Sveikinu! Pagaliau ir Tau TAI pavyko – eini namo su nauja pažįstamąja. Netgi dar smagiau – ji nori to paties kaip ir Tu – be jokių ilgalaikių įsipareigojimų ar tolimos bendros ateities perspektyvų – tik laukinio sekso… Tačiau vietoje neįtikėtino džiaugsmo Tave vis užplūsta keistas nerimas ir pavojaus nuojauta.

 

Pagal visuotinai priimtą teoriją, vienkartinis meilės nuotykis turėtų būti paprastas ir elementarus. Tu nori sekso. Ji nori sekso. Nė vienas iš Jūsų nenori ilgalaikių įsipareigojimų, nenori netgi pasimatyti rytoj. Taigi, atrodytų, viskas paprasta. Nusiprausk. Išsimiegok. Išsiskirkite. (Ir, beje, neužmiršk jai padėkoti už malonų vakarą, praleistą kartu, gyvuly.)

 

Tačiau tikrovėje nėra tokio dalyko kaip sklandus vienos nakties nuotykis. Nepatogumas yra neišvengiamas. Kitą rytą apima jausmas it atsidūrus nusikaltimo vietoje. Galbūt dienos šviesoje jos bute netgi išvysi Tave gluminančių daiktų , pvz., satanistinės atributikos. Ir tokiuose nuotykiuose NIEKADA neapsieinama be tikrų jausmų, nes ką reiškia jau vien ta nuojauta, kad kažkuris iš čia dalyvaujančių asmenų yra tiesiog išnaudojamas? Tačiau yra būdų, kaip išdidžiai išvengti tokios padėties. Ir jei norėtum TAI padaryti dar kartą – ir kas TO nenorėtų? – įsitikink, kad viskas, ką darai, yra daroma teisingai. Ir Tu gali tapti tikru aukštos klasės meilužiu.

 

Štai taip:

 

PRIEŠ IŠEIDAMAS Į ŽMONES NORS KARTĄ SUSITVARKYK TĄ SAVO SKURDŲ BŪSTĄ

 

Tai užtruks tik dešimt minučių. Arba keturias valandas, jei su savo būstu elgiesi kaip su valstybinės įstaigos tualetu. Viso to esmė tokia: Tavo būstas turi atrodyti taip it iš anksto žinojai, kad pas Tave apsilankys moteris. Moteris labai erzina tokie pasiteisinimai kaip „eee, atsiprašau dėl visos šitos netvarkos“, arba nurodymai „tualeto bakelis dabar biškį sulūžęs, bet šalia unitazo stovi vandens ąsotis“. Ir jei Tavo būste kas nors atrodys nehigieniškai ar antisanitariškai, moteriai neišvengiamai kils įtarimas, ar ir Tavo Instrumentas yra toks pat neprižiūrimas?

 

MĖGAUKIS IR LAIKU PRALEISTU IKI SEKSO

 

Taigi, susipažinai su kažkuo, kurią norėtum matyti nuogą. Kas yra blogiausia, ką gali padaryti?  Tiesiog atrodyti, kad norėtum TAI padaryti čia, dabar ir iškart. Visada nesmagiai atrodys toks vaikinas, kuriam akivaizdžiai nekantru ar kažkas niežti, ir kuris yra alkanas. Juoba kad skubėjimas tokiame reikale tik kenkia. Atrodyk atsipalaidavęs. Linksminkis. Mėgaukis gyvenimu, muzika, gėrimais, gera kompanija, gražiu vaizdu. Atrodyk netgi šiek tiek abejingas.

 

ATSISAKYK PASKUTINĖS ALKOHOLIO TAURĖS

 

Jei jau Jūsų santykiai išsivystė į tokį aukštą lygį, kad tuoj eisite pas kažkurį į namus, Tau tos taurės išties nebereikia. Negana to, ji gali būti lemiama sąlyga sutrikdanti sklandų Tavo organizmo funkcionavimą. Per daug alkoholio paveikia ne tik Tavo Instrumentą. Alkoholis džiovina ir burnos ertmę, o tai sukelia blogą kvapą, kas reiškia, kd su Tavimi bučiuotis bus šlykštu. Girtam netgi perzervatyvą yra sunku užsimauti.

 

TURĖK PEREZERVATYVŲ. NAUDOK JUOS.

 

Juk nenori pasigauti triperio, užsikrėsti sifiliu ar herpiu, kvaily?

 

LOVOJE BŪK ŠIEK TIEK IŠKRYPĘS. BET PROTO RIBOSE.

 

Nes tai seksas su nepažįstamaja – žinoma, kad turėtum suteikti savo tamsiausiems instinktams šiek tiek valios. Dėl tos pačios priežasties, dėl kurios atostogų metu užsisakai kokį egzotišką kokteilį, kurį pasidrovėtum gerti Lietuvoje, kad nebūtum apšauktas gėjumi. Didelė galimybė, kad ji galvoja tą patį. Tu turi būti savimi. Ji irgi nori būti savimi. Žinoma, išskyrus peilius ar jūrų kiaulytes lovoje. Nebent iš pradžių gautum jos leidimą visa tai panaudoti.

 

NEVAIDINK NUOŠIRDŽIŲ EMOCIJŲ

 

Žinia, vis tiek pasijausi blogai. Taigi, paprašyk jos telefono numerio, net jei ir nesiruoši jai skambinti. Pasidomėk jos padvėsusio šuns vardu. Arba bent jau sušnibždėk „Tu nuostabi“ prieš nugrimzdamas į saldų miegą. Gali netgi pakviesti ją pusryčių. Tačiau ne dėl to, kad Tau rūpi Jūsų ateities santykiai. Tiesiog tik todėl, kad esi vaikinas, kaltas dėl to, kad norėjai tik neįpareigojančio sekso. Tu pasielgei taip tik siekdamas savo asmeninių interesų, ne dėl Jūsų abiejų. Ir tas suvokimas bereikalingai trikdo.

 

Tačiau atmink, moterys eina su Tavimi iš baro tik dėlto, kad jos TO nori. Tu joms iš esmės net nerūpi. Jos nenori su Tavimi diskutuoti apie Jūsų bendro kūdikėlio vardą. Jos nesitiki, kad Tu paskambinsi joms ir kitą penktadienį. Jos eina su Tavimi tam, kad būtų patvarkytos. Tiesiog galvok apie tai kaip apie lygiateisį veiksmą ir tikėtinai abipusį malonumą.

 

NIEKADA NEBŪK PERNELYG POETIŠKAS

 

Nesakyk ji tokių banalybių: „mes tik laineriai, prasilenkiantys okeane“. Nereikia. Jos ir taip viską supranta.

 

NEFOTOGRAFUOK SAVO MIEGANČIOS AR BESIRENGIANČIOS MOTERS

 

Tai neetiška, negražu ir nereikalinga. Žinoma, ji to gali ir nežinoti, bet atmink – karma yra pavojingas dalykas.

 

PASILIK NAKČIAI

 

Tėra dvi priežastys, dėl kurių Tu gali pasišalinti iš meilės guolio antrą valandą nakties. Pirma, namas dega. Antra, didelė šiukšlių krūva šalia Tavęs lovoje. Nes, jei pasišalini iš meilės guolio praėjus vos kelioms minutėms po orgazmo, moteris, gulėjusi šalia Tavęs, pasijaus kaip didelė šiukšlių krūvą lovoje. Kas savo ruožtu gadina šansus kitam vienos nakties nuotykiui. O niekam tai nėra reikalinga.

 

BET NEUŽSILIK PERNELYG ILGAM

 

Gali patykoti rytinio sekso, bet, šiukštu, nelauk pusryčių. Kai ateina laikas eiti, pabučiuok ją į skruostą su gražiais žodžiais „buvo malonu“, „Tu buvai ir esi nuostabi“ – tai geriausios garbingo pasišalinimo frazės. Jose nėra tuščių ir miglotų pažadų pasimatyti ateityje, ir nieko nebus nepatogaus, kai atsitiktinai susitiksite „Norfoje“ prie pomidorų dėžės. Ir jei jos prisiminimai apie Tave yra geri, tokie pat geri yra ir šansai visa TAI pakartoti (ypač jei ji laiko rankoje „ultra-thin“ prezervatyvų pakelį). Ir paprasčiausia užuomina „ė, praeitas kartas buvo nuostabus, gal, sakau, dar kartelį?“ Turėtų suveikti.