Žinai, kartais vyrų ribotumas ir bukumas išties stebina net visko mačiusius vilkus. Pavyzdžiui, „pikapo“ technologijos. Vieni vyrai, negailėdami savo manikiūrų, kepa straipsnius, kaip efektyviai suvilioti merginas, kiti tuos straipsnius nesigėdydami skaito. Treti, negailėdami savo balso stygų burbena banalias tuštybes, neva padedančias pakelti savo vyrišką savivertę, ketvirti – ištempę ausis tų eterio triukšmų klauso (ir dar užsirašinėja). Tačiau, jei jau taip visai sąžiningai, padėjęs ranką ant širdies, atsakyk bent sau – kiek kartų Tu (na, gerai, Tavo draugas arba dar geriau – Tavo draugo draugas) pabandė pritaikyti visus girdėtus patarimus praktikoje? Tipo, „priėjo jai iš kairės“, kaip daro patyręs „pikaperis“, „šmaikščiai pradėjo pokalbį“, „dvelkė seksualumu ir skleidė žavesį“, būdamas įsitikinęs, kad tarp dantų nėra įstrigusio špinato. Na ir kaip, suveikė? Argi?

Žinoma, kad ne, nes gyvenimo tiesa išlieka ta pačia tiesa – visi tie „pikaperių“ triukai tiesiog neveikia. Ir nejaugi Tu pats galvojai, kad moterys yra tokie primityvūs sutvėrimai?

Tačiau nereikia savęs kaltinti už kvailą tikėjimą ir pasitikėjimą savimi. Tai merginoms netgi patinka. Juoba kad teorinis šimtaprocentinis susipažinimo variantas gali paprasčiausiai virsti visiška katastrofa. Arba visiškai atvirkščiai – visiškas atsitiktinumas tapo darnios pažinties ir šeimos pradžia. Rodos, nepadarei nieko ypatinga – priėjai ir pasisveikinai, o mergina jau blizgina akutėmis, spręsdama rebusą, kur važiuosite – pas Tave ar pas ją.

Visko gali būti. Gal sėkmės garantas slypi Tavo nublizgintuose batuose, ar kaip talentingai Tu ištari „šalioooom“. Nors greičiausiai Jūsų suartėjimo katalizatoriumi tapo tai, apie ką Tu net nedrįsai pagalvoti. Nepatikėsi, bet visgi patikėk – geriausiu vaikinų draugu tampa jų didžiausi nedraugai. Taigi, mano Drauge, jei Tau kada gyvenime pasisekė atsiduoti beprotiškam seksui, kuriam Tu sunaudojai minimumą pastangų, fantazijos ir pinigų, laikas susižinoti, kam ir kur pasakyti „ačiū“:

DIETOMS

Veltui vaikinai purkštauja dėl moteriško susižavėjimo dietomis. Vyrams juk tie moterų vartojami sojų jogurtai ar miusliai jokios žalos nesukelia (nebent smirda atsakančiai), o netgi atvirkščiai – neša vien bonusus. Keistas toks paradoksas: net jei dieta ir nedavė apčiuopiamo ar matomo rezultato, iš jos jau yra nauda. Po poros iškrovos dienų kiekviena mergina jaučiasi seksualumo įsikūnijimu, o ne tumba, kurios šikna yra dvigubai platesnė už pečius. Ne, nereikia moterų įtikinėti, kad ji ir anksčiau buvo gražesnė už Mariną Bui. Moterišku požiūriu, ačiū, žinoma, už pataikavimą ir nekaltą melą, tačiau, beje, ar kartais tamsta nesate iškrypėlis, kad jaučiate tokią trauką storoms moterims? Ir kur kas svarbiau ne tai, kaip Tu merginą vertini, o kaip ji pati jaučiasi. Nustebsi sužinojęs, bet merginos atsisakymas važiuoti pas Tave į namus pasigrožėti rečiausia beisbolo lazdų kolekcija yra nulemtas ne to, kad ji pamatė Tavo pagurklį, retus dantis ar kelis plaukelius, styrančius iš nosies. Ne, tai ne Tu, bet ji yra nepakankamai seksuali… Ir dieta viską pataisys. Urzgiantis iš alkio skrandis, kasdien vis artėjantis prie nugaros, sveikai kelia moterišką savivertę. O tuo pačiu ir jos sukalbamumo laipsnį. Neužmiršk, beje, ir alkoholio poveikio. Jei Tavo gražuolė papusryčiavo džiūvėsėliu, papietavo salotos lapeliu, o pavakarieniavo šampano taure, tai artėjant vidurnakčiui, netgi pati kukliausia Pelenė-sekretorė pavirs į… ne, ne į moliūgą, o į natūralią nimfomanę. O apsvaigusi liekna (arba, tarkime, mananti esą liekna) mergina visada yra pasiruošusi bendradarbiavimui.

JOS BUVUSIAM VAIKINUI

Jis, žinoma, tiesiogiai dalyvavo jos lytiniame auklėjime, tačiau dabar kalba ne apie tai. Tiesiog tas niekšas vietoje to, kad po išsiskyrimo prasigertų, apsipiltų plikai skustą galvą pelenais, o jos namų slenkstį nuklotų milijonu raudonų rožių, – jau trainiojasi po barus su tiuninguotomis blondinėmis. Taip, mergina išsiskirdama jam palinkėjo visa ko geriausio. Bet ne taip greitai ir ne su ta silikonine Godzila! Juk ji, kaip paskutinė durnė tai priėmė celibatą ir nekenčia visų vyrų kaip rūšies, o jis užsiima velniai žino kuo! Na, jei jis jau taip, tai ir mergina nenori pasilikti nuošalyje. Tačiau pasijusti moraliai atkeršijusi ji galės tik išeidama iš baro su pirmu pasitaikiusiu (tikėsimės, kad jai pasitaikys ne koks „pakelių maniakas“ žudikas Jonika, o padorus vaikinas, toks kaip Tu). Ir leis Tau su ja daryti, kas tik į galvą šauna, net ir tai, ko nebuvo leidžiama daryti jos buvusiajam. Ir tegu anas smulkmenų niekada nesužinos, bet vis tiek – taip jam ir reikia!

MELODRAMOMS

Policijos Kovos su narkotikai skyriui vertėtų rimčiau įsižiūrėti į meksikietiškus serialus ir filmus apie meilę, nes moterims tos melodramos – kaip narkotikas iš kategorijos „stimuliatorius“. Pažiūrėjus tokių serialų, jos viduje užverda toks Molotovo-Ribentropo kokteilis, kad laikykite ją septyniese! Jos dar ir ašaros nenudžiūvo nuo skruostų, o ji jau nori meilės… Taip, bet kokioje formoje? Tai jau patikėk: iš serialo apie Ignasijų ir Mariją, kuriame herojai suka viens kitam galva keletą metų ir „Perfect woman“, jos renkasi antrąjį variantą. Kaip mes visi atsimename, to filmo herojei iš pradžių nuplėšė garbę, o jau po to vedžiojo po operas ir apkarstė briliantais. Ir kuo dažniau jos žiūri tą ar panašų filmą, tuo labiau linksta prie formulės: „vakare – seksas, o ryte – žiūrėsim“.

HOROSKOPAMS

Kažkoks antikos išminčius pasakė: „jei žmogų šimtą kartų pavadinsi kiaule, jis būtinai užkriuksės“. Taigi, jei mergina kasdien bet kuriam horoskope, net ir tame, kuris mėtosi kaimo būdelėje-parašoje skaito apie savo susitikimą su nuostabiu nepažįstamuoju, romantiškus nuotykius ir kitas nuodėmingas aistras, ir jei jos gyvenime vis tiek nieko neįvyksta, tada daro išvadas. Ei, tai, kad Tu manai, jog horoskopai yra niekai ir „opiumas liaudžiai“ – tai Tu taip manai! Mergina gi nusprendžia, kad žvaigždės, kaip visada, yra teisios, tiesiog pati mergina nesuteikia joms galimybės sutvarkyti jos gyvenimą: vaikšto ne į tas vietas, gąsdina nepažįstamuosius savo juodu megztiniu, užuot išnaudojusi dekolte ir aukštų kulniukų nuodus, ir išvis elgiasi pernelyg puritoniškai. Gali būti ramus: jos savaitgalis baigsis taip, kaip ir numatė ta ūsuota čigonė prie stoties. Ir prašau turėti omeny – be jokio sąžinės graužimo ir vidinės cenzūros. Su žvaigždėmis nepasiginčysi.

VAIKAMS

Omeny turiu ne tuos neprincipingus paauglius–akseleratus, kurie gali išmokyti mergaitės daug nepadorių dalykų, o visai mažiukus kūdikėlius. Pusvalandis tik ką pagimdžiusios damos kompanijoje, žvairuojant į pampersų paketą ir klausantis entuziastingų ataskaitų apie kūdikėlio pirstelėjmą bei riaugėjimą, gali net ir vienuolę pastūmėti į nuodėmės kelią. Kuo garsiau ta naujai iškepta mamytė gieda odę motinystei, tuo garsiau merginos galvoje sukasi velniškos mintys. Kokios? Bėgti! Užsidėti pačią seksualiausią liemenėlę, virš jos – dar seksualesnę palaidinę, prisikimšti rankinę prezervatyvų ir – pirmyn! Prieš tai, kol merginos krūtinė pateks į besočio kūdikio burnos vergiją, teks sugalvoti jai įdomesnį užsiėmimą.

ŠOPINGUI

Jei Tu negailestingai smerki merginas kaip kolektyvinės stereotipinės psichozės aukas, tai Tu, matyt, vis dar nesuvoki, kame yra didžiausias šopingo kaifas. O tai malonumas kuo greičiau užsivilkti kokį skudurą. Geriausiai – tiesiog parduotuvėje, dantimis nuplėšus etiketę su kaina, tačiau tinka ir vakare. Kai naujas drabužis nuobodžiauja spintoje ilgiau nei savaitę, moteris pradeda kamuoti kančia, palyginti su kuria kūrybinė yra menkniekis, tarsi sloga. Dabar moterys ne tik privalo su naujuoju pirkiniu pasirodyti visiems ir sukelti furorą, masines riaušes ar tiesiog surinkti tuziną susižavėjimo kupinų žvilgsnių. Pikantiškas susijaudinimas, kurį jaučia mergina, pirmą kartą išnešdama drabužį į platųjį pasaulį, panašus į „trigubo martinio“ ir kokybiško petingo efektą, t.y., pagreitina suartėjimą su mokančiais vertinti tikrą grožį. Tapęs jos nežemiško grožio auka, būsi prileistas taip arti, kad galėsi įdėmiai apžiūrėti kiekvieną siūlę, sagutes ir kabliukus. Beje, ne bėda, jei užmiršai pasakyti komplimentą tai pačiai jos garderobo detalei. Moterys viską supranta: Tu tiesiog galėjai netekti žado iš nuostabos.

PMSui

Tu klysti manydamas, kad moterys nesupranta būsenos „sekso norisi taip, kad net žandikaulius traukia“. Jų kritiškos dienos – tai visai ne tos dienos, kai jos reikalauja šildyklės ant pilvo, pusryčiams-pietums-vakarienei ledų, o likusį laiką guli ant sofos ir tyliai kenčia. Likus savaitei iki datos X, moteris aplanko toks stiprus noras seksui, kad traukia ne tik žandikaulius, bet ir blauzdas. Ir jei tuo momentu šalia neatsiras vyriškio, kuris išgelbės ją nuo kančios, bus bėdų. Jos pačios jį susiras ir išprievartaus. Ir pamatysi, teismas jas išteisins, ypač jei prisiekusiųjų tarėjų tarpe bus moterų.

MERGINŲ LIEŽUVAVIMUI

Tik iš šono gali atrodyti, kad merginos, sėdinčios kavinėje atsipalaiduoja nuo kokteilio „Margarita“. Tenesuklaidina Tavęs šis pastoralinis natiurmortas. Nežiūrint į nesibaigiantį miaukimą, viena kitos vadinimą „kačiuku“ ar „zuike“, tarp mergaičių nuolat vyksta žūtbūtinė kova tapti vakarėlio heroje. Tegu tos merginos ir nerūgsta vienuolyno celėse, tačiau pas kažkurią iš jų romantiškų istorijų viena bus daugiau (nejaugi manai, kad merginos rungtyniauja, kurios atlyginimas didesnis ar manikiūras lygesnis?) Pradeda ir laimi ta, kuri pavėluoja 40 minučių ir jau nuo slenksčio pradeda šaukti: „Oi, mergaitės! Kas buvo! Kas man buvo!“. Gali neabejoti – tam, kad kitos merginos pavydžiai atsidustų su žodžiais „koks siaubas!“, jos pasiruošusios pakartoti visus Emanuelės žygius iš penktos serijos.  Taigi, jei mergina rytdienai planuoja susitikimą su draugėmis, Tu turi gerą šansą tapti meilužiu-sprinteriu.

 

P.S. Žinoma, gerai pagalvojus, visa tai skamba kažkaip neromantiškai, ar ne? O kur jausmas? Nejaugi seksą gali nulemti kažkieno kūdikis ar nauji bateliai? Tačiau  tiesiog žinok, kad tokios gali būti priežastys, kur kas galingesnės už bet kokius „pikapo“ triukus. Ir, jei tos priežastys staiga sutampa su Tavo paties naudojamu geriausiu triuku – buvimu padoriu, švariu, mandagiu ir sąžiningu, vadinasi, be Apvaizdos čia neapsieita.