Visos mergaitės vaikystėje svajoja kažkuo būti. Kaip paprastai, aktore ar balerina, mokytoja ar gydytoja. Tos, kurios apdovanotos lakesne fantazija – sunkumų kilnotoja arba suvirintoja.

Tačiau nė viena, nė viena iš jų niekada nesvajoja tapti meiluže.

Tačiau toks jau žiaurus tas gyvenimas – Egle Špokaite išauga vos vienetai, o štai meilužėmis tampa bene kas antra (o likusios lyg ir norėtų, bet nežino, kaip). Priežasčių paaiškinti tokį fenomeną yra daug, tačiau pati svariausia yra ta, kad nuo pat mažens kiekvienai mergaitei į galvą įkalama labai pavojinga mintis, jog ji yra „verta tik geriausio“. Tačiau, vos susidūrus su rūsčia realybe, paaiškėja, kad tokių šaunuoliukių, kuo tiki esanti kiekviena mergina – tūkstančiai, o štai to – „geriausio“ – trūksta, o ir esančių visoms neužtenka.

Teisybės labui būtina paminėti, kad tas idealusis „geriausias“ visgi pasirodo kiekvienos merginos horizonte, tačiau absoliučiai kiekvienas jų turi vieną nedidelį trūkumą – jau yra vedęs. Dėl to ir merginų vaikiškas iliuzijas ištinka krachas, ir dauguma iš tos nepakenčiamos realybės išties metasi į suvirintojas. Tačiau keista, kad profesinių mokyklų ir kolegijų priimamieji yra apgulti merginų, tačiau meilužėms nei universiteto, nei mokyklos kaip nėra, taip nėra. Net moteriškuose žurnaluose nėra pamokymų, kaip tokia būti. O reikia.

Galbūt Tu, mano drauge, skaitai šitą tekstą ir raukaisi galvodamas: „O aš čia prie ko?“ Dar ir kaip „prie ko“ – juk būtent Tau ir reikalingos meilužės. Neskubėk to neigti! Jei ne dabar, tai ateityje tikrai prisireiks.

Tarkime, Tu esi vedęs. Ir gėdytis čia nėra ko, kiekvienam gali nutikti. Visko būna – nekokybiškos kontraceptinės priemonės, pasikarščiavęs leptelėjai kažką, o Tave, kaip padorų vyrą kažkas ėmė ir pagavo „ant žodžio“. Na, o jei Tavo žmonos tėvelis kaip mitrus valdininkas-kyšininkas turėjo „šaibų”, ar kaip doras verslininkas – klestintį UAB, bet neturėjo padoraus žento, tai, vadinasi, į Tavo santuoką ir pats Aukščiausiasis įsikišo – čia jau itin reta sėkmė, kaip loterijoje laimėti, ir dėl tokio uošvio galima ir užmerkti akis prieš visus nuotakos trūkumus! (Visi gerbia ir supranta Tavo dabartinius tvirtinimus, kad viskas įvyko iš meilės, bet, atkreipk dėmesį, Tau pritariama arba suokalbininkiškai merkiant akį, arba švelniai ir neprieštaraujant, kaip yra patariama nesiginčyti su psichiniais ligoniais). Patikėk, vyrai viską supranta. Ir, kaip bebūtų keista, net moterys viską supranta ir atleidžia.

Šiandien gal Tau atrodo, kad užtenka pakratyti ranką su vestuviniu žiedu ant bevardžio piršto, ir visos nuodėmingos mintys išsilaksto kaip varnos nuo senelio Anupro šūvio iš savo prieškarinės „berdankos“. Tačiau viskas ne taip jau paprasta. Moters logikos vingiai yra nesuvokiami, jų gundymo galios – neįveikiamos, o būsimosios meilužės kartais surengia tokius koncertus, kad net Masačiusetso universiteto mokslininkai bejėgiškai skėsčioja rankomis, nepajėgdami paaiškinti tokio griaunamojo poveikio Tavo moralei. Kiekvienas „Mossado” bei KGB agentas žinojo – „jei nepadeda pinigai, padės moteris” (dauguma Tėvynės išdavysčių istorijų prasidėjo būtent nuo meilės svetimai moteriai, tad pagalvok kada leisdamas nykų laiką prie fūros vairo – kodėl istorijoje niekada nebūna moterų-Tėvynės išdavikių? Vien vyrai… Radęs atsakymą, taip pats ir suvoksi, kodėl vyrai „eina į kairę”).

Juoba kad moterys labai lengvai supranta Tavo norą šalia vienos teisėtos žmonos turėti dar ir vieną ar kelias neteisėtas, ir Tave ūmiai apėmusią aistrą ar falšyvą entuziazmą tariant jai „myliu tik tave”, jos vertina gana pragmatiškai. Moterišku požiūriu, jei esi vedęs, vadinasi, esi kažkam tinkamas, todėl daug merginų gali norėti Tavęs bent jau tokiame „formate“ (būti Tavo meiluže, arba, labai jau retesniais atvejais, padaryti Tave savo meilužiu) ir kai kurios padarys viską, kad tai įvyktų.

Klausimą jos turi tik vieną – kaip Tu su tokia situacija tvarkysies – ar brakonieriškai žiauriai ar su kilmingo gurmano subtilumu?

Būk atsargus – tradicinio padoraus gyvenimo normatyvai vyro ir meilužės gyvenime neturi jokios prasmės, tačiau dviprasmybėmis yra nusėta kiekvieno neištikimavimo pradžia. Tavo nenorą susipakuoti į prezervatyvą mergina gali suprasti ne vien kaip siekį išgauti malonumo maksimumą, bet ir kaip pasiryžimą sutvirtinti Jūsų sąjungą sūneliu arba dukryte, o Tavo stereotipinę postkoitalinę frazę: „man niekada nebuvo taip gera“ ji gali traktuoti kaip teiginį „bėkime greičiau susituokti, tik pakeliui aš dar greitai išsiskirsiu su ta savo rupūže“. Todėl meilužių nuotaika ir būna tokia nepastovi: tai joms paduok koralinius karolius, tai kelionę į Havajus, o tai ir išvis – vesk jas! Argi niekada nepagalvojai ir nepastebėjai, kodėl „trečiosios pusės“ yra tokios be išimties irzlios ir dirglios merginos, kurios pačios nežino, ko nori? Ne, brangus skaitytojau, tai jos daro tik dėl teorinių žinių ir praktinių įgūdžių trūkumo. Jas irgi reikia auklėti.

Taigi, ką mes turime? Tave, norintį turėti kokybišką meilužę, kuri veiktų be jokių nukrypimų nuo programos (nekeltų bereikalingų scenų, nesiveržtų pas Tave į namus, nepersekiotų Tavęs, kaip filme „Fatal Attraction“ ir pan.). Turime ir ją, norinčią turėti: 1) Tave; 2) licencijuotą veiksmų programą, kad niekas „nepakibtų“ ir neužstrigtų (grubiau tariant, tiksliai suvokti savo vietą Tavo gyvenime). Ir „Mossado” psichologus, kurie sudarė šitas šešias paprastas taisykles, garantuojančias harmoningą jūsų – aistringų nuodėmingos meilės balandėlių – egzistavimą:

UŽSIIMK SU JA SEKSU

Pirmuosius porą mėnesių – išvis tik juo. Reguliariai ir stropiai. Suprantu, kad tai sekinantis darbas, kai kurie nuo tokio krūvio tik sukūsta, bet nieko nepadarysi. Tai reikalinga ne tiek Tau, kiek jai. Juk kalba eina apie tokią svarbią gyvenimo detalę, kaip „autoidentitetas”, arba, kaimietiškai tariant, „savęs identifikacija“. Taigi, po trijų kartų per savaitę mylėjimosi pagal geriausias Kamasutros tradicijas, merginą aplankys maloni nuojauta: o gal tai ir yra jos pašaukimas? Jei ne visos gyvenimo prasme, tai bent jau duotuoju gyvenimo etapu. Tai yra Tavo paprasta „karminė užduotis šitam trimestrui“ – pirmųjų trijų mėnesių programa maksimum: jokios kultūrinės-meninės dalies, tik seksas.

NEUŽMIRŠK „O PAKALBĖTI APIE TAI?“

Pertraukose tarp sekso kėlinių, kalbėkis su ja, bet pageidautina irgi tik apie seksą. Pradėkite nuo tik ką atlikto darbo aptarimo, o po to sklandžiai pereikite prie erotinių ankstyvosios jaunystės ir iki pat nūdienos pergyvenimų. Maždaug, kas Tave „vežė“, ko norėjai ir ar tai pavyko pasiekti.  Tarp kita ko pateik merginai ir savo nuopelnų sąrašą. Nevenk smulkmenų: informacijos tikslumą vargu ar pavyks patikrinti, todėl vertink savo lytinę biografiją kūrybiškai. Visų pirma, tai bus linksma ir įdomu, o antra, akivaizdžiai naudinga jūsų bendram reikalui. Dabar kartu su jumis lovoje atsiras ir visa Tavo palaikymo komanda: pirmoji, buvusiosios, atsitiktinės ir netgi ta garbaniukė, kurios vardo Tu nespėjai paklausti (nu, ir Almantas, ko gi nepasitaiko – tik vieną kartą!). Toks gausis pas jus „intymas“ be pašalinio „intymo“.

VISADA IŠEIK TUO PAČIU LAIKU

Kad ir kokios batalijos bevyktų lovoje, lygiai 21.00 (nežinau, kodėl, tačiau, apklausų duomenimis, visi vedusieji vyrai būtent tuo laiku pradeda nerimauti, tarsi jiems pradėtų niežtėti pirštas po vedybiniu žiedu?), Tu privalai išsipainioti iš patalų ir pradėti tiesti sau kelią link durų. Iš pradžių ponia pyks ir vietoje nerūpestingo „iki“ pro sukąstus dantis svies Tau tragiškąjį „sudie“. Kai kurios gali gultis ant slenksčio ir griebti Tave už batų raištelių, maldaudamos, kad dar neužvestum savo barkaso variklio. Bet Tu nepasiduok, laikyk pozicijas tvirtai, ir galiausiai mergina nuspręs, kad jai vis vien. Pamatysi, su laiku ji išlavins savo refleksą, ir 20.55 jau meiliu žvilgsniu lydės Tave slenkantį link dušo. Beje, dušas privalomas: negalima neštis namo svetimų kvapų ir sekrecijų. Tu tai supranti, turi suprasti ir ji.

SUSILAIKYK NUO PAGUNDOS ŠEIMININKAUTI

Kad ir kokioje tragiškoje būsenoje bebūtų jos automobilis ar kokius priešmirtinius gargaliavimus beleistų jos unitazas ir šaldytuvas, tik nesirodyk ant slenksčio su įrankių dėže. Kažkaip anksčiau ji juk susitvarkydavo su savo buitiniais iššūkiais? Vadinasi, ir dabar atsiras paslaugusis „Misteris Muskulas“ ar „Properis“, ar kaip anas herojus vadinasi? kuris pataisys jos primusą ir prapūs „forsunkes“. Primenu: Tu čia ne to, o dėl sekso. Savo paties sulaužytą inventorių taip pat vertink filosofiškai. Aistros kulminacijoje sulaužei sofą? Tęsk meilės simfoniją ant grindų. Beje, visai įmanoma, kad tai – provokacija, ir ji pati papjovė tas sofos kojeles, kad suloštų ant Tavo šeimininkiško instinkto. Būk budrus! Laikykis kuo toliau nuo drebančių konstrukcijų ir įtartinų elektros prietaisų. Savo erotinėse fantazijose ponia turi Tave įsivaizduoti tik su vienu iškeltu Instrumentu… Taip tuo pačiu, o ne kažkokiu benzopjūklu „Družba“.

DOVANOK TEISINGAS DOVANAS

Ką nors išimtinai neskoningo ar tiesiog nenaudingo – pavyzdžiui, kumščio dydžio briliantą arba salą Adrijos jūroje. Tiks ir metrinis pliušinis meškinas, chrizantemų kibiras arba pilnas Jacko Londono raštų rinkinys. Dovantų gigantizmas ją įtikins dvejais dalykais: 1) Tavo kaltė milžiniška ir akivaizdi (ir ne tik jai), 2) Tu ne koks ten bejausmis gyvulys, bet kompensuoji jos moteriškas reikmes tokiais būdais, o ne miglotais ir melagingais pažadais ją vesti.

PAŽINDINK JĄ TIK SU PATIKRINTAIS DRAUGAIS

„Patikrinti“ šiuo atveju reiškia mokantys žavėtis moterišku grožiu ir negailintys komplimentų Tavo meilužei. Bet kuri mergina turi pasijusti visuotinio susižavėjimo objektu.

 

P.S. Tačiau būtina Tave perspėti dėl dviejų dalykų, mano Drauge.

Atgalinis judėjimas ir grįžimas iš smagaus ištvirkavimo su meiluže periodo atgal į status quo jau yra nebeįmanomas. Tu – nuodėmingas išdavikas, ir susitaikyk su tuo faktu. Jei esi ubagas-pagonis, nelabai tai Tau rūpės, žinau (ubagai išvis kažkaip nejautriau vertina tiek seksą, tiek neištikimybę). Bet, jei esi turtingas krikščionis, kurį dar pagraužia sąžinė, tepaguodžia Tave banalus teiginys: „mokslo įrodyta, kad mintimis visi vyrai yra neištikimi” – tarsi tai ką nors keičia!

Antra, pervesti savo meilužę į „nuolatinės draugės”, ar (ko tik nenutinka!) į „nuolatinės gyvenimo palydovės” statusą bus nelengva. Visų pirma, bus nelengva Tau pačiam. Prie gero (sekso, režimo, materialinio aprūpinimo, miego – visos merginos vertina tą laisvę, kai gali išsitiesti skersai lovos ir snausti, netrukdoma Tavo šlykštaus knarkimo), priprantama labai greitai. Įsivaizduoji, kiek Tau reikės įdėti pastangų, kad palaikytum „fasoną“, o tuo pačiu ir tą pačią merginą, kuri tiesiog gali užsinorėti atgal į meilužes? Su kitu.