Madinga, banalu ir nerealu – tai įsipareigojimai, kuriuos mes prisiimame  naujiems metams.

Kaip paprastai, tie įsipareigojimai yra paprasti iki koktumo. Numesti svorio. Pakelti pinigų. Keliauti. Išmokti naują kalbą. Susipažinti su nauja mergina.

Ir jei tai būtų taip paprasta, kodėl aplink mus yra tiek daug nutukusių vienišų beraščių ubagų, kurie jau net ir rusų kalbos nebemoka?

Taigi, gal jau laikas būtų nusispjauti į tuos stereotipinius štampus, kuriuos mes masturbuojame kiekvienais metais, taip jų ir neįvykdydami? Štai Tau paprastesni tikslai, kurie neabejotinai pagerins Tavo gyvenimą:

SAVO TIKSLUS UŽSIRAŠYK – kaip rodo praktika, mažiau nei dešimtadalis žmonių įvykdo savo įsipareigojimus, prisiimtus žodžiu. Kai tie tikslai užrašyti, atsiranda kur kas didesnė galimybė juos pasiekti ir įvykdyti. Užrašyti ne telefone, oi ne! Pabūk truputį konservatyvus ir užrašyk juos ranka – tikiuosi, dar nepamiršai rašto?

ATNAUJINK SAVO GARDEROBĄ – pradėk nuo kojinių. Įsigyk daug porų vienodos spalvos ir vienodo fasono kojinių, taip atšoks poreikis ieškoti antros. Ir užteks vaizduoti kūrybingą asmenybę su spalvotomis kojinėmis, kaip ir pats matai, jos nei pabrėžia Tavo asmenybę, nei suteikia Tau papildomų taškų moterų akyse.

PASITIKRINK SVEIKATĄ.

PRALEISK DAUGIAU LAIKO SU SAU SKIRTINGOS IDEOLOGIJOS ŽMONĖMIS – tai yra vienas iš efektyviausių būdų pasidaryti dar protingesniu. Kas sakė, kad negalima kalbėti apie politiką ir religiją pasimatymo metu? Apie ką tada išvis kalbėti?

SKAITYK DAUGIAU – tai greičiausias būdas pasiskolinti kito žmogaus smegenis. Taip, skamba nuvalkiotai, tačiau apie 70% žmonių neperskaito daugiau nei vieną knygą per metus, o bemaž pusė Vakarų pasaulio žmonių net nepabaigia tos knygos, kurią pradėjo. Susidaryk paprastą sąrašą, tarkime, penkių knygų, pamatysi, Tau patiks. Mano knygos yra geros. Užkalnis irgi rašo gerai.

GERK DAUGIAU ARBATOS – geras antidioksantas, tonizuoja.

PENKTADIENIO VAKARUS LEISK NAMUOSE – spjauk į tūsus, paskaityk knygą, ir turėsi našesnį savaitgalį. Ir dar  sutaupysi tūkstantį eurų.

PRALEISK DALĮ ATOSTOGŲ VIENAS PATS.

IŠVADUOK SAVO MIEGAMĄJĮ NUO TECHNOLOGINIŲ GADŽETŲ – geriau miegosi, ilgiau gyvensi ir būsi pajėgesnis lovoje. Jei jau prabilome apie miegamąjį, įsigyk naujas ir geresnes pagalves. Tiesiog žinok, kad apie trečdalį Tavo pagalvės svorio sudaro Tavo odos likučiai ir dulkės.

VENK NEREALIŲ SVEIKATINGUMO ĮSIPAREIGOJIMŲ – tiesiog valgyk sveikai, nuolat sportuok ir rečiau gerk. Paprasta.

DAUGIAU JUOKIS – ką tai reiškia? Bendrauk. Gerk. Renk vakarėlius. Kviesk pas save draugus. Įsigyk naujų draugų, jei tai yra būtina.

NEPASITIKĖK VIEN SPORTO SALE – pameni tą virpulį, kai vaikystėje žaidei futbolą, buvai aikštėje, ir niekas Tau nerūpėjo, kaip nerūpėjo, kokias timpas mūvėjai, ar kokie bucai puikavosi ant Tavo kanopų? Grįžk į aikštę.

DAUGIAU FOTOGRAFUOK.

GERK DAUGIAU – jei esi sveikas, gerai valgai ir sportuoji, tada Tavo kūnas karts nuo karto gali lengvai susitvarkyti su keliomis gero vyno taurėmis. Nieko blogo kartais ir prisitvoti iki trūkimo.

VAKARIENĖS METU PASLĖPK SAVO TELEFONĄ – pasaulis nesugrius be Tavęs.

ĮSIGYK „NESPRESSO” APARATĄ IR iQOSą – pasaulis juda į priekį, kurlink judi TU?

TAPK ĮDOMESNIU – pradyk lankyti kokius nors kursus, seminarus arba tiesiog susigalvok hobį.

NUSTOK SAKĘS „YRA KAIP YRA“.

IR NEUŽMIRŠK – Tu miršti du kartus. Pirmą kartą, kai išleidi paskutinį kvapą, o antrą kartą tada, kai kažkas paskutinį kartą pamini Tavo vardą. Gyvenk atitinkamai.