Kas apvainikuoja puikų vakarą? Kas įprasmina taurią draugystę? Kas įprasmina aistrą? Žinoma, seksas.

Tai turbūt pats didžiausias išbandymas, laukiantis tikro vyro, likusio akis į akį su savo svajonių moterimi. Išlaikytas atstumas turi ištirpti, tvarkingi drabužiai – netvarkingai kristi ant grindų ir apsinuoginę individai pradeda bendrą savo santykių apogėjaus siekį. Ir kaip džentelmenui, praėjusiam pasimatymo, restorano bei nepriekaištingos išvaizdos išbandymus, išlikti savimi lovoje ir nesuteršti savo reputacijos? Ką reikia daryti, kad ryte išvystumėte savo  moterį išsekusia, pamėlusiais paakiais ir, anot Fransuazos Sagan, nuo naktinio malonumo paaštrėjusiais veido bruožais?

Taigi, kaip mylisi džentelmenas?

SVARBIAUSIA – NE TECHNIKA

Visų pirma, džentelmenas niekada  nedemonstruoja aplinkiniams savo lytinio potraukio kuriam nors asmeniui. Jis, savaime suprantama, yra romantikas, kuris mylisi tik slapta ir kruopščiai parinktose efektingose vietose – ant galinės limuzino sėdynės, jachtoje, kuriame nors Kretos viešbutyje ant jūros kranto, apleistame paplūdimyje Bermuduose. Be abejo, padauginęs alkoholio, džentelmenas gali nukrypti nuo normos, kaip ir kiekvienas sveikas vyras… Tačiau gavęs antausį, tikras džentelmenas priima jį su garbingai, su kaltės suvokimo išraiška, atsiprašymu ir pažadu to niekada nebekartoti. Ir, savaime suprantama, įsitikinimu, kad tai, kas pradėta, netrukus bus pratęsta…

Šiais laikais mergaitiškuose žurnaluose pateikiama begalė patarimų, kaip patenkinti partnerį-vyrą, tačiau retas iš tų patarimų gerai veikia praktikoje, ypač priklausomai nuo susiklosčiusių aplinkybių. Iš tiesų kartais moterims reikia tiesiog grubaus “neandertalietiško” sekso, be jokių žodžių ar specialiu skysčiu sušvelnintų pirštų galiukų. Tačiau džentelmenas, vykdydamas savo amžinąją misiją – suteikti malonumą aplinkiniams (bei sau) – yra ir geras meilužis, kuris iš patirties puikiai žino, ko nori moterys. Bet dar geriau jis žino, ko moterys nemėgsta darant vyrų mylintis.

Moterims nepatinka ne tai, kad partneris neišmano sekso technikos, to visada galima išmokti. Joms nepatinka, kai partneriui nerūpi jos norai, kai partneris menkai nutuokia apie moters anatomiją ir išvis lenda prie moters išeinamosios angos. Tokiais atvejais džentelmenui geriausia iškart atvirai prisipažinti moteriai apie savo seksualinę orientaciją, taip bent jau nusipelnant moters pagarbos už atvirumą ir tiesumą.

Tikras džentelmenas puikiai žino, kur yra moters G-taškas, tas paslėptas raktas, atveriantis duris į orgazmą. Surasti jį iš tikrųjų yra paprasta, tiesiog reikia žinoti, kaip. Aukštos klasės žigolo daugiau dirba rankomis negu lūpomis ar liežuviu, o jūs? Kada paskutinį kartą kišote savo pirštus moteriai į makštį, neskaitant to karto, kai ieškojote ten pasimetusio prezervatyvo? Palaižykite pirštus, pažaiskite su klitoriu švelniai, it reguliuotumėte “kursorių” ant savo nešiojamo kompiuterio, tada ieškokite G-taško. Jis yra viršutinėje makšties dalyje, per kelis centimetrus link pilvo, svarbiausia, jį galima užčiuopti, nes jis yra šiek tiek šiurkštesnis nei aplink esantys audiniai. Pabandykite, tai paprasta. Nors turbūt nereikia Jums aiškinti, kas išvis tas G-taškas yra?

Džentelmenas niekada nebando pakartoti Holivudo filmuose mėgstamų gaivališkų sekso scenų, kai vyras ūmiai prispaudžia moterį prie sienos ar verčia ant stalo.  Moterims nepatinka kai plytos ar šiurkštus paviršius joms drasko nugarą, o nedidelio ūgio vyrukas bergždžiai bando pasiekti tai, ką turi pasiekti. Džentelmenas (kaip ir kiekvienas aukštos klasės žigolo) žino – tikras meilužis stovėdamas tik bučiuoja.

SEKITE  MOTERS PAVYZDŽIU

Džentelmenas nenuleidžia nuo moters akių, ir gerai žino jos reikmes. Kaip išsiaiškinti, kas moteriai patinka, jei jau drovitės paklausti? Tai paprasta – darykite tai, ką ji Jums daro. Žmonės lovoje visada išsiduoda savo elgesiu, anot vienos žinomos mūsų aktorės, tik mylėdamasis žmogus būna savimi. Ji laižo Jūsų ausis? Laižykite ir Jūs jos. Ji kandžioja Jūsų lūpas? Kąskite atgal. Ji gnaibo Jūsų spenelius? Gnaibykite atgal, nors kai kurių ekspertų nuomone, moterims nepatinka, kai vyrai gnaibo jų krūtų spenelius, atseit, tai žeidžia moteriškąjį libido… Nuomones išsiskiria, štai kaip.

Nors Jūs turbūt abudu mėgaujatės oraliniu seksu, tačiau svarbu atminti, kad moterys nemėgsta, kai vyras priverstinai lankia jos galvą prie savo genitalijų. Jei moteris pati norės pačiulpti Jūsų falą, jis tai greičiau padarys savo noru, galų gale, ji žino, kur jis yra…

Be to, moterys nemėgsta, kai vyrai kandžiojasi. Nemėgsta, kai kišate savo liežuvį į jos ausį (tačiau daugelį itin “veža”, kai švelniai laižomi ausų speneliai). Ir išvis, bučiuojantis tikras džentelmenas nenaudoja savo liežuvio kaip valytuvo, jis labiau pasitiki švelniu bučiavimu. Be to, džentelmenas neminko moters krūtų kaip tešlos – jis nesiruošia jų kepti, o tiesiog žavėtis…

Ganėtinai svarbu yra išmokti pastovumo. Didžiausia vyrų klaida yra ta, kad jie galvoja, jog moterys lovoje mėgsta įvairovę. Deja, deja… Jos mėgsta įvairoves, bet ne akto metu. Moteris patiria orgazmą per nuolatinį ir stiprų stimuliavimą. Taigi, šiąnakt baikite savo eksperimentus, ir darykite tai, kas jai patinka. Tačiau… baigti eksperimentus nereiškia baigti išradingumo ar fantazijas. Nešvaistykite vėjais pinigų brangiems bizūnams ar aksesuarams sekso reikmenų parduotuvėse. Guminės pirštinės, šukos, švitrinis popierius, šuns antkaklis kainuoja nedaug ir gali atverti naujo malonumo erdves. Be to, pabandykite užsiauginti barzdelę. Nors, kaip sakoma, džentelmeno veidas visada turi būti atviras, kad geriau išreikštų emocijas, tačiau barzdelę ne tik paslėps Jūsų baisią ir liulančią pasmakrę, bet ir suteiks moteriai orgazmą daug greičiau.

RASKITE TINKAMŲ ŽODŽIŲ

Norite, tikėkite, norite, ne, tačiau visoms moterims patinka, kai su jomis kalbama apie seksą. Tačiau reikia žinoti, ką ir kaip pasakyti. Čia vėlgi būtina perduoti moteriai iniciatyvą, tiesiog priversti ją pasidalinti su Jumis savo fantazijomis, galų gale, kiekviena moteris širdies gilumoje yra kalė, ir svajoja apie galimybę tai pabrėžti. Klausykite įdėmiai, kokius žodžius ar terminus ji vartoja – grubius ar švelnius. Jos tonu ištariamus žodžius naudokite ir pats. Tačiau būtina atminti – moterims nepatinka keiksmažodžiai, ir bet kuriai save gerbiančiai moteriškei praeis bet koks noras, kai mandagusis džentelmenas pradės keiktis it koks vežikas. Taip pat moterims nepatinka, kai vyrai savo falui duoda vardą ir kalba apie jį su pasididžiavimu.

SUSIJAUDINKITE IR PATS

Moteriai seksualiausia yra tiesiog žinoti, kad ji ir yra seksuali. Taigi, stenėkite, sakykite moteriai komplimentus, girkite, kaip ji viską moka daryti lovoje, kalbėkite su ja akto metu. Jus, beje, tai taip pat tai gali užvesti, bet tęskite. Tikram džentelmenui verčiau jau greičiau pasiekti orgazmą, nei “gręžti” keturiasdešimt minučių be jokio prakaito ar emocijų. Klaidinga galvoti, kad erekcija yra svarbesnė už teisingus žodžius.

Be to, visai neprošal įrašyti į magnetofoną garsus, kuriuos leidžiate lovoje. Kito akto metu, paleiskite juostelę. Atrodys, kad “tai” darote keturiese. Be to, kartojimas yra mokėjimo motina. Garsas, įrašytas į juostelę, išmokys ir jus patį leisti garsus lovoje. Kartoju, moteriai lovoje nieko nėra blogiau, kaip tylintis vaikinas.

Pavyzdžiui, moteriai yra malonu matyti vyrą besimasturbuojantį. Štai Jums patarimas – pririškite ją lovoje, išbučiuokite visą kūną, tik lėtai ir geidulingai. Daugiau dėmesio skirkite jos krūtų glamonėms, bet nesiartinkite prie jos genitalijų. Kai jai atrodys, kad atėjo laikas suartėjimui, pradėkite masturbuotis. Šis vaizdas išvarys ją iš proto. Tada suartėkite. Štai Jums ir orgazmas.

(Straipsnis spausdintas žurnale „Stilius Plius”)