RENKIS ATSAKINGAI

Dauguma žmonių susidaro nuomonę apie Tave pagal Tavo vilkimus drabužius. Ir jei Tau rūpi, ką kiti galvoja apie Tave, pasirūpink tuo, ką vilki. Gyvenimas jau toks.

GERBK SAVO DRABUŽIUS

Jei jau kažką įsigijai – gerbk tai. Kabink kelnes. Kišk rėmelius į batus. Vielinės pakabos? Liuciferio išmislas, kuriuo taip mėgsta naudotis cheminės valyklos. Įsigyk medinių.

PRIŽIŪRĖK SAVO APRANGĄ

Visada. Visur. Ar eini pirkti kebabo į geto kioską, ar į romantišką pasimatymą Katedros aikštėje, kiekviena proga turi minimalius aprangos reikalavimus. Pasistenk jų laikytis, nes niekada nežinai, kuria linkme pasisuks įvykiai.

VISKĄ DERINK PAGAL SAVE

Žmonės, kurie vergauja nuostatai viską derinti (diržo ir batų spalvą, kojines prie kelnių ir t.t.) yra lėkšti ir dažniausiai neturi draugų. Kažkas parodė pirštu, kad Tavo aprangos spalvos nesuderintos? Smok jam į nosį – tebūnie tai jam pamoka, kaip kritikuoti kitus.

TAUSOK SAVO DRABUŽIUS

Niekada nepradėk remonto, pjauti žolę savo vejoje, ar kraustytis vilkėdamas geriausius drabužius. Prisišauksi bėdą.

GERBK SAVO SIUVĖJĄ

Jei tokį turi, aišku. Nes net geriausią kostiumą reikia taisyti. Kelnes – trumpinti, rankoves – pasiaurinti, sagas persiųsti pagal kilpeles (o taip – absoliučios daugumos vyriškių pečiai nėra išsidėstę vienodame aukštyje, ir būtent todėl švarkai guli taip blogai, kai yra susagstyti). Nes visada yra skirtumas tarp „teisingai apsirengusio“ ir „stilingai apsirengusio“.

ŽINOK SAVO DYDĮ

Yra skirtumas tarp to, kaip kostiumas guli ir to, kaip Tu norėtum, kad jis gulėtų. Jei vilkėdamas švarką šonu atsiremi į sieną, ir pečiai paliečia sieną anksčiau, nei ranka, švarkas yra per didelis. Jei susegus švarko sagas, krūtinėje atsiranda raukšlės, švarkas yra per mažas. Švarko apačia turėtų pilnai uždengti Tavo užpakalį. Rankovės kraštas turi siekti nykščio kauliuką.

SAGOS TURI SAVO REIKŠMĘ

Kuo daugiau sagų, tuo konservatyviau. Kuo mažiau sagų – tuo jaunatviškiau. Ir pigiau.

VISADA NEŠIOK APATINIUS

Jei vilki gerus marškinius, su marškinėliais jie visada atrodys dar baltesni.

PASIRINK TINKAMAS KELNES

Išmok pasirinkti, kada kelnių apačioje turi būti atvartai. Jei nešioji tiesaus kirpimo kelnes be klosčių, tada jokių atvartų, jei su klostėmis – būtinai, bet ne ilgesnius, kaip du cm.

IŠMOK PASIRINKTI TINKAMĄ KAKLARAIŠTĮ

Nejaugi dar nežinai, kad kaklaraištį galima ryšėti ir prie smokingo? Tiesiog atmink du dalykus – peteliškė tinka prie smailių ir storų švarko atlapų. Tiesus kaklaraištis – prie apvalainų ir siaurų. Kaklaraiščio medžiaga turi atitikti smokingo medžiagą. Visada tik juodas.

LAIKYKIS PINIGINĖS DIETOS

Tavo piniginė neturi būti tokia stora, kaip tas kebabas, kurį tik ką suvalgei. Iš tikrųjų piniginės Tau net nereikia. Nusipirk elegantišką ploną dėklą vizitinėms kortelėms ir laikyk ten viską, kas svarbiausia – kreditinę kortelę ir mylimosios nuotrauką. Grynuosius nešiok susegtus gnybtais. Visas kitas šlamštas – čekiai iš „Lukoil“, „Norfos“ nuolaidų kortelė ir klubo „Atletas“ nario kortelė gali likti stalčiuje – šįvakar Tau jų neprireiks.

NENEŠIOK PERNELYG PLONO KAKLARAIŠČIO

Pati plačiausia ploniausio kaklaraiščio vieta neturi viršyti 8 cm. Pasirišk ne plonesnį, ir atrodysi šiuolaikiškas bei reikšmingas.

INVESTUOK Į TEISINGĄ LAIKRODĮ

Nors kartą gyvenime įsigyk brangų, geros kokybės metalinį laikrodį. Gerai atrodys ir prie džinsų, ir prie geriausios švarko.

IŠMOK ĮSISIŪTI SAGĄ

Tai ypač svarbus įgūdis, kuris moko kantrybės ir savitvardos. To paties negalima pasakyti apie mezgimą.

ĮDĖK PASTANGŲ

Geriausias būdas atrodyti laisvai ir nerūpestingai yra labai sunkiai ir daug tuo rūpintis.

LAIKYK IŠKĖLĘS GALVĄ

Naujas kostiumas neišspręs Tavo laikysenos problemų. Jei nestovi tiesiai ir nelaikai aukštai iškėlęs galvos, gali drąsiai vilktis kad ir maišą nuo bulvių.

SVEIKAS ATRODO GERAI

Tai didžiausias malonumas. Pinigai – tik smulkmena.

JUODA YRA GERAI

Juodi batai tinka prie visko. Jie visada suprantami ir skoningi.

KARTAIS PAŽVELK ŽEMYN

Visada pasitikrink, ar užsegtas kelnių klynas.