1. Jei vyras užmezga nesantuokinį ryšį, anksčiau ar vėliau, jis bus išaiškintas. Jei moteris užmezga nesantuokinį ryšį, anksčiau ar vėliau ji vis tiek įsimylės.
 2. Išsiaiškinkite ir tvirtai žinokite, kiek galite išgerti alkoholio, nepadarydamas žalos savo reputacijai, erekcijai ir piniginei. Tai reikia padaryti kuo skubiau.
 3. Trys dalykai, kurių neverta daryti iš mandagumo: vartoti narkotikus, įsivelti į politinę diskusiją ir daryti kanilingą.
 4. Negeisk moters artimo savo, jei nenori pakenkti mažiausiai keturiems žmonėms, neskaitant vaikų ir naminių gyvūnėlių.
 5. Grįžęs iš sporto salės, iškart susidėkite krepšį kitam kartui. Nes tai – amžiams.
 6. Negalvokite apie tai, ką galite padaryti žmonijai, ar ką ji gali padaryti Jums. Verčiau pagalvokite, ką galite padaryti sau.
 7. Yra konkreti priežastis, kodėl Jums reikia asmeninio trenerio, norint įgyti geriausią fizinę formą. Nes savanoriškai atiduoti visas savo jėgas ir save kamuoti iki išsekimo ribos – nenatūralu ir neįmanoma.
 8. Verčiau po to atsiprašinėti nei prašyti leidimo.
 9. Skauda – tai tada, kai Jus palieka silpnumas.
 10. Prieš leisdamas pinigus, uždirbkite juos. Šalyse, kur buvo išrastas kapitalizmas, žmonės jau spėjo užmiršti, kad turtą visų pirma reikia sukaupti ir tik po to – švaistyti.
 11. Staiga nusprendęs paskambinti savo buvusiai meilužei, priminkite sau, kad ji greičiausiai atrodo vyresnė nei Jūs įsivaizduojate.
 12. Su amžiumi mes tampame reiklesni moterims, su kuriomis gulamės į lovą. Tačiau tai dar nedaro Jūsų išmintingesniu.
 13. Verkti galima, bet tenetampa tai Jūsų įpročiu. Nereikia taupyti ašarų ypatingiems atvejams, tokiems kaip tėvų mirtis, galima verkti ir girdint sentimentalią dainą ar žiūrint filmą. Tačiau niekada neverkite moters akivaizdoje. Moterys paniškai bijo vyriškų ašarų.
 14. Vaikuose blogiausia yra tai, kad jie atima iš mūsų laisvę. Geriausia yra tai, kad jie mums duoda gyvenimo prasmę.
 15. Vyrai savo prigimtimi yra labiau pasileidę nei moterys. Tačiau įsimylėjusi moteris yra kur kas labiau linkusi iškrėsti kažką laukinio ir griaunančio nei bet kuris vyras.
 16. Galima švelniai ir romantiškai prisiminti savo buvusias meilužes. Bet, kaip patarinėjo rašytojas Grahamas Greene, atsimindamas gera, atsiminkite ir bloga.
 17. Atsiminti bloga – naudinga. Kai Jūs vedęs, su nostalgija prisimenate viengungišką laisvę, kai esate vienišas – liūdite, kad niekas Jūsų nelaukia tuščiame būste. Tai visiškai normalu, tačiau kartais sveika save priversti galvoti atvirkščiai. Pasidžiaukite geru. Prisiminkite bloga.
 18. Vienintelis tikrai prasmingas dalykas, ko mes galime prašyti iš savo vyriausybės – tai, kad ji paliktų mus ramybėje.
 19. Uždirbkite daugiau nei Jūsų moteris. Jei uždirbate mažiau, ieškokite papildomo darbo. Tai ne seksizmas, o meilės išraiška.
 20. Kur kas lengviau sulaužyti Jūsų žandikaulį, kai esate išsižiojęs. Boksininkus moko sukąsti dantis. Neatverkite burnos niekada, išskyrus tuos momentus, kai turite išties ką svarbaus pasakyti.
 21. Vienintelė sėkmės išraiška, kurios verta siekti – tai galimybė nugyventi savo gyvenimą taip, kaip Jūs pats nusprendėte. Tai neapsaugos Jūsų nuo nesėkmių, nusivylimo ir mirtino nuovargio. Tačiau bus verta.
 22. Niekada nesikivirčikyte su kaimynais, bendradarbiais ar Mylimąja. Verčiau pakeiskite butą, darbą, Mylimąją – tik, vardan Dievo – nesikivirčikyte.
 23. Tikra meilė – tada, kai Jūs jaučiatės nejaukiai, pabusdamas vienas.
 24. Vizualinis kontaktas. Vizualinis kontaktas su bet kuriuo sutiktuoju žmogumi. Vizualinis kontaktas plius šypsena. Ši mažytė smulkmena gražina pasaulį ir daro jį geresnį.
 25. Vienišas vyriškis netampa laisvas – jis tampa prarastas. Vienok, nesibaiminkite, jei tos vienintelės moters paieška truks ilgus metus.
 26. Su pinigais galima įsigyti tai, kas išties turi prasmę įsigyti – laiką. Skurdas daro Jus laiko įkaitu. Bet perdėta meilė pinigams paverčia Jus laiko vergu.
 27. Dievas nori, kad visi žmonės būtų laimingi, net patys didžiausi idiotai.
 28. Jei Jūsų darbas Jums yra tikras ir malonus žaidimas – Jūs esate Visatos valdovas.
 29. Nesijaudinkite, Jūs visada turite antrąjį šansą. Viską galima pakeisti: šeimą, darbą, lytį, gyvenimą. Tik trečiam šansui laiko greičiausiai jau nebepakaks.
 30. Jaunuolio gyvenimas – seksualinių kontaktų paieška. Vyro gyvenimas – bandymas jų išvengti.
 31. Šiandien Jūs galite sutikti savo gyvenimo meilę. O galite jos niekada ir nesutikti. Bet net jei jos ir nesutiksite, pasaulyje yra gausybė moterų, kurios gali padaryti Jus laimingą.
 32. Vertinkite savo tėvus kaip artimus draugus, kurie ruošiasi išvykti į tolimą šalį, iš kurios niekas negrįžta.
 33. Sąvoka „pasisekė“. Kiekvienas gauna tai, ko siekia. Galite tai vadinti krieityvine vizualizacija, NLP ar tiesiog užsispyrimu. Jei žinote, kad turite laimėti, tai ir laimėsite. Neleiskite niekam suabejoti savimi. Pasaulyje yra gausybė žmonų, kuriems norisi Jus pažeminti ir Jus sunaikinti – nepadėkite jiems to padaryti.
 34. Kvailas klaidas daro visi. Pasijuokite iš jų. Kai pirmą kartą restorane užsisakote totorišką steiką ir Jums atneša žalią faršą, tai nemalonus siurprizas. Tačiau kiekvienas mūsų privalo nors kartą gyvenime užsisakyti totorišką steiką.
 35. Niekada neprisigerkite svarbių rungtynių, skrydžio ar pirmojo sekso išvakarėse.
 36. Šiek tiek pasimėgauti tuo, kas Jums prie širdies visada yra naudinga, išskyrus tuos atvejus, kai tai – narkotikai.
 37. Jei Jūs žinotumėte, kiek Jums liko gyventi, kur kas dėmesingiau vertintumėte savo poreikius.
 38. Tam, kad sužinotumėte idealų savo lytinio partnerio amžių, padalinkite savo amžių per pusę ir pridėkite septynerius metus. Ši formulė išties veikia, ypač jei Jūs – moteris.
 39. Visada mokėkite už save, ir kartais – už kitus.
 40. Netaupykite avalynės sąskaita.