Išvykti iš miesto. Nors ir į Vingio parką – tam, kad neužmirštum, koks yra šviežio oro skonis.

Rašyti ranka. Šiais laikais, kai net ant savo „smartfono“ ekrano dažniausiai rašai tik vienu vienos rankos pirštu -smiliumi, rašymą ranka jau gali laikyti rimta fizine treniruote.

Susitikti su draugais. Ir tokio susitikimo metu kuo puikiausiai galima gerti kad ir arbatą. Atmink, statistiškai 36% lietuvių vyrų turi tik 2-3 draugus, 19% – daugiau kaip penkis, 15%- vieną, o 14% – išvis nė vieno.

Nusivalyti avalynę. Skirk nors valandą per savaitę ir surenk savo batams bei sportbačiams generalinę apžiūrą.

Leisti sau gėdingus malonumus. Žiūrėk „Salos“ pakartojimus per LNK, sėdėk nuogas balkone ir klausyk Katunskytės dainų. Jei tai nepažeidžia įstatymo, prigimtinių kitų žmonių teisių ir Tau nuo to lengviau – kodėl gi to nereikėtų daryti? Svarbiausia – niekam apie tai nepasakok.

Peržiūrėti savo šaldytuvo turinį. Ten susikaupę stiklainiai su uogienės likučiais, sūrio gabalėliai ir supelijusi sriuba bet kuriuos šviežius produktus paverčia tokiais pačiais.

Skaityti naujienas.

Skaityti ką nors kitokio nei naujienos. Meninę ir mokslo populiarinimo literatūrą. Skirtingai nuo televizijos žiūrėjimo, bet koks skaitymas skatina vaizduotę. O gera vaizduotė – gerų pinigų uždirbimo pagrindas.

Pagaminti valgyti. Tačiau iš tikrųjų. Pašildyti mikrobangėje iš mamos atsinešti farširuoti pipirai nesiskaito.

Išlaikyti žodį, kurį sau duodi kiekvieną savaitę, o gal net ir kur kas dažniau: anksčiau atsigulti ir tinkamai išsimiegoti.

Palaikyti tradiciją. Pvz., kiekvieną antradienį eiti į baseiną. Kiekvieną sekmadienio popietę kieme ant atviros ugnies kepti aviną ir sukviesti svečius. Nuolatinis ir pastovus gerų dalykų darymas yra ne tik malonu, bet ir naudinga psichikai.

Užsiimti savišvieta. Parodos, lekcijos, dokumentiniai filmai, videokursai… Viskas, kas padeda Tau žinoti ir mokėti daugiau, turi būti Tavo gyvenime nuolatos. Smegenims taip pat reikalinga treniruotė.

Žiūrėti į moters krūtis. Gyvas, tikras. Mokslininkai teigia, kad tai sveika širdžiai. Kažkodėl.

Nevalgyti mėsos.