NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

Klausimas: Ar apatiniai drabužiai turi būti priderinti prie viršutinių drabužių stiliaus? Pavyzdžiui, ar kelnaičių spalva turi sutapti su kelnių spalva?

 

Atsakymas: Keista, bet ši tema daugeliui žmonių kažkodėl visada yra tabu. Tačiau dar didesnis tabu turėtų būti vyrukas su pigiais kinietiškais „triusikais“ brangiausiame Kauno sporto klube. Prieš vilkdamasis apatinius drabužius, įvertinkite, koks Jūs išeisite iš namų, antra, kas matys tuos apatinius. Jei mūvėsite baltas kelnes, tai ir kelnaitės turi būti baltos. Jei aptemptus džinsus, tai ir kelnaitės aptemptos. Ir jei apimta aistros dama tas kelnes numaus, iš tikrųjų nesvarbu, kokios spalvos bus tie Jūsų apatiniai, svarbiausia, kad jie būtų švarūs.

 

Klausimas: Kodėl madingi apatiniai yra tokie nepatogus? Nešiojau ir „Calvin Klein“ ir „Dirk Birkenberg“ – nepatogūs…

 

Atsakymas: Nešioti kito vyro vardą ant savo strėnų beigi užpakalio išvis nėra košer. Įvertinkite, kokio amžiaus vyrams jie buvo sukurti, ir pagaliau suvoksite, kad kai kuriems drabužiams mes iš tiesų esame per seni.

 

Klausimas: Ar galima nešioti baltus marškinėlius po baltais marškiniais su atsegta apykaklės sagute – kad matytusi marškinėlių trikampis po marškiniais?

 

Atsakymas: Kažkada rašiau, kad apatiniai drabužiai turi būti juntami, o ne matomi. Tačiau šiais laikais galima viskas, kas nėra nepadoru. O tokia „amerikietiška“ kombinacija nėra nepadori. Marškinėliai yra reikalingi – jie uždengia kūno plaukus ir sugeria prakaitą, nėra nieko gėdingo tame, kad žmonės tai mato.

 

Klausimas: Kokio ilgio turi būti chalatas?

 

Atsakymas: Chalatas turi dengti kelius. Estetinis chalatų ilgių karas jau baigėsi – sveiki atvykę į suaugusiųjų heteroseksualių vyrų draugiją.

 

Klausimas: Ar gali heteroseksualus vyras dovanoti kitam heteroseksualiam vyrui apatinius?

 

Atsakymas: „Ot tie heteroseksualai!“, – sušuktų Borisas Moisejevas. Ir nurimęs paaiškintų, kad nei heteroseksualus, nei homoseksualus vyras taip daryti negali – nes savo tikrą dydį visada žinos tik vienas žmogus – kuris tas kelnaites ir nešioja.

 

Klausimas: Kas geriau – „boksininko“ šortai ar trikampiai?

 

Atsakymas: Kaip ponui patogiau.

 

Klausimas: Einu į vestuves ir noriu užsimauti ryškesnes kojines? Ar tai „košer“, kaip sakot?

 

Atsakymas: Kaip svečias vestuvėse, neturi jokių teisių. Tik juodos kojinės, ir taškas. Tu ne nuotaka. Tu ne jaunikis. Žodžiu, ne tavo diena. Vesk pats pagaliau.