Atmink, Tavo liežuvis gali tapti ne tik pagalbininku sekso metu, bet ir pikčiausiu priešu neutraliomis aplinkybėmis. Ką daryti su savo liežuviu, kai Tu su mergina lovoje, Tu jau turbūt žinai, tačiau būna akimirkų, kada geriau jį laikyti už dantų, kad ir ką mokytų Holivudo žydai. Štai Tau 17 frazių, kurių merginos niekada nenori girdėti. NIEKADA. Iškalk jas ir užmiršk.

“Jūsų mamai žentas nereikalingas?”

Tu jau išmokai nebekišti pirštų į rozetę ir kramtyti gumą užsičiaupęs? Tada kodėl vis mėtai “ploskus bajerius”? Pirmojo susitikimo ar susipažinimo metu kai kurias banalybes dar galima nurašyti į “susijaudinimą”, tačiau “Juokis 2011” ar Orlausko lygmens lietuviško humoro debilizmo pateisinti negalima niekuo. Citatos iš „Šuriko nuotykių“, bajeriai apie antrą galą ir įspėjimai, kad privalu juoktis išgirdus žodį „šūdas“ tik sugadins bet kokį vakarėlį. Prieš numesdamas bajerį, pagalvok, kiek kartų jau girdėjai šią, Tavo manymu, juokingą frazę? Jei bajeris vaikšto po pasaulį nuo Tavo išleistuvių iš technikumo laikų, neverta rizikuoti. Išvystyti savo humoro jausmą ne taip jau ir sudėtinga. Dažniau žiūrėk komedijas ir populiarius serialus. Ir savo knygų lentynėlę papildyk Ilfo ir Petrovo, Dikenso, O‘Henrio ir Marko Tveno romanais.

„Nemėgstu skaityti“

Greičiausiai ji ir pati nemėgsta gaišti laiko literatūrai, kinui, teatrui ir kitoms nuobodybėms. Tada Tu rizikuoji pasirodyti „zanūda“, pradėjęs dalintis savo įspūdžiais apie paskutinįjį Stepheno Kingo romaną. Bet bus dar blogiau, jei reikiamu momentu Tavo rankovėje neatsiras paslėpto tūzo, kai mergina pasirodys esanti įvairiapusiškai išprususi. Tu juk supranti, kad savišvieta yra reikalinga ne vien bendravimui su mergina? Nedaeina? Tada tebūnie Tau motyvacija tas faktas, kad merginos myli protingus.

„Tau patinka Tavo darbas?“

T.y., Tu manai, kad jos darbas gali jai nepatikti? Ir kokio atsakymo gi Tu tikiesi? Ne, pas ją baisus darbas, viršininkas muša per padus bambukine lazda, ji sėdi „Maximos“ kasoje su pampersais, pavaldinius verčia susimesti ant vakarėlio, o kompuose instaliuoti „Windows 95”? Jeigu jai išties nepatinka jos darbas, kas, beje, visai įmanoma, kam jai prisiminti visas savo ofiso baisybes pirmojo romantiško vakaro metu? Tačiau dar svarbesnis klausimas – ar Tu pasiruošęs visa tai išklausyti? Ir kam išvis gaišti laiką kalboms apie darbą pasimatymo metu? Suprantama, kad įsimylėjėliai nori viską žinoti vienas apie kitą, tačiau nesistenk iškart gilintis į visas subtilybes. Ypač, jei su tokios profesijos atstove Tu susiduri pirmą kartą. Natūrinė pozuotoja, morgo darbuotoja, degustatorė, šunų kirpėja – patikėk, į visus klausimus, kurie iškart kyla Tavo galvoje, ji jau yra atsakinėjusi ne kartą. Tavo darbo smulkmenos – irgi ne pati geriausia tema. Mergina gal ir yra perskaičiusi „Cosmopolitane“, kad vaikino reikia klausyti išsižiojus, tačiau pasigailėk vargšelės, jei nesi astronautas ar „Goldman Sachs“ treideris.

„Nežinau“

„Kur eisim? Rinkis pati. Užsisakysiu tą patį, ką ir Tu“ – sutik , silpnokai mūrui ir būsimajai šeimos galvai. Mergina nori, kad Tu jai atvertum naują pasaulį ir išspręstum visas problemas, o nesitrintum šalia kaip koks bevertis balastas.

„Mano mama rytais kepa blynus“

Gal paskambinam jai iškart ir paprašom jos stebuklingojo recepto? Ar verčiau pakvieskime ją į svečius ir ji parodys klasę Tavo nerangiai nemokšai draugei? O dar geriau – gal nešdinkis pas tą savo mama su jos blynais, jei Tavęs netenkina sveikuoliški “miusliai“ su sojų pienu ar sudegęs omletas. Naktį ji valdėsi, kai Tu ištisas 10 minučių negalėjai rasti jos klitorio, taigi, ir Tu nekomentuok jos įgūdžių, ir ėsk, kas paduota. Jei visai nepatinka, nešiokis mamos blynus su savimi. Kramtyk juos tylėdamas ir mamos temą kelk kuo rečiau.

„Mano buvusioji turėjo panašią rankinę“

Neturi jokios „buvusiosios“, aišku? Ir niekada jos nebuvo. Tavo mergina – vienintelė tikra meilė Tavo gyvenime, ir visi jos daiktai, įpročiai bei trūkumai – unikalūs. Lieti purvais savo buvusiosios taip pat neverta. Kvaila mergina džiaugsis, kad Tu pabėgai nuo tos psichės. O protinga susimąstys, kokios spalvomis Tu ją pačią pieši, jei teks kada Jums išsiskirti.

„Keista, kaip paprastai, tai merginoms patinka“

Tos durnės tiesiog apsimesdavo, argi neaišku? Iš tikrųjų, visi Tavo seilėjimai, badymai ir žnaibymai netgi nimfomanės nepatenkintų. Nenori išgirsti panašių replikų savo adresu? Tada liaukis kankinęs savo naująją draugę klausimais, kodėl ji nekrenta nuo Tavo didžiojo piršto triukų, kurių išmokai „Youtube“ pažiūrėjęs klipą „How to make her orgasm“. Tiesiog sek merginos reakciją. Nepatinka jai rankinės glamonės? Junk liežuvį! Nepaėjo? Pereik prie tradicinių veiksmų. Greičiau, lėčiau, giliau, stipriau – kas nors juk turi suveikti! Kaip mokė Kristus – “belskis, ir bus atidaryta”

„Paskolinsi taksui?“

Nepaaiškinama, bet faktas: šiais laimėjusio feminizmo, emancipacijos ir lyčių lygybės  laikais, mokėti vis dėlto turi vyras, net jei kyla abejonių, ar šįvakar gausi truputį sekso su šia dama. Tu, žinoma, gali pakilt apkasuose visu ūgiu ir skelbti žinią, kad dama pati turi susimokėti už kokteilį, tačiau ir pasekmes turėsi semti pats.

„Ir kaip Tu gali to klausyti?“

Kas kiečiau – hip-hopas ar metalas – visi jau seniai išsiaiškino dar mokykloje. Kautis dėl muzikinių skonių – užsiėmimas nedėkingas. Liaukis vartęs akis, kai mergina mašinoje įjungia Beyonce ar kokį nors Nelly. Ir nesiparink, net jei tai Justinas Bieberis. Išlaikyk savitvardą, net jei tai Gintarė Karaliūnaitė. Galų gale, tai JOS mėgiama muzika. Tau irgi bus apmaudu, kai ji paprašys pritildyti Tavo mėgiamus „Pink Floyd“. Savo nepalankumą kai kuriems muzikiniams stiliams galima pareikšti labai korektiškai, apsieinant be užgaulių pastabų.

„Ir kam užsidėjai tuos kablus?“

Tam, kad Tau labiau patiktų, idiote. Ir užuot tampęs savo mylimąją pavartėmis su ištrupėjusiu asfaltu ar Gedimino kalno šlaitais, paimk taksi. O jei Tave erzina jos lingavimas ar klupčiojimas, pasakyk jai, kad mylėtum ją net ir avinčią ortopedines „češkes“. Ir nupirk jas.

„Tu pastorėjai?“

Jei pastebėjai ant mylimosios kūno keletą papildomų kilogramų ir nusprendei jai apie tai pranešti, tada verčiau jau patylomis suskaičiuok iki dešimties, o tada pasakyk jai komplimentą apie jos grožį ir graciją. Jei jauti, kad nebeturi jėgų tylėti, šok į Gedimino kalno plyšius. Kažkas su Tavimi ne taip, jei pastebi jos riebalus, o ne naująją šukuoseną.

‚Padarysi man minetą?“

O dabar įsivaizduok, kad atėjo jos eilė Tavęs paklausti – „nupirksi man naująjį aifoną?“ Jauti keistą įtarimą, kad Tavimi bandoma pasinaudoti? Jei jokios užuominos ir judesiai nepadeda, tada ištark savo pageidavimą bent jau po kanilingo. Ir su žodeliu „prašau“.

„Kas čia pas Tave paslėpta?“

Moters vonia – panoptikumas, ir Tau verčiau jau nežinoti, kaip ir kam naudojami visi tie daikteliai. Logiška manyti, kad išstatyti yra nepavojingi daiktai, o intymūs suslėpti spintose ir spintelėse. Bet jei mergina gyvena viena, ji tiesiog galėjo nespėti paslėpti  savo intymios higienos gelio, epiliatoriaus ir silikoninių krūtų implantų. Sutinku, visa tai gali Tau atrodyti nemaloniai. Bet, jei Tu esi nusiteikęs rimtiems santykiams, tai neįvertink savo atradimų šūksniais „cha-cha-cha! Tamponai!“ Ir juo labiau nesistenk išsiaiškinti, kam jai reikalingi tie daikčiukai.

„Manau, kad religija…“

Ne, ne, ir dar kartą ne! Net nebandyk kelti tikėjimo klausimų, nepriklausomai nuo Tavo paties įsitikinimų. Iš pradžių tiksliai susižinok, kokiems dievams lenkiasi ir aukoja Tavo naujoji pažįstamoji, ir ar ji nesilaiko celibato tuo metu, kai Tu ją nori pasikviesti pas save.

„Palangoje Tu buvai sukalbamesnė“

Ne tik Tu išleidi savo vidinius žvėris iš savęs atostogų metu. Keista, bet Tavo atostogų draugės taip pat gali būti skyrių viršininkės, europarlamentarės, mokslinės bendradarbės ir netgi mamos. Jai galbūt ir nepatogu dėl savo kurortinio silpnumo, o ir Tavo baltas apžėlęs pilvas po „alkoholine“ majke dabar neatrodo toks patrauklus, koks buvo tada įdegęs Tavo torsas…

„Tu verta didesnio“

„Tavo būsimasis vyras – tikras laimės kūdikis!“ – a girdi, iš esmės ji apie Tave ir galvojo. O Tu staiga pradedi barstytis galvą pelenais, nes esi, tipo, pernelyg blogas savo naujajai draugei. Žinoma, tai paprasčiau, nei pasakyti savo draugei, kad ji yra bukagalvė dramblė, kuriai patinka rusiška „popsą“. Tačiau sąžiningiau bus pasakyti, kad Tu jos nebemyli, nesigilinant į smulkmenas.

„Greitai žmona grįš“

No comments, kaip sakoma.