Sunku pasidarė gyventi vienišam vyrui… Į vakarėlį su dideliu kiekiu žmonių nebenueisi (tokia ta gūdi realybė), o anksčiau, žinia, ir to laiko  ne visada užtekdavo – universitetas, karjera, buitis, šeima… Todėl į pagalbą ateina JIS.

„Tinderis“.

O Tau belieka tik atrodyti jame taip, kad dėmesį atkreiptų į Tave ta, su kuria ir Tu pats būtum ne prieš paišdykauti…

Todėl, prieš pradėdamas fotografuotis savo „Tinderio“ profiliui, atmink:

 1. Renkis kasdieniškai – nėra nieko blogesnio už nuviltus lūkesčius. Jei nuotraukoje Tu vilki išsinuomotą smokingą ir stovi atsirėmęs į svetimą „Lamborghini“, o į pasimatymą atvažiuosi troleibusu ar daužta „Volkswgen Jetta“, mergina nesupras.
 2. Nekelk nuotraukos, kurioje Tu su draugais, arba dar blogiau – su kitomis merginomis! Pirmu atveju nesuprantama, kuris esi Tu, antru – kas jos? Tavo buvusioji? Mama? Sesuo?
 3. Nuotrauka iš paplūdimio su aptemptomis trikampėmis „plavkėmis“ – gerai. Visos kortos ant stalo. Bent jau BEVEIK visos…
 4. Už „Crocsus“ – sušaudymas ir diskvalifikacija. Nebent Tu esi gydytojas ir toje pačioje nuotraukoje vilki baltą chalatą.
 5. Aptempti siauri džinsai – ne pats geriausias masalas, net JEI IR TURI, KĄ PARODYTI.
 6. Kelios nuotraukos iš vienos fotosesijos – įtartina. Duok įvairovės. Tebūnie Tavo profilyje tiek profesionalios, tiek buitinės  nuotraukos, padarytos telefonu.
 7. Išmok pozų SĖKMINGAI NUOTRAUKAI. Internete apie tai pilna informacijos.
 8. Havajietiški marškiniai ant kiekvieno lietuvio atrodo BLOGAI.
 9. Nekelk nuotraukos ir su dalykiniu kostiumu, tuo labiau – su kaklaraiščiu. „Tinderis“ – ne darbo paieškos tinklas. Nors…
 10. Duok romantikos ir sporto. Džinsai ir balti marškiniai – IDEALUS VARIANTAS (tik rankovių neužmiršk atsiraitoti).
 11. Nekelk brangios aprangos. Kuklumas puošia.
 12. Renkis pagal amžių. Bandantys atsijauninti seniai atrodo dar juokingiau nei gėjai.
 13. Nacionalinė apranga – ne pats geriausias variantas. Tiubeteikas, čalmas, tautines juostas ir raudonus šarovarus pataupyk kitiems atvejams.
 14. Nesivilk kailinių. Nes būsi panašus į sutenerį. Mergina gali pagalvoti, kad bus kažkam parduota.
 15. Rankos turi būti prižiūrėtos, nes prižiūrėtos rankos yra svarbesnės už brangų laikrodį. Visų pirma, merginos iškart vertina vyro rankas (mintyse daugindamaos Tavo didžiojo piršto ilgį iš trijų – pats žinai kam), antra, Tavo brangus laikrodis greičiausiai yra klastotė ar pasiskolintas konkrečiai fotosesijai.
 16. Barzda. Čia nuomonės  išsiskiria. Kažkam patinka, kažkam ne. Tačiau, jei jau nešioji barzdą, tebūnie ji prižiūrėta.
 17. Vedę vyrai „Tinderyje“ – atskira kategorija. Bet neužmiršk – sąžiningumas yra vertybė ir dorybė. Todėl geriau informuoti savo šeimyninę padėtį iškart – taip sutaupysi begalę laiko. Žiedas ant bevardžio piršto visada atrodys geriau nei balta neįdegusi odos juostelė toje pat vietoje.
 18. Logomanija – blogis. Fotografijoje visų pirma turi būti žmogus, o ne manekenas, net jei jį pagamino „Louis Vuitton“.
 19. Saulės akinius verčiau nusiimti. „Akys – sielos veidrodis“ – šitą turbūt esi girdėjęs?
 20. Ir paskutinis patarimas – apsidairyk. Mes gyvename šalyje, kurioje, anot girtų anglų, gyvena pačios gražiausios merginos pasaulyje. Kam Tau tas „Tinderis“? Tavo kaimynė ar kolegė iš gretimo lentpjūvė cecho gal jau seniai šaudo akimis į Tave? Judinkis!