Seksas vienai nakčiai – lig šiol tebėra „pilkoji zona“, kurioje gausu džiunglių įstatymų. Tokių kaip:

Nemedžiok gerai pažįstamose teritorijose. Kaip sakoma, jei žinai, kuo vardu „Pacų“ barmenas, iš ten namo važiuok vienas. Net jei Tau po keturių šotų pradėjusią patikti merginą ten matai pirmą kartą, pernelyg didelis šansas ten taip pat sutikti ir tuziną bendrų pažįstamų. O taip pat ir jos vaikino, kuris šiuo metu išvykęs į mokymus Druskininkuose. Po to bus nepatogu su juo susitikti. Dar blogiau, jei Tau patiks ir užsinorės pakartoti, o jai – ne.

IŠIMTIS: Tarp šeštos ir septintos ryto valandos – kai Jūs abu supratote, kad tai – Meilė visam gyvenimui, ir šeštą valandą vakaro tas jausmas dar niekur neišnyko. Taip būna, precendentai yra žinomi.

Apgalvok pasitraukimo planą. Iškart perspėk merginą, kad ryte Tavęs laukia svarbus susitikimas (jei rytoj – šeštadienis arba sekmadienis, tada susitinki, pvz., su rabinu arba kunigu). Jei patiks – pasakysi, kad susitikimas atšauktas.

Nemeluok sau. Vienkartinis seksas – ne būdas susirasti abipusę laimę ir ne vaistas nuo vienatvės – su tokiais simptomais į barus nevaikštoma. Įsivaizduok – labai didelis šansas, kad PO TO Tavęs gali paprašyti iškart išeiti, ir dar iki durų niekas nepalydės. Turint omenyje chaosą širdyje ir mintyse, Tau bus dvigubai sunkiau.

Gerk. Nes „vienos nakties nuotykis“ – ne iš gero gyvenimo. Tai narkotikas, nuo kurio sunku nušokti. Palaikyk teisingą laipsnį, kad gyvenime atsirastų šioks toks lengvumas, bet iki raudos įsikniaubus į svetimą pagalvę pasistenk nenueiti. Jei viršijai savo įprastą normą, apsikeiskite telefono numeriais ir važiuokite kiekvienas savo keliais.

Neišprotėk. Nemesk į jos unitazo fontaną monetos, kad dar kada nors čia sugrįžtum. Ir išvis – nieko, jokio daikto nepalik po savęs. Ypač nuorūkų.

Susitark apie viską dar krante. Gyveni su žmona, du mieli vaikučiai, paskola būstui, bet nori mesti šeimą ir susirasti naują, kokybiškesnę žmoną – geriausia visas įžangines rezoliucijas aptarti iki įlipant į taksi, kad nereiktų aiškintis tų pačių klausimų ryte plyštančia galva.

Laikykitės priešgaisrinės apsaugos taisyklių ir reikalavimų. Tai ir kontracepcija, ir kūno integralumo išsaugojimas plačiąja prasme.

Būk „off-line“. Ryte rask savyje jėgų netikrinti savo naktinio nuotykio objekto profilio feisbuke. Nes, kaip paprastai, išvystas to vaizdas labai nuvilia.

Į kolūkius buvo stojama savanoriškai. Į tokius nuotykius veliamasi taip pat savanoriškai. Tačiau, žinia, kiekvienas „seksas vienai nakčiai“ tapti tik vienu kartu, o gali ir peraugti į kažką didingesnio. Tu įsimylėjai į ją, o ji į Tave – ne? Tai būtina pergyventi – tokiais atvejais niekas niekam nėra nieko skolingas.

Padorūs drabužiai. Ryte įžengti į merginos virtuvę išlygintomis kelnėmis, blizgančiais batais, baltais kaip sniegas „Yves Saint Laurent“ marškiniais ir tvarkingai parištu kaklaraiščiu – labai kinematografiška. Jei nori išlaikyti savigarbą, iš vakaro apsirūpink kramtomąja guma, lūpų balzamu, tamsiais akiniais ir telefono „powerbanku“, kad galėtum bet kuriuo momentu evakuotis.