Gyvenimiškos aplinkybės ir žmogiškoji prigimtis mus nuolat stumia į glėbį, kuriame mes vargu ar praleisime ilgiau nei vieną naktį. Kaip išlikti džentelmenu, netgi pametus galvą dėl momentinės aistros?

TVARKA NAMUOSE

Ir kalba ne vien apie išplautas grindis ir paklotą lovą. Žmonos fotografijos (tegu ir buvusios), žūklės įrankiai, DVD su filmais „tik suaugusiems“, žurnalas „Tik vyrams“ (draugai pakišo!), o taip pat bet kokie religiniai artefaktai (tame tarpe ir vudu lėlė, vaizduojanti buvusiąją žmoną) – visa tai turi būti paslėpta pačioje giliausioje skrynioje. Jūsų dama neabejotinai jau ir taip nervuojasi, neverskite jos jaudintis dar labiau.

TRUMPO FLIRTO MENAS

Žinoma, vienkartinis seksas yra vertingas tuo, kad tai tik seksas, bet jau vis tiek pasistenkite savyje rasti jėgų trumpam, nesusijusiam su svarbiausia vakaro tema pokalbiui. Niekam nesinori vyro akyse atrodyti tiesiog mėsos gabalu. Tegu ir pačiai kokybiškiausiai išpjautinei. Tačiau ir be to yra temos, ties kuriomis neverta koncentruoti savo dėmesio. Pirma, pasistenkite išvengti banalybių. Antra, moteris tokiose situacijose nelaukia iš Jūsų romantinių vingrybių, tačiau pasistenkite neakcentuoti jūsų susitikimo atsitiktinumo ir vienkartiškumo. „Mes su tavimi tik du prasilenkiantys traukiniai, susitikę vienoje stotelėje!“ – tai išgirdusi bet kuri mergina apsisuks ir nueis.

BLAIVYBĖS SĄJUNGA

Visi nervinasi prieš pirmą ir paskutinį seksą su nepažįstamuoju ir stengiasi nuraminti nervus iš pradžių brangiais gėralais, o po to ir tais, kurie tik pasitaiko po ranka. Nervai turbūt nusiramins, bet jūs kitą dieną nieko neatsiminsite. Arba dar blogiau – atsiminsite tai, kad jums nieko neišėjo. Pora taurių nepakenks – bet tik pora, ne daugiau.

BEREIKALINGI YPATUMAI

Seksas vienai nakčiai pats iš savęs įrodo, kad jūs abu esate gana ryžtingi žmonės. Bet ties tuo ryžtu ir sustokite – nebūtina realizuoti visų savo fantazijų su botagėliais, dildo ir kabliais. Tokiems atvejams reikia arba registruotis atitinkamuose forumuose, arba, kaip bepažiūrėsi, megzti santykius su itin supratingomis moterimis.

JOKIŲ FOTOGRAFIJŲ

Viskas, ką padarysite, gali atsisukti prieš Jus. Merfio dėsniai – viena iš galingiausių galių, valdančių mūsų Visatą.  Būtent jų dėka Jūsų nuotrauka su žavinga nepažįstamąja iškils į paviršių tada, kai Jums to mažiausiai norisi. Neerzinkite likimo.

IKI RYTO

Permiegoti reikia tikrąja to žodžio prasme. Nereikia keltis antrą nakties, gadinti nuotaiką, kviesti taksi… Anekdotinės situacijos, kai mergina ryte sako „o šitame kampe mes pastatysime knygų spintą“ yra labai retos ir jų baimintis neverta. Vienintelė išimtis – kai ji pati Jums daro užuominą, kad laikas nešdintis, tada ir nešdinkitės.

IR TIK IKI RYTO

Delikatumas ir taktas – vienkartinio meilės įvykio kokybės pagrindas. Maksimumas, ką galima sau leisti ryte – padaryti tai, ką jau darėte vakare. O štai pusryčiams likti neverta, nes taip prasideda nauja, jau nebe naktinė santykių istorija. Taigi, ryte to atsisakykite arba padarykite jai užuominą, kad jūsų laukia skubūs reikalai – tegu renkasi daiktus!

.