Kaip suformuoti idealų vakarėlio ar kitokio renginio kontingentą? Ką kviesti į vakarėlius? Maskvos, Varšuvos ir Berlyno renginių promouteriai yra sukūrę unikalią svečių sąstato formulę, kuria būtų nuodėmė nepasinaudoti:
20% svečių – „kostiumai“, t.y., verslininkai, valdininkai, Seimo ir savivaldybės nariai, kitas ofiso planktonas. Toks svečių tipažas – tai unikalus mentalitetas su savomis normomis ir savais interesais. Jei „kostiumai“ sudaro daugiau nei penktadalio renginio dalyvių, jie neišvengiamai pradeda vadovauti procesui ir reguliuoti vakarėlio eigą.
5% – „ekspatai”. Tačiau – jei užsieniečiai susirenka pernelyg dideliais kiekiais, jie pradeda elgtis kiauliškai ir vertinti visą renginį kaip eilinį bordelį, iš kurio reikia ištraukti naudos sau.
3 (trys) „frykai“ – vienam „frykui“ vakarėlyje veikti nėra ką, jam reikalinga svita, bent du žmonės (taip į renginus vaikšto Statkevičius). Tačiau jei „frykai“ susitelks į didesnį kolektyvą, tai neišvengiamai pasijus kur kas įdomesni už visus likusius renginio svečius ir pavers vakarėlį savo šou.
50% – „perspektyvus jaunimas”. TSPMI, TVM, ISM ir pan. studentai, jų jaunas kraujas turi neleisti seniais užsnūsti.
5% – gerai žinomi žmonės. Nė vieno daugiau šios normos, ir ne tam, kad po to visas Vilnius kalbėtų, kaip jūs neįsileidote Grigaičio. Jie yra ryškios asmenybės, charizmatiški, jiems negalima duoti pernelyg daug valdžios savoje teritorijoje. Jiems patiems patinka, kai viskas vyksta demokratiškai ir niekas prie jų nelenda su prašymais pasidaryti „asmenukę“.
15-20% – merginos, kurioms būtų ne prošal susipažinti su naujais žmonėms ir į juos įsimylėti. Geras vakarėlis yra tas, kuriame sklando Kupidono aura, tas, kuriame žmonės susipažįsta, po kurio sukuria šeimas ir gimdo vaikus.