Galbūt ta diena, kai tapsi žvaigžde – nebetoli. Lauk signalo – savo pirmojo interviu, kas reiškia, kad galų galų Tavo nuomone taip pat pradėjo kažkam rūpėti. Ir kad neatrodytum paskutinis kvailys, įsidemėk šiuos dešimt dalykų, kurių nevalia sakyti nė viename savo interviu – nei pirmajame, nei paskutiniame.

 

PINIGAI MAN TIKRAI NĖRA PATS SVARBIAUSIAS DALYKAS.

 

Jei išties nori ištarti šią kvailą frazę, verčiau daryk tai elegantiškai. Pavyzdžiui, nerūpestingai sukinėdamas tarp pirštų naujausią VERTU telefono modelį arba žvilgčiodamas į savo BENTLEY automobilį. Nes tik taip tai gali skambėti ironiškai. Priešingu atveju Tave laikys paprasčiausiu melagiu.

 

NIEKADA NEVARTOJAU NARKOTIKŲ

 

Taip Tave išties pradės laikyti melagiu. Tačiau tai dar tik pusė bėdos. Tave gali išvis palaikyti ubagu arba šykštuoliu. Arba tiesiog besigydančiu alkoholiku. Todėl išvis kalbėdamas apie savo žalingus įpročius tiesiog nutaisyk nustebusį veidą ir perklausk „o kas tai yra?“

 

NIEKADA NEŽIŪRĖJAU IR NEŽIŪRIU „ŠOK SU MANIMI“

 

Tave vėlgi palaikys melagiu arba ubagu, kuris neturi televizoriaus. Nes kiekvienas, kas tik turi televizorių, yra žiūrėjęs šią laidą. Ir ne kartą. Spjaudėsi, svaidėsi prakeiksmais, bet žiūrėjo. Verčiau jau pasigirk, kad visos „Šok su manimi“ šokėjos yra praėjusios pro Tavo lovą. Tai gerokai pakels Tavo reitingus.

 

NIEKADA NESIFILMUOČIAU REKLAMOJE

 

Tai skamba taip pat kaip ir „Velnias, kodėl manęs niekas lig šiol dar nepakvietė filmuotis jokioje reklamoje?“ Blogiausia tai, kad kaip tik tuo metu koks nors UAB „Raugesa“ direktorius laužo galvą, ką pakviesti nusifilmuoti jo žemės ūkio padargais prekiaujančios parduotuvėlės klipe ir kaip tik svarstė Tavo kandidatūrą. Ir štai jis skaito Tavo žodžius. Šakės, pinigai atiteks kitam. Tau to reikia?

 

MARIJONAS MIKUTAVIČIUS – MANO SENAS DRAUGELIS

 

Galbūt Tau netgi atrodo, kad sakai teisybę. Galbūt Tu išties matei Marijoną Mikutavičių kokiame nors tūse, ir gal jus abu netgi kažkas supažindino. Tačiau tai dar nereiškia, kad Tavo veidas, jau nekalbant apie vardą ir pavardę išliko jo atmintyje ilgiau nei penkias sekundes. Pasirink sau draugu ką nors paprastesnio. Pavyzdžiui, Gytį Paškevičių.

 

NIEKADA NEIŠVAŽIUOSIU IŠ LIETUVOS, NES ČIA MANO ŠALIS, ČIA MANO GERBĖJAI

 

Verčiau jau sąžiningai prisipažink: „Niekada neišvažiuosiu iš Lietuvos, nes Vakaruose aš niekam nereikalingas“. Tavo savikritiškumas padidins susidomėjimą Tavimi. Ir tik nemeluok, kad turi gerų ryšių su Vakarų prodiuseriais – Tave neabejotinai išjuoks.

 

VAIKYSTĖJE AŠ AUGAU PAVOJINGAME RAJONE IR MAN TEKO NEMAŽAI PAKOVOTI UŽ SAVE 

 

Tave tiesiog palaikys gėjumi, kuris nori apsimesti kietu vaikinu. Pasižiūrėk į veidrodį – visiems aišku, kad vaikystėje buvai žliumba, pergyvenantis dėl spuogų ant veido ir nugaros, kas Tau visada trukdė susipažinti su norimomis mergaitėmis. Verčiau jau pasakyk, kad niekada neturėjai vaikystės ir iškart gimei jau suaugęs.

 

DAŽNAI SKAITAU IR KLAUSAU KLASIKĄ

 

Tik ne tai. Nedemonstruok to, kad esi nuobodus tipas. Imk pavyzdį iš „Oasis“ lyderio Liamo Gallagherio, kuris atvirai pareiškė, kad knygų neskaito.

 

MOTERYJE MAN LABIAUSIAI PATINKA AKYS

 

Žinoma, jei joje daugiau nieko nėra. Tave tikrai palaikys gėjumi, gali neabejoti. Na, o jeigu sąžiningai, jei Tavęs išties paklaus, kas Tau labiausiai patinka moteryje, drąsiai spirk tokiam kvailam žurnalistui į galvą – ji vis tiek tuščia.

 

AŠ RETAI DUODU INTERVIU

 

Tai ir taip aišku – kam Tu išvis reikalingas? Geriausiai nedaryti sau tokios antireklamos. Taip pat neminėk, kad Tau nepatinka vakarėliai, ypač jei Tavęs į juos nekviečia. Verčiau jau sąžiningai pareikš: „Aš norėjau tapti žvaigžde tam, kad mane pažintų gatvėje, kviestų į vakarėlius, visos merginos man kabintųsi ant kaklo“. Ir tada galbūt tai nebus Tavo paskutinis interviu.

 

(Straipsnis spausdintas žurnale PLAYBOY)