Kovos dėl moteriško orgazmo reikšmei neprilygsta nei kovos batalijos ties Vaterlo, nei „Realo“ ir „Barso“ futbolistų akistata Madride. Nes ant kortos yra pastatyta bene svarbiausias kiekvienos pasaulio poros dalykas – trys sekundės tikros moteriškos laimės. Kare, kaip žinia, tinka visos priemonės, taip ir Tau teks užmesti akį į patį švenčiausią dalyką – merginos pasą. Juk, kaip teigia seksologai, nuo moters amžiaus ir priklauso tos pačios moters seksualumas. Objektyvumo labui būtina dar pridėti ir tokį dalyką, kaip jos temperamentas (mokslininkų teigimu, jų yra trys: silpnas, vidutinis ir stiprus), tačiau apie tai – kitą kartą.

Taigi, dabar viskas, ko iš Tavęs reikia, tai žinoti jos amžių ir perskaityti visa tai iki galo.

DEBIUTANTĖ (20-22 METAI)

Jos požiūris į seksą – Tavo pastangas ją parversti į horizontalią padėtį tokia mergina dažniausiai sutinka su skauto vertu entuziazmu. Ji aimanuoja, šūkčioja ir riaumoja visų kaimynų pavydui, o į Tavo klausimą, ar jai buvo gera, atsako net negalvodama: „taip, šešis, ne, aštuonis kartus!” Būtent taip jos vaizduotėje ir atrodo tikras seksas. Fizinio artumo poreikis tokio amžiaus merginoms yra minimalus, taip pat kaip yra minimali ir galimybė pajusti malonumą iš paties proceso. Iš esmės, tokio amžiaus merginas į priekį gena tik smalsumas.

Tavo strategija – Tokio amžiaus merginoms būdingas tik klitorinis orgazmas, kurį lengva pasiekti tiesiog vikriais rankos judesiais. Ir tik su sąlyga, kad Tavo partnerė yra maksimaliai atsipalaidavusi, nejaučia jokio diskomforto ar nepatogumo. Pritemdyta šviesa, erotinės „Enigma“ baladės ir Tavo mįslingas veidas jai masažuojant pėdas – visa tai tinka. Tačiau… Jei merginos mintys bus užimtos bauginančia abortų statistika, vargu ar ji tinkamai įvertins Tavo pastangas. Todėl Tavo svarbiausias tikslas – duoti jai suprasti, kad Tu kontroliuoji situaciją ir žinai, ką darai. T.y., žinai, kaip ir kada užsimauti prezervatyvą. Beje, svarbi detalė: iki tol, kol užsimaus tą guminę savo Tavo garderobo detalę, turi praeiti 30-40 minučių. Būtent tiek laiko reikės praleisti pirminėms glamonėms. Statyk „žadintuvą“ savo telefone ir apdirbk kiekvieną jos kūno dalį. Nelauk, kol mergina pati Tau pasakys, kas jai patinka, o kur kutena: ji dar ir pati ne iki galo suvokia skirtumą. Glamones žemiau juostos palik paskutiniam momentui: jei partnerė nebus pakankamai atpalaiduota, Tavo kanopos, minkančios jos klitorį, gali jai sukelti tik nemalonumą. Pasiruošk lubrikantą, nes „tie“ skysčiai pas „debiutantes“ išsiskiria labai silpnai, o fizinis skausmas sekso metu blokuoja nervinius malonumo centrus. Kitais žodžiais, 30 sekundžių „sauso“ trynimo pakaks tam, kad sunaikintum savo paties išeikvotų 30 minučių malonumo preliudijai. Merginas erzina ir „pirmyn-atgal“ monotonija, per kurią ne tik pradeda skaudėt, bet ir apninka mintys, tipo, „kada visa tai baigsis? Aš juk ne guminė“. Šiuo  metu Tavo partnerei sekse svarbiausia netgi ne rezultatas, o dalyvavimas, taigi, nebūtina analizuoti proceso po to, kai tingiai apsiversi ant nugaros ir užsirūkysi. Jai bus malonu tik išgirsti, kaip Tau buvo malonu. Ir Tavo avansu parašytą gerą pažymį jai norėsis pakartoti ir ateityje.

Tavo taktinės klaidos – Net jeigu daugumą laiko bendraudama su Tavimi mergina neišsiskyrė su savo „Chupa Chupsu“, tai dar ne priežastis kurti jai naujus elgesio modelius. Oralinis seksas su tokia nepatyrusia  Tau gali sukelti fizinę, o jai –  psichologinę kančią. Seksologai teigia, kad kad toli gražu ne kiekviena jauna poniutė yra pajėgi įvertinti visus feliacijos malonumus. Įgūdžių trūkumas, neįprasti genitalijų kvapai, kompleksai, su kuriais mergina dar nėra pasiruošusi atsisveikinti – apie kokius orgazmus gali eiti kalba, kada ji žiūri į Tave gailiomis elniuko Bembio akimis?

Kitas reikalas, žinoma, jei mergina pati nori išbandyti šią senovinę meno discipliną, apie ką nedviprasmiškai mėto užuominas, tampydama Tavo triusikų gumelę. Beje, merginos, kurios ateityje planuoja tapti pedagogėmis, televizijos laidų vedėjomis, aktorėmis ar teisininkėmis (t.y., renkasi tas profesijas, kurios susijusios su kalbėjimu), potraukis oraliniam seksui apima keturis kartus dažniau, nei technologinių profesijų atstoves. Taigi, eliminuok debiuto riziką. Pirmieji feliacijos bandymai turi vykti absoliučioje tamsoje (kad dama nesutriktų ir nesusigėstų, iš arti pamačiusi, kaip Jis iš tikrųjų atrodo), ir iškart po to, kai Tu nusiprausi duše, o ne nusimyži – vyras, kvepiantis žibutėmis, o ne myžalais, lengviau „sueina už princą“. Ir neužmiršk pagyrimo žodžių. Arba padovanok jai naują „Chupa Chupsą“.

MOKINĖ (22-25 METAI)

Jos požiūris į seksą – Noras užsiimti seksu neįprastose ir netikėtose vietose, pvz., ant mašinos kapoto gali ją aplankyti taip pat staiga, kaip ir noras persidažyti į blondinę. 22-25 metai – eksperimentų amžius. Be to, tokio amžiaus mergina dažniausiai elgiasi kaip seks-bomba su turtinga patirtimi, o Tau palieka teikia vaikino iš „masovkės“ rolę. Tačiau, nepaisant tokio jos iššaukiančio elgesio, jos moteriškas seksualumas tik pradeda skleistis. Fiziologiškai ji net ne visada yra pasiruošusi orgazmui, ypač vaginaliniam, kurio dažniausiai ir nepatiria.

Tavo strategija – Elkis kaip paklusnus mokinys, tačiau neužmiršk, kad paradui visgi vadovauji Tu. Jei vyro orgazmas yra neišvengiamas, kaip kapitalizmo žlugimas, tai merginai dėl jo dar tenka kovoti. Ir partneris gali jai padėti atrasti jos erogenines zonas. Vienu žodžiu, Tavo analitinis elgesys turi būti maksimaliai kruopštus. Nes mygtukas „Paleisti“ gali būti paslėptas pačioje netikėčiausioje jos kūno vietoje. Be klitorio ir krūtų, skirk dėmesio partnerės juosmeniui, vidinei šlaunų pusei, sprandui, nugarai, rankoms ir pėdoms (kad žinotum, bemoksli: moters kojų didžiųjų pirštų pagrinde esti taškų, kurių masažas sąlygoja didesnį kraujo antplūdį į jos lytinius organus, paprastai tariant, susijaudinimą). Įsiklausyk į partnerės reakciją ir fiksuok jos elgesį jei ne užrašų knygutėje, tai bent jau atmintyje. Atmink vieną svarbų aspektą – kuo dažniau ir vienodžiau Tu stimuliuoji vieną jos kūno tašką, tuo mažiau jautrus glamonėms jis darosi. Taigi, improvizuok savo veiksmais ir jų intensyvumu.

Tokios amžiaus merginai vis dar paprasčiau pajusti tik klitorinį orgazmą, taigi, suteik jai tokią galimybę. Pavyzdžiui, „misionieriaus“ pozoje kuo stipriau glauskis prie jos , kad Tavo gakta taptų papildomų spaudimo kūju jos vaginai, o, stovėdamas „šuniuko“ pozoje, dirbk bent vienos rankos pirštais. Tavo geru pagalbininku gali tapti jos vaizduotė.  Aktorė Sharon Stone jau kažin kada išaiškino mužikams, kad svarbiausia moters kūno erogeninė zona  – jos smegenys.  Komplimentai partnerės seksualumui ir įgūdžiams, drąsių apatinių drabužėlių komplektas dovanų, bendras vizitas į „seksšopą“, apsikeitimas erotinėmis fantazijomis – svarbiausia, prieiti prie viso proceso kūrybiškai. Tokio amžiaus merginos labiausiai nori papildyti savo naminę pornografinių filmų kolekciją ir Jūsų erotinių žygdarbių įrašu. Ji dar neturi priežasčių gėdytis savo kūno, o mergaitišką kuklumo ji jau seniai atsikratė. Galų gale, visos mergaitės vaikystėje svajoja apie šlovę, ne vien Victoria Silvsted.

Tavo taktinės klaidos – Jei nesi pasiruošęs kanilingui išeikvoti pakankamai laiko (5-7 minutes) ir nesi tikras, kad galėsi ją tokiu būdu privesti iki orgazmo, nepulk jos tarpkojo savo taukuotomis lūpomis. Nevykęs kanilingas mergina gali sukelti kaltės kompleksą, o tai sutrukdys jai pilnai atsipalaiduoti. Merginos mintys tokiais atvejais paprastos – „vaikinas taip stengėsi, o aš nesugebėjau atsipalaiduoti, vadinasi, su manimi kažkas ne taip“. Iš kitos pusės, kam kapituliuoti, jei galima perduoti įgaliojimus? Pasiūlyk merginai pačiai vadovauti procesui. Tik tegu ji duoda nurodymus vienu tonu, o ne šūkčioja be reikalo kaip seržantas armijoje.

BENDRININKĖ (25-30 metų)

Jos požiūris į seksą –  Ji jau nebemano, kad seksas – geriausias būdas užmušti laiką, tačiau tuo pačiu ir neiškeis sekso nakties į siuvinėjimą kryželiu Mėnulio šviesoje. Jei ji jau vedasi Tave į savo miegamąjį, tai greičiausiai gali reikšti, kad:  a) Tu jai patinki, b) Tau su ja taip pat patinka. Toks moters amžius – jos  jautrumo žydėjimo metas, kurį lemia estrogenų ir kitų hormonų, atsakingų už seksualinį pasitenkinimą, lygis. Seksas jai nei tikslas, nei priemonė. Intymiuose santykiuose mergina tiesiog ieško partnerio.

Tavo strategija – Iki 25 metų mergina jau turbūt išsiaiškino su savo jautriomis kūno vietomis ir reikalui esant, gali Tau pati papasuoti instrukciją, kas kur ir kaip. Atėjo laikas užsiimti jo antrinėmis erogeninėmis zonomis. Palik ramybėje mikroskopą ir lupą – tų zonų nebūtina ieškoti, o tereikia pačiam sukurti. Psichologų žargonu tai vadinasi terminu „inkaruoti“, t.y., „nuleisti inkarą“. Jo esmė paprasta: iškart po to, kai partnerė patiria orgazmą, verta ją glostyti vienoje ir toje pačioje vietoje, tarkime, kaktą. Su laiku merginos pasąmonėje atsiras „pojūčių grandinėlė“: orgazmas –malonumas- konkreti glamonė. Ir ateityje pradės veikti atvirkštinis mechanizmas: geismas merginą gali užplūsti, jei tiesiog paliesi jos kaktą (bent jau teoriškai). Tačiau pasistenk slaptąjį mygtuką patalpinti sunkiau prieinamoje vietoje, nes Tavo atradimu atsitiktinai gali pasinaudoti ir kažkas kitas. Merginą „priinkaruoti“ galima prie bet ko – prisilietimo, žodžio, melodijos, kvapo (tik ne bezdalų, savaime suprantama). Svarbiausia – sukurti jai tiesioginę asociaciją su tik ką patirtu malonumu. Visa kita suveiks jos pasąmonėje.

Dar viena gera naujiena: tokiame amžiuje merginai atsiranda galimybė pagaliau patirti vaginalinį orgazmą, o kai kurios asmenybės gali jį pajusti net nuo oralinio sekso (tradiciškai manoma, kad tokių esame apie 10 procentų). Svarbiausia – mergina turi mokėti dirbti savo tarpkoju. Jei jos sporto salėje dar nepamokė, kurias būtent raumenų grupes reikia treniruoti, Tu pats gali tapti jos personaliniu treneriu (žinoma, jei pats žinai, kas tas vaginalinis orgazmas išvis yra, ir su kuo jis valgomas).

Tavo taktinės klaidos – Nesistenk jai įrodyti, kad galite tiesiog užsiimti seksu kartą per savaitę vardan imuniteto stiprinimo ir veido odos spalvos sodrinimo (be sekso veido odos spalva darosi vaškinė, tą jau žinojai?), ypač, jei net neturite nieko bendro. Prieš keletą metų toks variantas jai gal ir būtų tikęs, tačiau dabar ji greičiausiai jau ieško pilnaverčių santykių. Be to, ne faktas, kad mergina susilažino su draugėmis iš tekilos butelio, kad ištekės būtent už Tavęs. Tiesiog ji greičiausiai nori pajusti pilnavertį orgazmą, nes, kaip jau buvo minėta, tokiame amžiuje mergina pasiekia savo fizinę ir emocinę brandą. Jai pakanka pajusti orgazmą su bet kuriuo vyru, nes seksas vardan sekso atneša kur kas mažiau pojūčių – deja, tai taikoma visiems. Moters smegenys yra sukonstruotos taip, kad sekso malonumų centras yra tiesiogiai susijęs su meilės pojūčio centru. Vyrai tokio dalyko neturi, todėl kartais taip sunku tas moteris suprasti, ypač jų „laužymąsį“. Todėl moters santykis su emociškai artimu partneriu visada yra spalvingesnis ir stipresnis.

AGRESORĖ (VIRŠ 30 METŲ)

Jos požiūris į seksą – Atsidūręs lovoje su dama, vyresne nei 30 metų, gali suvokti, kad Tavo erotinės fantazijos kada nors sutikti nimfomanę galiausiai išsipildė. Ir treniruočių metai jai nenuėjo veltui. O biologinis laikrodis, kuris tiksi šios feminos viduje, tik priduoda jai šarmo. Nes moteris įžengia į maksimalaus seksualumo fazę, kuri tęsiasi iki 45 metų. 35 metų amžių galima išvis laikyti jos „žvaigždžių valanda“.

Tavo strategija – Daryk ką tik nori. Svarbiausia, netrukdyk partnerei užsiimti tuo, kas jai patinka. Moteris su pažadinta aistra stengiasi dominuoti, pvz. , imtis tų pozų, kuriose ji gali kontroliuoti Tavo įėjimo gylį ir judesių tempą. Ji supranta, kad yra fiziologinėje aukštumoje ir nori pajusti visą emocijų gamą. Gamta taip jau parėdė , kad vyrai pergyvena savo seksualumo piką būdami 19-24 metų amžiaus, o damos jį pasiekia dešimčia metų vėliau. Įvykdžiusi savo pagrindinę misiją – t.y, paleidusi į pasaulį palikuonių, ji jau turi teisę užsiimti seksu išimtinai dėl egoistinių sumetimų. Juoba kad pagimdžiusiųjų galimybės pajusti vaginalinį orgazmą yra kur kas didesnės, nei niekada negimdžiusiųjų. Reikalas tame, kad praėjus keleriems metams po gimdymo, moterų lytinių organų jautrumas tik padidėja. Tas pats įvyksta ir su jos erogeninėmis zonomis. Negana to, apie 5 procentus tokių moterų netgi gali pajusti orgazmą vien nuo tokio menkniekio, kaip lengvai ją pabučiavus į nugarą menčių srityje. Tačiau patikėk, vienais pabučiavimais čia neapsieisi. Viskas, kas praeityje atrodė gėdinga, pavojinga ar tiesiog „nesigavo“, dabar turi šansą pavirsti realybe. Pavyzdžiui, analinis seksas. Prancūzai tokiam moterų amžiui netgi turi terminą „degančio anuso sindromas“. Po 35 metų ketvirtis damų veržiasi pajusti analinio sekso malonumus. Ilga šneka, kodėl, tačiau Tau pakaks žinoti, kad tai tiesiog tokia jų fiziologija.

Tiesa, yra ir liūdnoji šio reikalo pusė. Amžius daro savo, o fiziologiniai moters kūno pokyčiai vis tiek neišvengiamai jai kelia nepasitenkinimą savo figūra ar odos stangrumu. Su metais bet kuri moteris pradeda suprasti, kad svarbiausia sekse – tai, kad jis išvis būtų. Ir kuo dažniau, tuo geriau. Taip moterys ir pradeda galiausiai suvokti vertę vien to vyrišką Instrumento, be jokių ten „švelnumų“ ir preliudijų. Jei mokėsi tuo pasinaudoti, padarysi daug šios planetos žmonių laimingais.

Tavo taktinės klaidos – Jei turi nuolatinę partnerę (draugę ar žmoną), negalvok nuslysti į kairę, prisidengęs svarbiu dalykiniu susitikimu ar ateivių iš kosmoso invazija. Moteriai po 35 metų, seksualinių kontaktų  reguliarumas tampa ypatingai svarbus. Dievo dovanotas moteriškas seksualumas gali net ir nepabusti, jei jos partneris nerodo reikiamo aktyvumo. O ilgos pertraukos veda prie moteriško libido užgesimo. Be jos orgazmų Tau irgi nepavyks išsisukti. Stiprus kraujo antplūdis į jos lytinius organus be išsikrovimo veda prie seksualinės frustracijos. O tokia „frustruota“ moteris yra nenuspėjama, kaip pavasariniai orai. Pavyzdžiui, Tavo bajeris, kad jai reikėtų susirasti meilužį-studentą, gali būti suprastas kaip signalas veikti. Ir, beje, truputis statistikos“ moterys, nepatiriančios orgazmo, partnerį keičia 3 kartus dažniau, nei jų patenkintos draugės.