Jei staiga vis dėlto patikėjote vyriškuose žurnaluose nuolat primenamais pasiūlymais pradžiuginti savo mylimąją seksualiais apatiniais, nemanykite, kad tai labai sudėtinga.  Tiesiog būtina atminti keletą esminių taisyklių. Pradžiai, jos mėgsta vilkėti kažką išimtinai moteriško, bet tuo pačiu ir „karšto“, nes kas, jei ne siekis mus sugundyti yra jų gyvenimo prasmė? Joms patinka mus erzinti ir pažadinti mumyse norą tuos apatinius nuvilkti. Ir nieko nepasakysiu naujo, pasakydamas, kad jos gerai jaučiasi tuose drabužiuose, kurie nieko neparodo, bet nieko ir neuždengia.  Ir jos žino, kad mums daro įspūdį visos tos gumytės, raišteliai ir klostelės – galų gale, taip jau mes surėdyti… Todėl ir „old skūlas“ – kojinės, auliniai batai ir korsetas visada yra garantuotas ir klasikinis variantas.

Nors gal jos mintyse yra:

ILGI NAKTINUKAI

Įsivaizduokite ją, kaip šilkinę mini suknelę. Gera žinia: dauguma moterų tokius naktinukus laiko labai nepatogiu drabužiu miegui, todėl greičiausiai jai teks juos nusivilkti prieš einant į lovą.

Ilgi naktinukai
Ilgi naktinukai

TRUMPI NAKTINUKAI

Beveik tas pats, kaip ir ilgi naktinukai, tik perpus trumpesni. Tinkami parinkus, juos galima vilkėti netgi su džinsais ar švarkeliu.

Trumpi naktinukai
Trumpi naktinukai

KORSETAS

Technine prasme tai apatinukas, besitesiantis iki klubų. Gerai įrėmina jos figūrą ir gali šiek tiek pakoreguoti jos bendrą siluetą (jei to reikia).

Korsetas
Korsetas

TEDDY (mūsų kaime kažkodėl vadinamas „Body“)

Tai vienos dalies maudymosi kostiumėlio atmaina, pritaikyta apatiniam drabužiui. Daug segiojimo.

Teddy
Teddy

BERNIUKIŠKO FASONO KELNAITĖS

Žemo kontūro kelnaitės, uždengiančios jos klubus ir sėdmenis. Skirtingai nuo stringų, į jos užpakalį nelįs siaura juostelė.

Berniukiškos kelnaitės
Berniukiškos kelnaitės

PENKI PATARIMAI, KAIP PIRKTI APATINIUS:

KAM IR KAIP

Dovanojami apatiniai savaime dar nėra garantuotas bilietas į karštą naktį. Tai tik viena iš sudedamųjų plano dalių. Ji tiesiog nori „karštų“ apatinių. Ar jie turi būti seksualus? Žinoma. Ar praktiški? Be abejo. Su iškirpte kelnaičių priekyje? Niekada.

JOKIU BŪDU NE BALTI

Kodėl patys liovėtės nešioję baltus apatinius? Būtent. Tad gal suvoksite pats, kodėl balti apatiniai nepatinka ir jai.

MAŽESNIS DYDIS

Jau turbūt spėjote, kaip tikras enkavėdistas slapčia patikrinti jos stalčius ir sužinoti dabartinių apatinių dydžius? Kad ir koks jis bebūtų, niekada nepirkite jai aprangos detalių su pažymėtu dydžiu raide „L“. Verčiau ieškokite tokių, kurios žymimos skaičiais arba bent jau raide ‚M“.  Dovana, pažymėta raide „L“ jos pasąmonėje garsiai pasako: Tu esi stora karvė!“.

ĮVERTINKITE PASIŪLĄ RINKOJE

Žinoma, esate girdėjęs tokį pavadinimą, kaip  „Victoria‘s Secret“ ir per pietų pertrauką kartais rūkote prie „Triumph“ parduotuvės vitrinos? Tačiau gal jau atėjo laikas ir dar prašmatnesniems prekės ženklams? „Kiki de Montparnasse“, “ Agent Provocateur“, „La Perla“… Jei jai patinka kokių nors vienų mados namų produkcija, atminkite, kad tokie gamintojai, kaip „Dolce & Gabbana“, „Chloe“ ar „Dior“ taip pat gamina moteriškus apatinius, kuriuos galite padovanoti jos draugių pavydui. Ach, nerandate jų Lietuvoje? Tai koks Jūs vyras?

PARINKITE MOMENTĄ

Teikti moteriai išrinktus seksualius apatinius – sudėtingas ir geros savitvardos reikalaujantis aktas. Siekiant išvengti galimų nepatogumų, vienintelis geras būdas – leisti jai namų darbus padaryti už Jus. Pakvieskite ją į parduotuvę, kartu su ja užsisakykite virtualioje parduotuvėje, apmokėkite sąskaitą ir vykite į Jūsų abiejų vertinamą restoraną romantiškai pavakarieniauti. Ji neabejotinai suvoks, kad Jūsų mintys tik ir sukasi apie tą galimą vaizdą, ir neabejotinai gausite už tai gerą pažymį. Žinoma, po to, kai apmokėsite ir sąskaitą restorane, o pakeliui namo dar nespėsite kaip nors pasišiukšlinti…