Susipažinti su gera mergina galima bet kur – šokiuose, parduotuvės eilėje, lėktuve, bibliotekoje, baseine… Tik štai drąsos dažniausiai pritrūksta. O dar viena, kur kas patogesnė erdvė – Internetas! Merginos pačios ten talpina savo geriausias nuotraukas, o Tau tik belieka išsirinkti kažkurią pagal savo skonį ir pasiųsti jai širdutę ar smailiuką. Tačiau bendraujant internetu, taip pat egzistuoja savos taisyklės. Nesekdamas jomis, rizikuoji prarasti savo trafiką!

LAMERIO ATMINTINĖ – Ką reikia žinoti prieš užsiregistruojant pažinčių svetainėje?

Pirma – Efektyvi paieška kainuoja. Daugumoje populiarių pažinčių svetainių registracija yra nemokama, kaip ir naudojimasis jomis. Tačiau tik pirmosiomis savaitėmis ar mėnesiais. Vėliau svetainė Tau pradeda siūlyti apmokėti anketos patalpinimą į „aukštesnes pozicijas“ (atseit maksimaliai efektingam bendravimui), bendrauti su neribotu žmonių kiekiu, matyti savo profilio lankytojus arba įjungti „inkognito“ režimą.

Antra – Yra visiškai mokamos, rimtos pažinčių svetainės, kur gali užtikti net dabartinę Prezidentę (neaišku, ar tikrą), o gal ir būsimąją. Dažniausiai jose registracijos mokestis vienodas visiems, tačiau neretai už narystę moka vien tik kavalieriai, o moterims registracija nemokama. Kaip taisyklė, tokios svetainės atidirba Tavo sumokėtus  pinigus, parinkdami Tau tinkamą porą pagal psichologinį testą – kas yra visiškas „lochotronas“, bet gerai parduodamas elementas.

Trečia – Registruodamasis per savo įprastą elektroninio pašto  adresą ar „Facebook“ profilį, atmink, kad svetainė greičiausiai Tavo duomenis patikrins. Tai nėra tragedija – jei Tu jau seniai norėjai pereiti į artimesnį bendravimą su Tau patinkančia deive, toks procesas gali tik padėti – užsiregistravus svetainėje, Tau bus matyti pažįstamų merginų duomenys. Nusprendei pereiti į puolimą? Rašyti savo draugėms toje pačioje svetainėje kategoriškai nerekomenduojama. Verčiau jau paskambink asmeniškai ir pakviesk ją į kiną. Bet turėk omeny, kad Tavo anketą matys ir Tavo buvusioji, jogos treneris ar viršininkė. Tad jau verčiau sukurk tokiai registracijai visiškai naują elektroninio pašto adresą.

Ketvirta – Užsiregistravęs gerai išstudijuok savo profilio nustatymus. Pavyzdžiui, pagal nutylėjimą gali būti įjungta Tavo vietos sekimo funkcija ar galimybė Tavo anketą išvesti į „Google“ paiešką.

 

Taigi, viską supratai ir pasiruošęs pradėti medžioklę? Ką gi, pasiaiškinkime Tavo tikslus ir sukurkime tinkamiausią strategiją!

 

SUSITUOKIME!

TU NORI – Rasti nuolatinę merginą. Nieko nuostabaus! Žmonės neretai pradeda susitikinėti, kartu gyventi, tuoktis ir gimdyti vaikus būtent po virtualios pažinties, ir tikiu, kad net savo aplinkoje Tu rastum porą trejetą tokių pavyzdžių. Taigi, nusikratyk abejones ir sutelk visas jėgas, kad rastum sau tinkančią porą tarp tūkstančių anketų.

FOTO – Tai pirmas dalykas, kuris gali atbaidyti merginą. Ir bėda net ne tame, baisus Tu ar ne (Holivude išvis  sakoma, kad „pasaulyje nėra daug išties gražių žmonių, yra tik apšvietimas, grimas ir žiūrėjimo kampai“). Įsitempti merginą į lovą ar nusitempti ją prie altoriaus gali priversti tie dalykai, į kuriuos Tu net nekreipi dėmesio, o atbaidyti ją gali – atvirkščiai, dalykai ar Tavo savybės, kurias Tu laikai labai patraukliomis. Pirma, nuotraukoje Tu turi būti be tamsių akinių, Tavo veidas turi būti gerai matomas (be šešėlių, medicininės kaukės ir balaklavos). Rask gerą savo portretą, padarytą prie gero apšvietimo. Jei manaisi esąs linksmuolis, bajeristas ir entuziastas, galima „avatarkėje“ patalpinti linksmą nuotrauką, kurioje Tu išsiviepęs mieloje grimasoje. Bet jokiu būdu ne nuotrauką su plačiai atverta burna – tai ne vien neestetiška, nes išsižiojęs žmogus dažnausiai atrodo kvailas. Būtina keletas nuotraukų, atskleidžiančių Tavo pomėgius ir turtingą vidinį pasaulį. Štai Tu pavergi kalno vršūnę, o čia – braižai naujo dangoraižio projektą. Įdegęs stovi siauroje Jeruzalės gatvelėje. Bet atmink, net jei nurodei savo anketoje savo polinkį alkoholiui, kelti nuotraukas iš baliukų – draudžiama! Taip pat į „juodąjį sąrašą“ patenka nuotraukos su draugais ir apkabintomis moterimis. Ir nepageidaujamos nuotraukos, kuriose Tu stovi paminklo fone su „Duty-Free“ maišeliu, pats jas darai veidrodyje ar į Web-kamerą, ištrauktos iš naminio-šeimyninio archyvo, padarytos kažkieno atsisveikinimo vakare sodyboje ar kitokie nesufokusuoti niekalai. Beje, garantuotas sėkmei variantas – su šuniuku ar kačiuku.

ANKETA – net jei ir nurodysi visišką teisybę, kad esi nesantuokinis kronprincas su paveldėtais vynuogynais Toskanoje, viską sugadins gramatinės klaidos. Rašyk taisyklingai ir raštingai! Sąžiningai pranešk, ko ir kam Tu ieškai. Nori rimtų santykių ir šeimos? Taip ir parašyk! Tokios formuluotės gali kai ką išgąsdinti, bet taip sutaupysi savo ir kitų laiko. Nurodyk kuo daugiau savo pomėgių: Tavo vaizdas bus aiškesnis, o paieškos mechanizmai pateiks Tau daugiau kandidatūrų. Kad ir kaip paradoksaliai tai skamba, bet merginos išties labiau atkreips dėmesį į kandidatą su aukštuoju išsilavinimu, aukštomis pajamomis ir mokantį užsienio kalbų. Jei, nepaisant šitų banalybių trūkumo, Tu vis tiek laikai save idealiu vaikinu (o kaip kitaip?), tai išvis anketose praleisk šitas grafas neužpildytas – bent jau sukursi intrigą, nes atrodys, kad tiesiog nenori girtis tokiais niekais. Ir jokių mažybinių savo vardo formų, tipo,  „Sauliukas“ ar „Kieša“. Tu juk ieškai merginos, o partnerio garažo nuomai, ar ne?

POKALBIS – Tu ne Palangos Basanavičiaus gatvėje, kad kreiptumeisi į nepažįstamąsias pigiais „labas, gražuole“ ar „kaip reikalai, princese?“ Net jei ir teikeisi perskaityti „Tris muškietininkus“, nelabai tinka ir rafinuota forma „aš sužavėtas, miledi“… Nes nėra dar pasaulyje sugalvota labiau tinkamų bendravimo pradžios frazių nei „Labas, kaip reikalai?“ O komplimentai turi būti paprasti ir neįkyrūs: „miela šypsena“, „geros akys“ ar tiesiog – „graži nuotrauka“. Kaip ir realiame bendravime, iniciatyva priklauso Tau. Užduok klausimus, juokauk, klausk apie jos pomėgius. Pravers ir sužinoti, ką mergina laiko svarbiu vyre, kad iškart nusiplautum ar atitiktum. Ir nesikreipk į ją „Jūs“!

PASIMATYMAS – negaišk laiko tuštiems plepalams ir iškart kviesk į pasimatymą – tai drąsu. Bet patikėk, geriau jau išsiaiškinti krante, kad ji nekenčia futbolo, o Tu nieko nenutuoki modernioje lietuvių tapyboje – kur kas blogiau, jei Jūsų skirtumai paaiškėtų sėdint „tet-a-tet“ kavinėje.

JOS ATSISAKYMO SUSITIKTI PRIEŽASTYS:

Tu ją pakvietei susitikti prekybos centre – jūs ką, pabėgote iš pamokų?

Tu pasiūlei jai susitikti miesto pakraštyje, nes, matai, Tau taip patogiau.

Iškart pakvietei ją į svečius.

NE PRIEŽASTIS SUSIPAŽINTI!

TU NORI – Sekso. Skubu Tave nudžiuginti! Pažinčių svetainėse gausu damų, kurios nori to paties. Bloga naujiena – bendravimas su geriausios kokybės preke nėra nemokamas. Bet jei pasistengsi, galima atsimušti vakariene restorane ir „trumpalaike buto nuoma“.

FOTO – Būk geras ir pateik prekę „visu veidu“. Tinka nuotrauka iš paplūdimio su įdegusiu raumeningu liemeniu ir trikampėmis „plavkėmis“, kadras iš sporto salės ar armrestlingo varžybų. Netinka – nuotrauka iš dantų pasta aptaškyto vonios veidrodžio ir naminė auto-erotika ant nusišėrusios tigro kailio raštų antklodės.

ANKETA – Skirtingai nuo to, kas pasakyta ankstesniame punkte, verčiau jau tiesiai neminėk savo vizito tikslo. Potenciali pacientė gali būti dar pati nesusiorientavusi savo jausmuose ir noruose, ir pernelyg atviros nuotraukos ar tiesūs pareiškimai tikrai baugina.  Verčiau jau parašyk, ko ieškai, pvz., merginos, su kuria nenuobodu ar išvykai „savaitgaliui į poilsio namus su visais patogumais“ (jei Tavo kišenė tai pakelia). Nesimėgauk savo hobių aprašymais ir verčiau akcentuok savo hedonizmą bei jausminius malonumus. Įrašyk į savo pomėgius štai ką: „pasimatymai“, „bučiniai“ ir „gražios merginos“. Lėkšta iki koktumo, bet pats žinai – veikia!

POKALBIS – Nesistenk būti mielas ir aiškintis, kokius filmus ar eilėraščius ji mėgsta – toks bereikalingas įkyrumas tik išmuš pašnekovę iš pusiausvyros. Flirtuok ir žaisk su ja nuo pat pirmojo žodžio. Pasakyk jai, kad jos lūpas norisi bučiuoti, o plaukus – liesti. Tačiau ir neklausk, ar jai tinka seksas per pirmąjį pasimatymą ir kokia poza jai labiausiai patinka. Tokiu atveju Tu jau greičiau pelnysi ne meistriško gundytojo, bet nedapistitu sergančio chamo reputaciją. Pajutai su ja kontaktą? Netempk gumos. Jei mergina atsiliepia į Tavo negudrias viliones, kviesk ją į pasimatymą.

PASIMATYMAS – Idealiausia susitikimo vieta – baras. Ne man Tau aiškinti, kad alkoholis suartina sielas ir širdis ne blogiau už Amūro strėles. Žinai, visos tos banalybės apie gundymą – žiūrėti jai į akis, „veidrodinti“ jos gestus, prajuokinti merginą, kad ji atsipalaiduotų išties veikia. Nustatyk su ja taktilinį kontaktą ir neįkyriai liesk jos delną ar petį, išdrįsk pasiūlyti bendrą nuotrauką apsikabinus. Net jei jauti, kad šiąnakt vėl nakvosi vienas, pabučiuok savo naująją pažįstamąją atsisveikinimui į skruostą ir baik pradėtą projektą  antrajame pasimatyme. Tačiau pertrauka tarp pasimatymų neturi būti pernelyg ilga.

JOS ATSISAKYMO SU TAVIMI SUGULTI PRIEŽASTYS:

Pasiūlei per pusę pasidalinti sąskaitą.

Tikrovėje pasirodei storesnis nei nuotraukoje.

Pasakojai nešvankias istorijas apie savo žygius.

Pasakei, kad galite važiuoti pas Tave, nes, tipo, „tėvai išvykę“.

Pasiūlei išvis niekur nevažiuoti ir pasidulkinti baro tualete. Tada gailiai prašeisi jai padaryti kanilingą.

TAU LAIŠKELIS!

TU NORI – Bendrauti. Daugelis merginų registruojasi pažinčių svetainėse ieškodamos dėmesio, tegu ir virtualaus. Juk „on-line“ bendravimas niekuo neįpareigoja. Tu tiesiog maloniai praleidi laiką tinkle, plepėdamas su įdomia mergina, neapmokėdamas jos kokteilio ir nerizikuodamas jos pamatyti be makijažo.

FOTO – Rodos, koks skirtumas, kaip Tu atrodai tokiais atvejais? Bet sutik, kur kas maloniau susirašinėti su dailiau nuaugusiu patraukliu jaunuoliu, nei pasenusiu iškrypėliu, ar ne? Taigi, pateik bent jau vieną savo vykusį portretą.

ANKETA – Iškart pabrėžk, kad ieškai draugių ir bendravimo. Tai neeliminuoja ateityje ir pasimatymo, tačiau toje pačioje ateityje mergina ir nesijaudins, kodėl Tu kvieti ją pasimatymą. Klausimas, atidaryti savo profilį, jei turi draugę ar žmoną, telieka Tavo sąžinės reikalas ir priklauso nuo Tavo tikslų. Tau išties stinga bendravimo? Tada geriau jau iškart nubrėžk ribas. Nori užmesti meškerę ateičiai? Tada, žėk, neprasitark apie savo merginą arba žmoną.

POKALBIS – Kiekvienoje pažinčių svetainėje yra dešimtys tūkstančių merginų, o tarp jų yra ir specifinės knygos, strytreisingo ar futbolo mylėtojos. Ir kai kurios jų yra linkusios pakalbėti programuotojų kalba. Būsi maloniai nustebintas, koks vis dėlto yra platus moteriškų interesų ratas!

PASIMATYMAS – Tave sudomino Tavo naujoji pažįstamoji? Bet Tu nesi įsitikinęs, ar jau pasiruošęs flirtuoti? Tada pakviesk ją ne romantiškam susitikimui, o į saldumynų festivalį ar bulgariško „art-house“ kino bienalę – ar koks ten šūdas Jus abu domina? Net jei kibirkštis tarp Jūsų ir neįsižiebs, bent jau turėsite gerą laiką ir liksite buvusiame režime.

JOS ATSISAKYMO BENDRAUTI PRIEŽASTYS:

Esi tūpas beraštis.

Visada zyzi ir skundiesi gyvenimu.

Prašai jos atsiųsti „atvirą“ nuotrauką.

Susirašinėdamas keikiesi.