Kiekvieno vyro pasąmonės palėpėje voliojasi keletas neatsakytų, bet aktualių ir skaudžių klausimų apie seksą ir tarpusavio santykius. Nelaukiant, kol subręsi ar sutiksi tą, kuriam galėsi juos užduoti, pabandykime į tuos klausimus atsakyti avansu.

DARBAS. Ten, kur Tu praleidi daugumą savo laiko, o tai reiškia, kad ir atsitikti ten gali visko. Reikia būti pasiruošusiam visiems netikėtumams.

Ką daryti, jei Tave vilioja viršininkė?

Ji Tau patinka? Jei taip, ir jūs abu esate vieniši – pirmyn! Slopinti natūralius jausmus ir aistras yra žalinga ir nesveika. Jei nepatinka, bet manai kad tokia lengva intrigėlė padės Tau kopti karjeros laiptais – stop! Kas sakė, kad smegenys yra atsakingi priimant lemiamus sprendimus? Jei Tau ant jos nestovi – koks tai seksas? Moterys puikiai jaučia partnerio aistrą arba jos trūkumą – ir po intymaus fiasko viršininkė atitolins Tave ir nuo savęs, ir nuo karjeros.

Kaip permiegoti su praktikante?

Praktikantė – tai visuomet nimfa. Ji nepatenka į korporacinių apkalbų orbitą, ji – už biuro kasdienybės ir rutinos sienų, ji – švari. Santykinai pavadinkime ją „ofiso nekaltybe“. Tačiau ta nekaltybe ji ir gundo. Ji pasiruošusi klausytis visko ir visada – tai pirmas žingsnis link jos paslapties. Tu visada gali ją pasiimti kartu į prezentaciją – nesvarbu ko. Juk grabe matei tą prezentaciją, ar ne? (Kaip ir tą praktikantę savo lovoje). Todėl būk dosnus. Patarimais, kava, vakariene, naudingomis knygomis. Praktikos pabaigoje nimfa jau bus gavusi iš Tavęs viską. O argi ne to ji ir atėjo pas jus į kontorą?

Viršininkas, atsidėkodamas už gerą darbą, pakvietė Tave (jus – kompanijos vyrus) į sodybą atšvęsti ir užsakė prostitučių. Kaip elgtis Tau?

Atvejis neretas. Tavo mergina tarsi nujausdama tokią situaciją, labai jau nenoromis išleido Tave. Bet kas gi žinojo, kad jūsų orgijoje dalyvaus ir prostitutės? Šefas apie tai jus informavo tik sodyboje. Jis pats jau apsinešęs, linksmai klega, o ji iš abiejų pusių prilaikančios dvi deivės be perstojo šlamščia ant vaišių stalo išdėliotus fua-gra ir persikus. Trečia jau kimba ir prie Tavęs. Išeisi namo – įžeisi viršininką. Juk iš principo Tu net ir ne prieš. Ką daryti? Veik taip, kaip liepia sąžinė. Nori trenkti durimis ir išdidžiai pasišalinti? Nesuveiks. Juk jau buvai sodyboje su šliundromis – šis faktas, kad ir kaip interpretuotas, vis tiek nepatiks mylimajai. Todėl verčiau jau apie tai tylėk. Nu, nuvažiavai į sodybą. Nu, biškį pašventėt. O ką? Jei sugundymas yra galingesnis už ištikimybės jausmą – naudok prezervatyvą. Ir atsipalaiduok – tam ji ir prostitutė, kad pildytų visus Tavo pageidavimus ir fantazijas. Tai juk premija – to ir nusipelnei! Kalbant apie savo bosą – svarbūs du punktai. Tikrus draugus visada sieja kompromatas. Jei bosas ne amneziškas kvailys – tai sustiprins jūsų abipusį ryšį. Jeigu bosas yra lochas – niekada neaptarinėk su juo to, kas buvo.

Tave traukia bendradarbė, kuri turi vyrą ir du mielus vaikučius. Be to, ji pažįsta ir Tavo žmoną. Ar vis tiek verta bandyti laimę ir bandyti ją sugundyti?

Nė už ką! Niekada! Ne! Nueikite kartu papietauti, pasikalbėk su ja kaip draugiškas kolega. Ji tikrai Tau papasakos apie savo nuostabų savaitgalį, praleistą su vaikučiais ir vyru sodyboje. O po to išgirsi smulkią ataskaitą, kaip ji kepė morkų pyragą. Na ką, po tokio pokalbio prapuolė geismas? Ne? Tada varyk į tualetą ir eksploatuok savo dešiniąją ranką. Na štai, dabar jau viskas ir nušvito blaivioje šviesoje. Kaip gera gyventi komforto zonoje! Galima ir finansine ataskaita užsiimti!

SITUACIJA – Vakarėlyje susipažinai su mergina, sužavėjai ją, ir ji jau pasiruošusi vykti pas Tave, bet tik su savo draugu gėjumi, kuriam Tu patinki.

Paleisti tokią gražuolę dėl to gėjaus visai nesinori. Na, patinki Tu jam. Jis juk prie Tavęs nekimba. Kol kas. Mergina yra nusiteikusi rimtiems žygiams. Pabaigė gerti savo „mojito“ ir švelniai glosto Tavo nugarą. Pats laikas apkalbėti paprastas taisykles: 1) Tu – ne biseksualas (jei tai teisybė), 2) seksas trise neįmanomas (jei Tu tikrai to nenori); 3) taksi apmokate per pusę Tu su tuo vaikinu. „Jis mano geriausias draugas, bet šiuo metu su niekuo nesusitikinėja, o tu nuostabus, aš noriu su Tavimi mylėtis, o jis tik pažiūrės!“ Įvertink – nė viena iš Tavo išvardintų taisyklių nėra pažeidžiama – tai faktas. O štai tokios avantiūros Tavo gyvenime juk dar nebuvo, ane? Važiuojam!

ATSITIKTINĖS PAŽINTYS. Kiekvienam vyrukui juk yra tekę gyvenime ateiti į barą vienam, o išeiti – jau ne vienam.

Seksas klubo tualete. Iki kiek nusirengti?

Slidus klausimas. Juk Tu čia atėjai po svarbaus susitikimo. Vilki švarką, marškinius, marškinėlius, kaklaraištį, sąsagas. Nejaugi viską nusivilkti? Gaišti laiką ir galvoti, kur visa tai tvarkingai padėti – juk tualete esate, galų gale? Patarimas – nepaversk to tualeto rūbine. Greitas seksas neverčia laikytis tradicinių kanonų ir normų. Nusimesk švarką, o marškinius ji ir pati Tau atsagstys, kad galėtų glostyti Tavo reljefinę krūtinę. Viskas. Eik greičiau prie reikalo. Pusinis apsinuoginimas tik pridės erotiškumo. Gaudyk momentą. Juk dėl jo jūs abu čia ir esate!

Ji sako, kad ją užveda tik dainininkės Sade gabalas “Smooth operator”, ir paleidžia jį iš naujo. O juk tai daina, kuri patinka ir Tavo mamai. Tau viskas pradeda kristi iš rankų.

Tegu daina nors vieną kartą sugroja iki galo. “O dabar mano eilė! Štai šita užveda mane!” – sušunki Tu ir dedi kitą Sade dainą. Juk jos vis tiek panašios viena į kitą. Mergina laiminga, o Tu vėl rikiuotėje.

Ji nori, kad Tu būtum be prezervatyvo ir nuleistum į ją.

Tu matai ją pirmą kartą. Tu turi kreditą mašinai ir būstui. Greičiausiai Tave netrukus ir paaukštins pareigose. Po dviejų savaičių išvyksi suplanuotų atostogų į Seišelius. Bereikalinga rizika tokio gero gyvenimo fone? N-n-ne. Ne.

Prieš sueitį ji pasiūlo kartu pasimelsti.

Tu jos labai nori. Jūs jau bučiavotės. Už lango šilta naktis, šampanas išgertas, dega žvakės. O ji jau sudėjo rankas maldai. Tau atrodo, kad tai panašu į kažkokią sektą ar vestuves? Gerai, galima melstis prieš valgį, bet prieš seksą? Ji klausiamai žiūri į Tave. Tu blaivėji ir kažkodėl jos klausi: „tu dar nepraradusi nekaltybės?“ Ne, ji nekaltybę jau praradusi. Ji jau klaupiasi: „pasimelsk su manimi, kvailuti“. Atsiklaupk šalia jos. Žmogus juk visada turi ko paprašyti Dievo. Iškart į seksą iš maldos gal ir  nepereisite, bet ką gali žinoti, gal tai ir ne atsitiktinė pažintis?

„Meilės vakarienė“ – penkios taisyklės:

  1. Nenugirdyk merginos ir pats neprisigerk. Geriausi atsiminimai yra tie, kurie lieka. Elegantiško gėrimo proporcija – Tavo degtinės stiklelis kiekvienai jos išgerto vyno taurei.
  2. Jei nepasitiki savo virškinimo traktu, o vakaras nusimato ilgas ir su pratęsimu, nepulk prie vaisių ir visko, kas yra ląsteliena. Dujos yra gerai tik šampane.
  3. Daug nevalgyk. Jėgos Tau reikalingos meilės nakčiai, o ne suvalgytos avienos virškinimui. Ir ar kas nors yra sakęs, kad išpūstas pilvas atrodo gražiai?
  4. Jei jūs atvykote pas Tave į namus, o mergina padaugino alkoholio – išplauk jai skrandį (sugirdyk kuo daugiau vandens), duok enterosgelio ir paguldyk ją miegoti. Pats gulkis ant sofos. Ryte jai bus geriau ir ji bus Tau dėkinga.
  5. Tu, žinoma, už vakarienę sumokėjai. Variantas „davaj per pusę!“ tikram džentelmenui yra šlykštus. Tačiau kartais merginai yra malonu pačiai palikti arbatpinigius – negalima jai atsakyti patirti šį malonumą.

NAMUOSE. Subalansuotas šeimyninis gyvenimas gali įgrysti ir pačiam aktyviausiam sekso entuziastui. Kaip jį paįvairinti, neperžengiant ištikimybės ribų ir džentelmeniško požiūrio į savo merginą?

Ką daryti, jei jai nuolat „skauda galvą“ arba ji „turi daug darbo“?

Pademonstruok savo išradingumą! Ar Tau pačiam neatsibodo kiekvieną kartą prie jos prieiti iš nugaros ir kišti ranką už kelnaičių? Užvesk merginą kitaip, Tu netikėli gyvuly! Išmok keletą nesudėtingų masažo judesių, nusipirk naujus apatinius – ne jai, sau! Pagalvok apie savo mylimąją – ar ji turi moralinę teisę matyti Tave su tuo, ko Tau vakar neišskalbė? Nupirk naujas paklodes, perstumdyk baldus, išsiaugink kubikus ant pilvo, pakeisk šukuoseną, išmok naujų meilių žodžių, kuriuos galima šnibždėti jai į ausį. Daryk ką nors! Tu juk vyras! Tu turi džiuginti moterį.

Kaip paaiškinti merginai, kas yra geras minetas?

Kaip sako garsiausias Lietuvos žigolo Vigis iš Kauno, „geras minetas – tai tas, nuo kurio ir pati mergina patiria malonumą“. Dažnai merginos minetą daro tik dėl to, jog žino, kad vyrams tai patinka. Tačiau privalomi dalykai nieko neužveda. Todėl dažniausiai mergina nepilnai ir abejingai darbuojasi liežuviu ir lūpomis, kol Tu tysai suprakaitavęs ant gulto. O juk vyrai mėgsta, kad jos judesiai būtų ne tingūs, o tvirti, ritmingi. Kaip jai apie tai užsiminti? Švelniai paglostyk jos galvą, o po to lengvai spūstelk jos skruostus. Mergina, jei protinga, supras Tavo pageidavimus. Jei ne –paaiškink žodžiais. Galbūt tada ir išsiaiškinsi, kad Tavo merginai išvis nepatinka oralinės glamonės. O „ne“ reiškia „ne“.

Kodėl mergina sekso metu kartais bando įkišti pirštą į išangę?

Nes ji turbūt moteriškame žurnale ar interneto svetainėje perskaitė instrukciją, kaip įžiebti ugnies į intymųjį sutuoktinių gyvenimą. Ką nors panašaus į tas „25 auksines taisykles“ ar „ką daryti, jei misionieriaus poza įkyrėjo?“. Ji nori kažko naujo, ir stengiasi dėl jūsų abiejų. Tai neblogai. Tačiau kodėl būtent taip? Tokioje situacijoje svarbiausia atminti, kad Tu – džentelmenas. Netgi kai jos pirštas styro Tavo šiknoje. Atsikratyk miesčioniškos gėdos jausmo ir atsakyk sau: ar Tau malonu? Kalba ne apie tai, kad tai neįprasta ar daro Tave kažkuo tai, kas, Tavo manymu, yra nepadoru. Juk ji viską daro sklandžiai – taip, kaip ir perskaitė. Sekdama visais gydytojo nurodymais (jei Tavęs tai vis tiek neramina) – prostatos masažas yra labai naudingas dalykas. Tai Tau vis dėlto patinka? Na štai, ir prisipažinai. Bet tai visai nereiškia, kad Tu turi būti pasyvioje rolėje. Judinkis. Jai gera. Ji – Tavyje, ji apdovanoja Tave malonumu ir sveikata. Tai JŪS – dviese. Čia. Tik jūs. Ko čia drovėtis? Erosas šypsosi Jums. Bučiuokitės.

Ji ir vėl užtiko Tave besimasturbuojantį.

Masturbacija, kaip sakydavo vienas išminčius – visiškos laisvės sritis. Čia Tu gali susilieti su Drakonų Motina, atgaivinti atmintyje apgamėlį ant buvusios bendrakursės pilvo, aplankyti savo menamą naująją  draugę vokietę – fotomodelį arba bet kurią Holivudo aktorę. Triumfas. Visagališkumas. Pompėja. „Brangusis, ką tu ten darai?“ – o Tu ir neuždarei vonios durų. Idiotiškai atsiprašinėti? Pasimesti? Ne. Nieko kvailo ar kenksmingo Tu nedarai. Todėl išlik susitvardęs. Nusišypsok. Jei jūsų santykiai geri, ji gal net ir prisijungs prie Tavo mažosios šventės. „Tau manęs maža?“ – „Man Tavęs visada maža!“ Eik pas ją. Natūralumas – trumpiausias kelias į laimę.

TECHNIKOS REIKALAS. Šiais technologijų ir pornografinių filmų laikais norom nenorom tenka eksperimentuoti.

Mergina išsitraukė spenelių gnybtus.

Nesibaimink! Išpūstos iš baimės akys ir šliaužimas į lovos kraštą nepuošia džentelmeno. Priimk tai ne kaip iššūkį savo vyriškumui, o kaip saviironijos patikrą. Moters pageidavimas – džentelmenui įstatymas. Kodėl jam nusižengti? Priimk tą gnybtą nuolankiai. Ji pradėjo žaidimą, ir Tu jai atsakyk tuo pačiu. Glostyk jos kūną, pamažu suspausdamas jos kojas ir riešus O po to išsitrauk antrankius. Atmink, merginos yra kur kas mažiau ištvirkusios, nei vyrai. Ji baiminasi, kad Tu gali ją apkaltinti paleistuvyste. Bet kai ji išsitraukia gnybtus – tai ženklas, kad ji yra pasiryžusi kažkam daugiau. Tavo uždavinys – būti pasiruošusiam tokiam likimo posūkiui.

Kodėl ji sekso metu viską komentuoja?

Pažįsti šitą tipažą? „Laižyk, laižyk! Patinka laižyti? Kam patinka laižyti?“ „Tik ne į mane, tik ne į mane!“ ir t.t. Ką tai reiškia? Greičiausiai jai tiesiog gera. Ji pilnai atsipalaidavo ir išėjo į tamsos zoną. Tačiau ką darai Tu, jei tai įtraukia Tave į zoną pavadinimu „kada-ji-užsičiaups-arba-aš-tuoj-pats-ją-užčiaupsiu“? Su liepsna belieka tik liepsna kovoti. Gali prie jos prisijungti mielais  murkimais „kokia tu švelni, kokia tu tyli, kokia tu minkšta“… Merginos mėgsta klausyti. Žodžiai apie „tyliąją ir švelniąją“ turėtų ją paveikti. Pasąmonė jai signalizuos apie greičiausią būdą patirti malonumą – tik tereikia užsičiaupti. Antras variantas – kišti savo pirštą mylimajai į burną ir mimika parodyti, kaip Tau malonu.

Ar naudoti prezervatyvus su skoniais ir ūseliais?

Tau, beje, teko kada nors tokiais naudotis? Nejaugi Tau patiko? O partnerei? Sakoma, tikras vyras merginai patinka ir be jokios papildomos orgtechnikos. Jei tikrai patinki, galima apsieiti ir su klasika. Be to, braškių skonio lateksas ne visoms sukelia aistrą. Taip, iš tiesų tie ūseliai ir atsikišimai gali suteikti partnerei papildomą malonumą, bet juk Tu turi rankas, turi liežuvį! Jei esi sumanus, su jais gali padaryti kur kas daugiau nei su tuo guminiu balionu.

Ji nori mylėtis tik „misionieriaus“ poza. Kaip ją įkalbėti išbandyti kitas variacijas?

Kodėl jai patinka „misionierius“? Nes partnerė nori matyti Tavo veidą, užuosti Tavo kvėpavimą. Tai miela, tačiau Tu teisus – ar toli nueisite su tokiu pojūčių rinkiniu? Pradėti naują gyvybę – pakankama. Intymiam progresui – ne. Jei ji gėdijasi – jokiu būdu nespausk jos su savo pageidavimais. Galbūt jai taip pat reikia, kad lovoje jūs atsidurtumėte vienu metu ir visiškai nusirengę. Visko būna. Preliudija reikalinga, ar kas ginčijasi? Ir parodyk jai, kas yra ta preliudija. Vėlgi – masažas, laipsniškas neskubus drabužių pašalinimas nuo jos liauno kūno. Tai sujaudina ir kaitrina vaizduotę. Juk Tavo pagrindinis tikslas – ne gauti patvirtinimą naujoms pozom, o išvaduoti ją, atskleisti jai naujus džiaugsmus, nuo kurių jau seniai laikas nuplėšti antspauduotas antstolių spynas. Atmink – kelias į laimę prasideda toli nuo miegamojo durų.

Tau patinka seksas su ekrane įjungtu pornografiniu filmu. Kaip jai TAI pasiūlyti?

Visuotinai manoma, kad vyrai yra kur kas laisvesni ir liberalesni šioje srityje. Jie žiūri porno ir jį aptarinėja. Tačiau klaidinga manyti, kad moterys nežiūri pornografinių filmų. Mažiau, bet žiūri. Dauguma merginų labiau vertina erotiką. Daugelis jų erotiką vadina pornografiją. Ratas užsidaro. Kaip išsiaiškinti, ką ji laiko menu, erotika ar pornografija, ir ar yra pasiruošusi padaryti tai integralia jūsų meilės dalimi? Vienas variantas – įjungti to filmo treilerį ir sekti jos reakciją. Kitas – įjungti filmą, o pačiam nueiti į dušą. Jei Tau grįžus, teliko ekranas bus tamsus, bent jau žinosi, kaip tai jai suveikė. Jei ne – kelias atviras. Kitą kartą grįžk iš dušo per minutę.

SITUACIJA – Greitai pabaigei. Hm, su kuo tik tai nenutinka? Nereikia kelti liūdesio scenų ir atsiprašinėti. Protinga mergina visada Tave palaikys tokioje situacijoje. O Tu po tokio fiasko ją imk savo artumu. Nenutolk. Būkite kartu, būkite vienas. O, štai ir nauja erekcija!

PO SEKSO. Projektas nesibaigia nei Tavo, nei jos orgazmu. Mokomės teisingai pravesti lovos „afterparty“.

Ji užsirūko lovoje, o Tu metei rūkyti.

Ji tai daro kaip matė kine – manieringai užsitraukia, toli atmeta ranką, išleidžia ilgą tirštą dūmų srovelę. Pasuka galvą ir žiūri į Tave. Ir vėl užsitraukia. Ir vėl išpučia. Ji galvoja, kad tai labai seksualu. Tačiau Tau nuo dūmų darosi bloga. Būk džentelmenu. Paimk ją ant rankų ir nešk į balkoną. Žiema? Tada eik į balkoną pats. Pakvėpuok ir grįžk pas ją su žodžiais: „Toks šviežias oras lauke. Nors TU man kvepi skaniau už visus šalčių ir jūrų šviežumus. Noriu užuosti tik Tave…“ Dabar paimk jos cigaretę, gesink ją ir žvelk jai į akis taip, kaip Robinzonas žvelgdavo į horizontą, laukdamas ten pasirodančios laivo burės.

Ar etiška po sekso tikrinti savo „Facebook“, „Instagram“ ir paštą?

Po penkias minutes trukusio poilsio, jei pokalbis vis nesiriša, o aistra dar nesugrįžo, patikėk – ji irgi norės patikrinti savo smartfoną. O pagulėti su telefonais nuogiems, susipynus rankoms ir kojoms – argi ne romantiška? „O štai čia mano katė“ – ji tiesia Tau telefoną su vaizdu, turinčiu 20 „laikų“. Taip, tai per daug, sutinku. Aistra, sugrįžk!

Ji ruošiasi pas Tave nakvoti, nors 6:15 ryte Tavo lėktuvas, o ir daiktai dar nesupakuoti!.

O Tu manai, kad ji privalo važiuoti namo, po to, kai Tu ją nustekenai? Nebūk mazgotė. Paguldyk ją miegoti. Susirinkti tris poras kojinių, tris marškinius, tris kelnaites ir dantų šepetėlį – trunka maksimum 10 minučių. Išsimiegosi lėktuve. Mergina su džentelmenu turi visada jaustis komforto zonoje…