Apie vyrų daromas klaidas lovoje yra prirašyta daug. Tačiau ne ką mažiau klaidų galima padaryti ir iki pasiekiant tą savo sujauktą guolį – taip prarandant visus šansus netgi nekokybiškam seksui. Arba jis nebus toks, koks galėtų būti. Ir kas dėl to gali būti kaltas? Tik Tavo klaidos savo paties bute, t.y., vietoje, kur mergina atsidūrė pirmą kartą.

Merginų plakatai ant sienų

Ji galvoja: „O su gyvomis merginomis Tu išvis bendrauji?“

Taip… Tos įdegusios idealių formų merginos geidulingais žvilgsniais… Gražu, žinoma. Deja, merginoms nepatinka tokie plakatai ant sienų, ar juose bus Brigitte Nielsen jaunystėje, ar Angela Merkel dabar. Aš puikiai suprantu Tavo norą grožėtis dailiomis moteriško kūno linijomis dieną ar naktį, nors, tiesą sakant, šiais laikais tai labai dvelkia „oldskūlu“, nes viską gali rasti internete, o ir išvis apsinuoginusių moterų plakatai primena autoservisą, įrengtą metaliniame garaže. Nes geriausias būdas pasigrožėti moterimis – išeiti į gatvę ir akimis (o po to, jei viską padarysi teisingai, ir rankomis) nurenginėti gyvas būtybes. Kol geras oras, eik į parką, pasiėmęs su savimi nepiktą mielą šuniuką, ir merginos pačios prieis prie Tavęs. O Tau beliks tik pavaišinti ją ledais. Matai, kaip viskas paprasta?

Viengulė lova

Ji galvoja: „Aš pirmoji, kurią Tu čia pasikvietei?“

Šitas nekaltybės lopšys galėjo užsilikti pas Tave nuo mokyklos laikų ar atitekti iš buvusių buto šeimininkų. Tačiau tai ne priežastis ją saugoti kaip brangų atminimą. Plati lova – tai garantija stabilaus ir, svarbiausia, įvairoviško lytinio gyvenimo. Ir dar svarbiau – sveiko ir gilaus miego po audringos nakties. Išsimiegoti dviem žmonėms ant viengulės lovos – sunkus, beveik neįvykdomas uždavinys, įveikiamas gal tik jaunimui. Jei Tavo naujoji mylimoji neturi gyvenimo bendrabučiuose patirties, ryte jus nekęsite vienas kito. Bent jau ji Tavęs – tai tikrai.

Šeimyniniai portretai ant sienų

Ji galvoja: „Nejaugi Tavo bobutė dabar žiūrės į mus?“

Šeima – nuostabus dalykas, ir gražiai įrėmintos šeiminykščių nuotraukos įtikins merginą, kad Tu – rimtas ir patikimas vaikinas su teisingoms vertybėms. Bet geriausia vieta sentimentalioms fotografijoms – lentyna virš židinio. Jei židinio neturi, hm, tada lentyna virtuvėje arba svetainėje, t.y., tose vietose, kurios tiesiogiai asocijuojasi su šeimyniniu jaukumu. Jausti kokio rūstaus ūsuoto dieduko žvilgsnį tuo metu, kai Tu steni užnugaryje – ne tai, kas patiktų damai.

Pasiteisinimai

Ji galvoja: „Tu juk ir negalvojai susitvarkyti savo būsto?“

Po Tavojo: „Nekreipk dėmesio, pas mane bardakas“, ji būtinai atkreips dėmesį net ir į tokias, rodos, nereikšmingas smulkmenas, kaip kampe stovinčios kojinės. Vyrai valo savo būstus tik per šventes, tačiau palaikyti tvarką ar bent jau elementarią švarą derėtų visada.Todėl Tavo pasiteisinimai, kad būtent „šiandien“ nespėjai susitvarkyti – totalus bullshitas. Jei Tu turi įprotį nuolat susirinkti savo šmotkes, tai bent jau neakcentuok damos dėmesio į dabartinį bardaką. Kompaktai ant stalo ir futbolo kamuolys kampe – tai dar atleidžiama. Bet tik ne nešvarūs ryzai, net jei tai ir Tavo „laimingieji triusikai“, su kuriais Tu įmetei lemiamą tritaškį kovoje su kito kiemo komanda. Visų pirma, tai nemalonus kvapas, antra, tiesiog negražu. Deja, netgi greitoms sukištos į spintą Tavo nešvarios drapanos gali skleisti nemalonų kvapą. Įprask visus panešiotus rūbus kišti į skalbinių krepšį, o ne atgal į spintą ar ant kėdės atlošo. Ir nepamiršk kuo dažniau vėdinti savo kambario. Beje, nešvari lovos patalynė taip pat gali gadinti romantišką vakarą. Todėl visada laikyk paruoštus naujus šviežius skalbinius nenumatyto apsilankymo atvejui.

Melas, kad gyveni vienas

Ji galvoja: „Ar Tu dar neužknisai savo tėvų?“

Tavo amžiuje, žinoma, gyventi su mamyte kaip ir nebederėtų, juk ne koks ubagas italas esi? Ir nesvarbu, koks būtent yra Tavo amžius. Net jei daliniesi būstą su savo tėvais, merginai meluoti nereikia. Geriausia išvis neaptarinėti savo buitinių sąlygų, kol nepakvietei damos į svečius. Na, o jei prie to jau priėjo, sukis, kaip išmanai. Paaiškink, kad kaip tik dabar ieškai naujo būsto, nes Tavo kaimynas girtavo ir vesdavosi namo laisvo elgesio merginas. Taigi, Tu to negalėjai pakęsti, iš ten išsikėlei ir kol kas esi priverstas trūnyti pas savo protėvius. Tokia drama tikrai suminkštins merginos širdį.

O jei jau gyveni su Mama, atmink paprastą taisyklę: jokių Mamos daiktų Tavo paties teritorijoje.

Nes Tu sudaužysi savo Mamos širdį, nuimdamas nuo sienos jos mėgiamą litografiją ar pakeisi jos mylimas tiulines užuolaidas į sandarias štoras. Gal Tu ir nesi dizaino specas, bet atsisakyti Mamos įtakos interjere privalai. Aukščiausias pilotažas – padaryti remontą ir apstatyti savo teritoriją taip, kaip pats nori.

Vaikystės daiktai

Ji galvoja: „O jis nenuslėps nuo savo mamos, kad aš pas jį nakvojau?“

Rubiko kubas, vėžys iš alaus kamštelių, robotas iš „Kosmoso“ pakelių, kilimas ant sienos – kada paskutinį kartą darei generalinį apsivalymą? Tu juk supranti, kad tie gadžetai jau tikrai paseno? Sutinku, veikiantis „Tetris“ ar „Vilkas, gaudantis kiaušinius“ – tai miela ir išties gali pralinksminti šiuolaikinę merginą, tačiau, jei Tavo namuose yra dar daugiau palinkėjimų iš 90-ųjų, reikalas gali pradvisti pėlėsiais.

Akvariumas su prezervatyvais

Ji galvoja: „Pas Tave AIDS profilaktikos kabinetas?“

Ar aikštelė orgijoms? Kodėl tas akvariumas su gandonais stovi kambario viduryje? Net jeigu myliesi kiekvieną naktį, ir akvariumo turinys išsenka greičiau, nei per mėnesį, kam apie tai skelbti visam pasauliui? O naujajai viešniai išvis neverta žinoti Tavo intymaus gyvenimo smulkmenų.

Nė vieno prezervatyvo

Ji galvoja: „O Tu išvis užsiimi seksu?“

Tikras džentelmenas turi nepastebimai išsitraukti prezervatyvą pačiu svarbiausiu momentu, mokėti jį vikriai išlankstyti, užsimauti taip, kaip reikia ir delikačiai juo atsikratyti pasinaudojus. Ką pagalvos mergina apie Tavo manieras, jei apsilažalinsi jau pirmajame etape? Net jei Tu saugojai save iki būtent šitos nepakartojamos merginos, tai parengties Nr. 1 niekas dar neatšaukė.

Seksualus pleilistas ir filmai

Ji galvoja: „Tuoj numirsiu iš nepatogumo“

Neturiu nė menkiausio supratimo, kokią muziką Tu laikai seksualia ir atpalaiduojančia, tačiau bet kuriuo atveju atsisakyk šios idėjos. Jūsų vakarienė gali puikai praeiti ir tylumoje, o norint muzikinio fono, tam visada tinka kažkas neutralaus, maždaug, Chris Rea, „Simply Red“ ar kokie nors pasenę „N‘Sync“.

Tas pats ir su romantišku filmu. Keista matyti ekrane herojų žaidimus, jų pasimatymus, pirmąjį drovų bučinį. T.y., visa tai, kas vyksta dabar tarp Jūsų, tik be režisieriaus, operatoriaus ir grimo pagalbos. O lovos scenos jai gali patikti – ir ji susinepatogins. O gali ir nepatikti – tada susinepatoginsi Tu pats.

Ir išvis, nesuk dėl to galvos. Mokslininkai jau seniai sugalvojo viską už Tave. Siaubiakai ir trileriai – štai ko reikia audringam seksui, nes, tada, kai baisu, gaminasi adrenalinas, o kol jis gaminasi, mergina glausis prie Tavęs – pradžiai bent jau iš baimės.

Socialinių tinklų tikrinimas

Ji galvoja: „Ei, aš vis dar čia!“

Tik ne tai! Greitai patikrinti naujienas „feisbuke“, atnaujinti „Instagramą“, peržiūrėti draugelių tvytus – kas ten dar pas Tave? Atsakinėti į SMS, neatsiprašius pašnekovės, ar kalbėti ilgai telefonu viešnios akivaizdoje yra tiesiog nemandagu. Ką išvis kalbėti apie „FB juostos“ skaitymą prie damos? Jei Tavo geram draugui tokiais atvejais galima Tave iškeikti necenzūriniais žodžiais, tai merginai belieka tiesiog pasišalinti, grįžti namo ir užblokuoti Tave visuose socialiniuose tinkluose.

Merginų nuotraukos

Ji galvoja: „Tu bendrauji dar su kažkuo be manęs?“

Net tiesiog draugių ar buvusių kursiokių atvaizdai gali išmušti bet kurią merginą iš pusiausvyros. Nejaugi visos tos pindos dar kažką Tau reiškia, kad Tu išsidėliojai jų nuotraukas po visą kambarį? Gal net nuo vidurinės dar džiūsti dėl tos blondinės, miegi su ta didžiapape, o su ta mymra pas Jus buvo ilgas romanas, po kurio jūs likote atseit tik „draugais“? Panašios mintys šviesos greičiu nešasi bet kurios princesės galvoje – užtenka jai vien pažiūrėti į tas nuotraukas! Ji turi būti Tau vienintelė, bent jau šitą naktį.

Dantų pastos, švarių rankšluosčių ir šikpopieriaus trūkumas

Ji galvoja: „Aš juk netikra princesė ir nepabundu ryte su rožių aromatu, dvelkančiu iš burnos…“

Po nakties su Tavimi jai liks ne tik malonūs prisiminimai, bet ir panešiotas  vaizdas. O juk Tu nenori, kad ryte Tavo princesė pavirstų į supuvusį moliūgą? Tad visada laikyk šikane naują ruloną šikpopieraus (o ne laikraščio sukarpyto šmotelius), dantų pastą, šviežius rankšluosčius ir netgi naują dantų šepetėlį. Išsaugok jos rankšluostį ir šepėtėlį iki kito jos vizito – ir tai jau daug ką pasakys jai apie Tave.

Nieko nėra paėsti

Ji galvoja: „Nusprendei sutaupyti?“

Tu pakvietei merginą į namus ir nepasirūpinai delikatesais? Išvis, romantiška vakarienė – tai ne laiko gaišatis. Maiste yra kalorijos, kurios pravers naktį, ir afrodiziakai, kad naktis praeitų „su ugnele“, o aperityvas išvis Jums padės išvysti vienas kitą kitokioje šviesoje.

Nepaduok vakarienei bulvių, kiaulienos ir pieniškų desertų. O štai jūros gėrybės, vaisiai, šokoladas ir vynas – tarsi iš prancūziško filmo. Seksologai rekomenduoja sausą raudoną vyną, bet nuo jo pilkėja dantys, tad galvok pats. Ir neužmiršk, kad mergina, kaip ir bet kuris žmogus, ryte taip pat gali būti išalkusi. Nepasiūlyti jai bent jau kavos puodelio – tikras faux pas. Gali ją pavaišinti ne vien pridegusiu ant petelnės omletu, bet ir nustebinti kažkuo įspūdingu. Tikrai viską suspėsi, kol ji prausiasi duše.

Keistos knygos

Ji galvoja: „OMG, jis tikrai skaito „Seksas ir miestas“?“

Kiekvienas turi teisę žinoti septynių žingsnių į sėkmę strategiją, kabalos paslaptis ar šiauliečių išmintį. Tačiau, kaip ir prezervatyvų atveju – turima literatūra yra labai intymus dalykas. Neimsiu kvestionuoti Tavo įsitikinimų, bet nekelk į viešumą savo ortodoksalių pažiūrų. Visiškas literatūros trūkumas irgi ne Tavo naudai. Todėl dėl visa ko padėk ant stalo keletą klasikos kūrinių su tarp lapų įkištais skirtukais. Tai padarys jai neišdildomą įspūdį…