Joks vyras šiame pasaulyje nenori būti apšauktas tuo, „kuris nemoka bučiuotis“, ir, kas svarbiausia, net nenori, kad apie jį išvis kas nors taip net galvotų! Ir dar didesnė problema yra ta, kad beveik visi pasaulio vyrai mano, jog jie MOKA bučiuotis. „Nė viena dar nėra manimi pasiskundusi“, – išdidžiai tvirtina jie, o tai sakydami dar ir reikšmingai perbraukia liežuviu per savo dantis – didesniam vizualiniam efektui sukelti. Ir tai dar viena problema, išties – merginos dažniausiai nesiskundžia tuo, kaip bučiuojasi jų partneris. Tai jos iškenčia tylėdamos, bijodamos užgauti to kito asmens jausmus. Galų gale, tai nėra pats baisiausias dalykas santykiuose, ypač jei vaikinas išties patinka merginai. Taigi, Tu nenori to išgirsti, bet patikėk, visai įmanoma, kad taip yra apie Tave GALVOJAMA… Nes, deja, ir tam reikia įgūdžių bei šiokio tokio meistriškumo! Tačiau ačiū Dievui, yra toks buvęs žigolo Vigis iš Kauno, kuris viską žino, viską moka ir dar viską yra išbandęs. Todėl pasitikrink, ar atitinki jo suformuluotus svarbiausius aštuonerius „Gero Bučinio“ reikalavimus:

VIETA

Ar vieta yra tinkama bučiniui? Tinkama, jei esi pliaže, lovoje ar tarpduryje, ypač, kai Tavo kelnių klyno sagos jau yra atsagstomos. Tada pirmyn! Netinkama, jei esi prekybos centre, viešoje vietoje, vairuoji automobilį ar lankaisi laidotuvėse.

LAIKAS

Ar ji nori būti pabučiuota? Ar tai darai tiesiog todėl, kad pokalbis jau nebesiriša, esi apsinešęs nuo šešių bokalų alaus ir muzika iš Tavo telefono žadina Tavyje kažkokią nepaaiškinamą nostalgiją? Ne košer. Geriausias bučinys yra tas, kurio yra laukiama ir jis atrodo kaip natūralus veiksmas, o ne sąlygotas to, kad Tu kiši savo nešvarų liežuvį į kitas burnas tik todėl, kad jau laikas skubėti į paskutinį troleibusą.

DRĖGNUMAS

Pats juk žinai – egzistuoja milžiniškas skirtumas tarp drėgnoko, seksualaus bučinio ir apsiputojimo, primenančio susijaudinusį labradorą. Labai drėgnas bučinys yra vienas šlykščiausių dalykų pasaulyje, nes mergina, kuri yra mozojama seilėmis, galvoja tik apie jas, o ne Tave. Ypač tai aktualu, jei esi vienas iš tų daugelio vaikinų, kurie turi gausybę seilių, kurios tik ir telaukia išsiveržti Tau kalbant, mąstant, prieš valgį ar bučiuojantis. Tokiu atveju, keisk gilų liežuvio brukimą į trumpą kyštelėjimą – tai irgi jaudina, jei padaryta teisingai, – tokiu atveju, turėsi laiko nuryti savo seiles, ir Tavo partnerė nejaus pasišlykštėjimo.

GALINGUMAS

Lengvai agresyvus puolimas gali būti gana seksualus veiksmas tam tikromis aplinkybėmis, bet toli gražu ne visada, tad verčiau jau atsargiau! Savo automobilyje išspausti nuo 0 iki 100 per kelias sekundes dar yra pateisinama, bet bučiuojantis tokie tempai yra tas pats, kaip ir seksas be jokios preliudijos – vulgaru, skausminga ir nemalonu. Pradėk švelniai, viliodamas ir palaipsniui didink savo lūpų spaudimą iki to, ką vokietės vadina „Stalingrado replėmis“.

TECHNIKA

Dirbk liežuviu. Judink jį. Merginos vėliau šaiposi iš vaikinų, kurie mano, kad įkišus savo liežuvį iki jos gomurio, galima sėdėti sau ramiai it kokiam pudeliui prieš jaukiai spragsintį židinį. Sustingęs liežuvis yra ne seksualu, tai tarsi smulkus negyvas karosas, įkištas į burną. Entuziazmas yra kiekvieno sėkmingo bučinio pagrindas. Kaitaliok tempą – greičiau lėčiau. Ir, beje, labai efektyvus gero bučinio indikatorius yra Tavo pačios merginos liežuvio judesiai. Sek juos ir daryk tai, ką daro ji. Kaip sakoma, „veidrodink“ jos pačios techniką.

GARSAI

Visada yra svarbu demonstruoti savo susijaudinimą, nors, žinoma nebūtina šūkauti „Jo, jo! Taip! Taip!“ Tačiau retsykiais išleisk kokį mykiantį garsą – jis iš principo gerai „užveda“ merginas. Be to, tai yra geras būdas savo partnerei pranešti, kad Tu dar gyvas – nes gilus bučinys gali būti gana dusinantis, o kaip sakė tokia tūla Smailytė per Pakso prezidentavimą kažkokiam gruzinui, besipiktinančiam mūsų tuometinio prezidento neveiklumu – “tu jį uždusink bučiniais“. Nebijok išleisti tų garsų – tai nėra nežmogiška, tai malonu. Netgi jau pirmykščiai žmonės leisdavo kimius gerklinius garsus, besivanodami ant mamuto kailių, juos leidžia ir visi gyvi sutvėrimai šioje Žemėje.

APLINKINĖS TERITORIJOS

Taip, jos burna yra puiku, tačiau juk žinai, kad egzistuoja ir kitos kūno bei veido vietos? Niekas neverčia iškart slinkti savo lūpomis į jos papilvę, bet kitos veido vietos taip pat nusipelno Tavo lūpų prisilietimo. Tačiau nebučiuok jos nosies galiuko – tai keistoka ir gana globėjiška. Nežinia, kodėl, bet vis dėlto taip.

SU LIEŽUVIU AR BE?

Bučinys su įkištu liežuviu į partnerio burną vadinasi gana blatnai – „prancūziškas bučinys“. Tačiau kai kuriems žmonėms svetimkūnis savo burnoje visiškai nepatinka, tokie tipažai žigolo tarpe yra vadinami „prancūzų rezistencijos kovotojos“. Tačiau bučinys sučiauptomis lūpomis, toks dominuojantis Holivudo ekranuose iki pat 1980-ųjų šiais laikais vis dėlto yra rezervuotas tik numirėliams ir kūdikiams. Bet ir nesielk prieš jos valią! Jei ji yra viena iš tų „kovotojų“ ir jai tai tiesiog nepatinka, o Tu visgi degi nekantrumu savo liežuviu išvalyti visą jos burnos ertmę, verčiau jau priversk ją tokio bučinio užsinorėti. T.y., bučiuok ją visur, išskyrus burną. Kaklas yra gerai. Ausys yra gerai. Sprando linija yra gerai. Kai jau atkeliausi iki jos lūpų, ji jau bus taip užsivedusi, jog lauks nesulauks Tavo liežuvio slalomo!