Žinoma, Tu gali galvoti, kad tai dirbtinė, iš supuvusių Vakarų atkeliavusi bereikalinga šventė, persunkta ciniško komercializmo, ir jos šventimas nėra vertas Tavo brangaus laiko. Gali net tvirtinti, kad „meilę savo moteriai reikia demonstruoti kasdien“ ir nėra ko taip jaudintis dėl vienos dienos metuose…

 

Tačiau tai nepaaiškina, kad ir kiek jas bemylėtum visus metus, kodėl moterys (kad ir kokio amžiaus bebūtų) yra nepatenkintos, jei neparodai jai jokio ypatingesnio dėmesio tądien? Joms Valentino diena patinka, ir bėda ne pačioje šventėje. Bėda visada ta, kaip žmonės ją švenčia. Arba nešvenčia.

 

Patarimas pirmas – pradžiugink merginą arba moterį dovanėle, atviruku arba SMS žinute. Smulkmena – bet jos draugėms bus nemalonu. Ir už tai Tavo mergina arba draugė bus visada dėkinga.

 

O jei esi nusiteikęs žengti dar toliau, kitą kartą pabandyk vadovautis šiais patarimais – ir ką gali žinoti? – galbūt Jūsų santykiuose atsivers išties naujas puslapis?

 

NUPIRK JAI DOVANĄ, KURIAI NEREIKIA PIRKIMO ČEKIO

 

Praktika rodo, kad vyrai mėgsta pirkti juvelyrinius dirbinius, kuriuos moterys vėliau grąžina į parduotuvę.  Tačiau didis menas yra nupirkti dovaną, kurios nori pati moteris. 99 procentais atvejų tai reiškia kažką auksinio ir kažką mažo, ką ji galėtų nešioti kiekvieną dieną.

 

RIMTAI VERTINK ATVIRUKĄ, BET NE PERNELYG RIMTAI

 

Dabartinis jaunimas yra pernelyg ciniškas, kad rimtai vertintų popierinius atvirukus. Tačiau kiekvienas jų apsidžiaugia, gavęs banalų piešinuką, kad ir tą, kuriame simpatiškas meškutis laiko apglėbęs širdutę… Tik venk tokių užrašų: „jei galėčiau, padovanočiau Tau visą pasaulį, bet šiuosyk dovanoju tik šią atvirutę“. Tai net nebanalu. Nesiūlyk moteriai pasaulio. Niekada nesiūlyk jai to, ko negali atnešti ant stalo.

 

RENKIS TAIP, KAD BŪTŲ AIŠKU, JOG ESI PASIRUOŠĘS GULTIS SU JA Į LOVĄ

 

Paprastai: juodas arba vienspalvis kostiumas, balti marškiniai, be kaklaraiščio. Megztinis su džinsais. Lengvai viskas nusivelka. Tu pasiruošęs.

 

NEVAIDINK LABAI ŠALTO IR NEPASIEKIAMO

 

Be to, kaip ir pats žinai, ne kažin kas ir reiškia į Tave pretenzijas, tad džiaukis, kad turi bent vieną moterį, kuri teikiasi su Tavimi pabūti. Būk jai net šiek tiek įkyrus. Dauguma moterų vertins Tavo susižavėjimą ja, demonstruojamu viešai. Kaip priedą prie viso Tavo privataus romantiškumo… Tai leidžia jai pasijausti ypatingai. Pavyzdžiui, pasikeisk savo „Facebook“ santykių statusą nuo „sudėtingų“ į „poroje“. Arba įdėk į „Instagramą“ porą Jūsų nuotraukų kartu.

 

JEI GAMINSI VAKARIENĘ, DARYK JĄ PAPRASTESNĘ

 

Bet ne prastesnę. Šiais laikais maistą gaminantis vaikinas visada atrodo kietai, tačiau dauguma vaikinų tai daro pernelyg sudėtingai. Nupirk tai vakarienei ką nors išties prašmatnaus – ikrų, sūrių, austrių. Gero šamapano. Ir būtinai desertą (gaila, kad iš Lietuvos parduotuvių išnyko „Haagen Dazs“…). Pagamink pastą. Ir paskubėk išvalyti virtuvę. Nešvari virtuvė neatrodo cool.

 

UŽBAIK DIENĄ SPROGIMU

 

Visos moterys nori vieno dalyko Valentino dienos proga – siurprizo. Ne vien gėlių puokštės ir šokolado dėžutės, kurią nupirkai grįždamas iš darbo. O ką? – klausi. Jei myli, atsakymą sugalvosi pats, vyre.