką ir bohemą. Dauguma žigolo Japonijoje ir Pietryčių Azijos šalyse būtent susiriša savo plaukus į uodegas.

Geriausiai prieš einant į pasimatymą paklausti savo gerai pažįstamos merginos ar sesers, kaip geriausia apsirengti, kad patiktumėte moteriai. Kiekviena mergina su malonumu turi genuose išlikusį įprotį rengti lėles, todėl toks prašymas joms suteiktų neapsakomą malonumą – padėti jums apsirengti taip, kad patiktumėte moteriai.

Ir pabaigai, ką vis dėlto daryti, jeigu klientė pasirodo esą jūsų močiutės amžiaus, kurios kūnas primena žalią vištą, o veide raukšlių daugiau nei jūsų smegenyse? Deja, aš nežinau atsakymo. Galų gale, jūs pasirinkote šią profesiją, ne aš.

(Straipsnis spasudintas žurnale „Stilius Plius”)