Kai einate į pasimatymą su moterimi, tikitės, kad matysitės su būtybe, kuri, jūsų manymu, ateityje bus visada žavinga, švelni, išradinga virtuvėje, dvasiškai turtinga ir gimnastė lovoje. Tačiau jūs jos nepažįstate, ir tai yra pasimatymo esmė – geriau ją pažinti. Todėl tam, kad gautumėte daugiausia naudos iš šio bauginančio, tačiau būtino ritualo, turite savo moterį stebėti. Turite įsiklausyti.

Akivaizdu, kad dabartinė moterims skirta žiniasklaida suformavo didelę kastą cinikių, vertinančių vyrus kaip daug uždirbančius, bet išsiblaškiusius vaikus, kurie mainais į atletišką seksą su leidžiančia garsus moterimi, atidarinėja duris, perka gėles, peršasi, ir, galų gale, yra lengvai kontroliuojami.

Kaip žinia, kiekvienas vyras, matydamasis su moterimi stengiasi pabrėžti savo protą, brandą bei pajamas. Ir tai natūralu. Tyrimai rodo, kad, jeigu vyro akys moteryje nevalingai ieško simetriškų kūno formų bei vaisingumą pabrėžiančių požymių, moterims gi nesąmoningai labiausiai rūpi vyro finansinis pajėgumas, reikalingas palikuonio gerbūviui užtikrinti. Tokia jau ta mūsų fiziologija.

Ką gi, džentelmenas padarys viską, kad su juo praleistas laikas moteriai keltų tik malonius atsiminimus. Ir tam nebūtina sugalvoti ką nors egzotiško. Tiesiog gerai suplanuokite savo elgesio strategiją – žingsniuokite kaip vyras, leiskite pinigus kaip girtas jūreivis, mąstykite kaip žvalgas priešo užnugaryje.

VISŲ PIRMA – LOGISTIKA

Kai džentelmenas kviečia damą į restoraną, geriausia nesakyti, nei į kurį, nei kaip. Paslaptingumas žadins jos smalsumą.

Atvykusią damą geriausia pasveikinti kokiu nors šviežiu sąmoju, o ne dirbtinio entuziazmo šūksniais. Ir bendrai, būkite sąmojingas. Tačiau, jei pastebite, kad damai nepatinka jūsų nešvankūs ar banalūs juokeliai, verčiau užsičiaupkite.

Džentelmenui nedera ilgai varstyti moters akimis. Moteris mėgsta jaustis patrauklia, tačiau nejaukiai jaučiasi, kai vyras į ją žvelgia tarsi mėsininkas į ruošiamą kapoti mėsos gabalą.

Visada turėkite alternatyvų veiksmų  planą. Net jeigu jūsų pasiūlymai apsilankyti vienoje ar kitoje vietoje yra atmetami, niekada neklauskite savo moters “nu, ką dabar veiksime?” Atminkite, dažniausiai tiesiog pasivaikščiojimas krantine ar bulvaru suteikia pasimatymui daugiau romantiškumo nei apsilankymas restorane.

Kai į pasimatymą atnešate damai raudonų rožių, tuo pasakote, kad esate klounas be vaizduotės. Arba tai, kad jau kartą kažkam nešėte raudonas rožes. Nešti gėles damai į pasimatymą iš viso yra vaikiška, be to, nepatogu jas nešiotis su savimi. Žinokite, kad gėlės iš tikrųjų padaro įspūdį tik naivioms mergužėlėms (nors naiviosios irgi turi savo ypatingą žavesį…). Beje, gėles damai visada siųskite į darbovietę, o ne į namus. Tai padarys įspūdį jos bendradarbiams, kurie galvos, jos esate tikras princas.

NEĮKYRĖKITE

Būkite smalsus. Tyrimai ir praktika rodo, kad kuo daugiau naudojate pokalbyje su moterimi naudojate žodelį “tu” (“jūs”), tuo greičiau pelnote pašnekovės palankumą. Tačiau jeigu moteriai atrodo, kad jūs imate iš jos interviu, tada blogai, ir reiktų patobulinti bendravimo įgūdžius. Pokalbio metu venkite tokių frazių, kaip “tu man primeni mano motiną” arba “ilgokai nebuvau su moterimi išėjęs”.

Būkite dosnus. Jūs ją pakvietėte, jūs ir mokėkite. Jei ji siūlosi pasidalinti išlaidas, atsisakykite, bet tik pirmą kartą. Per kitus susitikimus galima apsispręsti, kad moka tas, kuris uždirba daugiau pinigų, arba dėl asmeninių sumetimų. Aš pažįstu vieną gražią moterį, kuri garsėja kaip mėgstanti užkąsti ar išgerti vyrų sąskaita vien dėl to, kad patys pataikaujantys vyrai ja tokia ir padarė. Nėra ko kaltinti, jai visada atrodo, kad susitikdama ji vyrui daro paslaugą.

Būkite šaltas, bet ne pernelyg. Natūralu yra tai, kad absoliučiai kiekvienas vyras truputį jaudinasi per pasimatymą. Tačiau, kaip bebūtų keista, moterys palankiai vertina truputį susijaudinusius vyrus. Visiškai nesinervuojantis vyriškis gali būti palaikytas arogantišku.

Nekalbėkite apie savo buvusias meiles, ir jokių būdu neapšnekėkite jų. Tai bet kuriuo atveju skambės nepagarbiai ir žeminančiai kitų žmonių atžvilgiu. Jūsų dama tiesiog turės prielaidą manyti, kad taip pat galite kalbėti kitiems apie ją.

Nesekiokite akimis kitų moterų.

Pasimatymo pabaigoje nesiskųskite, kad paklojote aštuoniasdešimt litų ir negavote net bučki – niekada nepripažinkite pralaimėjimo.

Jei ji žiūri jums į akis, tai gerai, jeigu žiūri ilgai – tada dar geriau. Jeigu jums sako, kad gerai atrodote, vadinasi, atrodote labai blogai. Jei ji sako “buvo smagu”, tai reiškia, kad kažkas kitas geriau organizuoja pasimatymus. Jei moteris per pasimatymą elgiasi itin užtikrintai, paklauskite savęs, kur ji taip spėjo įgusti. Atsakymas nebus džiuginantis – per pasimatymus su kitais.

SEKSAS PER PIRMĄJĮ PASIMATYMĄ

Vyro žavesio paslaptis bet kurio susitikimo metu yra gilus žvilgsnis į akis ir domėjimasis jos gyvenimu. Skambiai pasakius, psichodinaminiai elementai. Visų pirma, moterims patinka vyrai, kuriems jos patrauklios ne vien dėl savo išvaizdos vien, bet ir dėl to, kas jos yra, ar ką sako. Todėl moterys visada nori, kad tokie vyrai grįžtų pas jas. Antra, jeigu vyras pirmas nepradeda reikšti į jas seksualinių pretenzijų, jos gali jausti nepilnavertiškumo kompleksą dėl savo nepatrauklios išvaizdos. Ką gi, tada jos pradeda judėti pirmos…

Pasimylėti per pirmąjį pasimatymą? Tame nėra nieko nepadoraus. Tačiau itin nepadoru yra sakyti “aš tave myliu”, ir daugiau niekada nebepaskambinti.

Jeigu pasimatymo metu pajaučiate nenugalimą seksualinį potraukį savo damai, kaip paprastai, apsispręsti užtrunka labai nedaug laiko. Čia prasideda taktikos dalykai. Visų pirma, atminkite, kad vyras privalo padaryti pirmąjį ėjimą. Kodėl? Nes mus jau nuo mažens visą gyvenimą mokė sekti herojų pavyzdžiu, rizikuoti, kęsti skausmą, nugalėti jausmus ir baimę. Jūs esate atsakingas už seksualinį kontaktą, ir jeigu jo nepadarysite pirmas, tada esate skystablauzdis, bet jei padarysite jį netinkamai, tada liksite nevykėliu. Todėl žinokite, kas tokiais atvejai yra teisinga, kas – ne.

Pabučiuokite ją. Švelniai, kaimieti. Pradėkite lėtai. Laukite jos liežuvio. Kai jį pajausite, atsakykite tuo pačiu. Neužmirškite, lėtai ir švelniai, kol ji nepradės šiurkštauti.

Suimkite jos veidą į savo delnus. Moterims tai patinka, nežinia kodėl, bet patinka. Sakykite, kad jau ilgai nepatyrėte tokio jausmo, kai ją apkabinote (net ir tuo atveju, jei vos prieš porą dienų mylėjotės su savo kaimyne). Būkite nuoširdus, arba bent jau gerai tai suvaidinkite. Nekiškite liežuvio jai į ausį. Nestenėkite. Neklauskite, ar galima ją pabučiuoti (toks klausimas gerai skamba tik senoviškuose filmuose).

(Straipsnis spausdintas žurnale „Stilius Plius”)