…pasakyti jai „aš Tave myliu“?

Kur kas vėliau nei Tu pats tai pajusi. Statistiškai vyrai įsimyli po ketvirto pasimatymo, moterys – po dešimto. Palauk, kol Jūsų santykiai truks bent jau tris mėnesius.

…suvokti, kad Tu – jau suaugai?

Kai patyrei pirmąją problemą su erekcija (pavyzdžiui, po dešimties alaus bokalų), bet vis dar negalvoji: „viskas, ji manęs nekenčia/man niekada gyvenime neatsistos/laikas šokti pro langą“, – o tiesiog sakai: „atleisk, zuiki“.

…išeiti iš nuobodaus vakarėlio?

Kai išragavai visus skanėstus, pakalbėjai su šeimininke ir išsiaiškinai, kad merginų, kurios išeitų iš to vakarėlio kartu su su Tavimi – nėra. Jei tokios yra, tai, vadinasi, ne nuobodus vakarėlis.

…išeiti iš baro?

Kai Tavęs jau nebekamuoja tas faktas, kad ryte į darbą, o miegoti liko vos keturios valandos.

…pakviesti ją į namus pasižiūrėti Tavo žuvyčių/paukščiukų/uolienų kolekcijos?

Tradicija teigia, kad mergina užeis pas Tave (su pasekmėmis) po trečio pasimatymo. Kietesnės pasiduoda ties penktuoju. Būk padoriu džentelmenu – kviesk merginą į namus per ketvirtą pasimatymą. Tik iškart nelįsk prie jos grubiai – tai atstumia visas merginas.

…išsiskirti su ja?

Kai savo fantazijose „jei aš laimėčiau loterijoje milijoną eurų“ neatsiranda nors pusantro euro nupirkti jai  šokoladuką.

…parašyti testamentą?

Sąlygos čia dvi. Pirma – turi ką palikti. Antra – susipykai su visais giminaičiais. Jei numirsi be testamento, jie visi pasidalins Tavo nuosavybę.

…nustoti būti egoistu?

Jei, įvykdęs punktą „Tu – jau suaugęs vyras“, punkte „atleisk, brangioji“ Tu nededi jokių pastangų jos seksualiai patenkinti.

…atsiprašyti?

Nėra reikalo visada laikytis savo teisybės, jei to pasekmė yra ta, kad Tu esi pasiunčiamas miegoti ant sofos. Užsispyrimas užkrečiamas. Ir dar įsivaizduok: o jei po penkių minučių ją nudauš mašina, o jūs taip ir nesusitaikėte dėl tos smulkmenos?

…pagaliau tapti egoistu?

Jei prieš veiksmą „ją seksualiai patenkinti“ Tu dar turi pusvalandį stovėti ant kelių su „Cartier Trinity“ žiedeliu rankose.

…išeiti iš darbo?

Jei Tavo kompanija laimi prestižinį konkursą, o Tau tai reikia tokį pat pasitenkinimą kaip ir pasveikinti savo bosą su premijos jam įteikimu. Na, ir dar prasėdėjai vienoje vietoje ilgiau nei septynerius metus.

…įmušti įvartį?

Kai vienu metu yra įvykdomos trys iš šių penkių sąlygų: Tu supranti, kad gali įmušti įvartį, kamuolys yra per metrą nuo Tavęs, vartininkas žiovauja, ant Tavęs nešasi kitos komandos gynėjas, Tavo komandos draugas rėkia: „spirk, bliat!“