Vilniuje tokių dar būna. Sulyginkite juos su savojo kuilio:

 

 1. Turi tris simpatiškus trūkumus – yra vedęs tik vieną vienintelį kartą, neturi jokių kvailų tatuiruočių, negeria.
 2. Užtikęs namuose triukšmingą savo žmonos draugių kompaniją ir ištuštėjusią „Ruinart Rose“ dėžę (čia šampanas, jei ką), nesinervina ir nekvykia, o atidaro dar vieną konjako butelį iš savo asmeninių atsargų. Ne sau, o linksmajai kompanijai. Sau užsisako picą ir sėdasi žiūrėti paskutiniojo „Homeland“ sezono.
 3. Atvykęs į juvelyrikos arba naujos laikrodžių kolekcijos prezentaciją su žmona, išties nuperka jai auskarus arba laikrodį sau, užuot kaip koks ubagas tiesiog pozavęs apskurusiems fotografams briliantų fone ar besižvalgęs, ko čia užėsti.
 4. Leidžia savo moteriai įsisūnyti visą Paryžiaus blusų turgaus antikvariatą, pats pasirūpina ir pristatymo išlaidomis.
 5. Nesidrovi lydėti savo žmoną į brangius kutiūrinius pristatymus. Visi žino, kad Domenico ir Stefano (Dolce ir Gabbanna, jei ką) kalnu stoja už šeimynines vertybes.
 6. Atsimena savo žmonos draugų-gėjų vardus ir nepasakoja jiems savo kruvinų įspūdžių iš dramblių medžioklės Pietų Afrikoje.
 7. Nuoširdžiai stebisi ir apgailestauja, kai žiniasklaidoje vėl pasirodo naujiena apie gražių merginų skyrybas ir tapimą „antros rūšies mėsa“ vėl ištekant. Kaip kokia Ščiogolevaitė. Ar Bunkė.
 8. Pakeliui iš direktorių valdybos posėdžio į oro uostą savo iniciatyva paskambina uošvei ir išklauso viską, ką ji žino apie šilauoges.
 9. Tiek savimi pasitiki, jog pasamdo savo žmonai gerai kvepiantį vairuotoją su Žilvino Trato išvaizda.
 10. Jei jo žmona skuba į į svarbią silikoninių įdėklų ir auksinių nuplaunamų tatuiruočių prezentaciją, nemurmėdamas išveda sūnų į ne ką mažiau svarbesnę „Kaip prisijaukinti drakoną-3“ premjerą.
 11. Sveikinasi su senai matytais draugais apsikabindamas ir įsižeidžia, jei į jį yra kreipiamasi „jūs“.