NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

KL: Ar batų raištelių galus verta kišti į bato vidų, ar mazgo bantukas turi likti išorėje?

 

ATS: Jei nešioji trumpas kelnes, prie kurių matosi batų raištelių mazgas, tada bantukas turi likti išorėje. Jei kelnių galai dengia viršutinę bato dalį, elkis kaip tinkamas. O renkantis batų raištelius, tinkamiausi yra tie, kurie nebus per ilgi, ir jų bantukas būtų mažas bei nenukaręs į šonus.

 

KL: Prie kokių kelnių tinka jachtiniai bateliai?

 

ATS: Prie šortų. Jei nešioji ilgas – tada nėra tai reglamentuojančio įstatymo. Jachtiniams bateliams chaki kelnės yra puiki kombinacija, tačiau jos neturi būti per plačios ir nukarusios. Mat, tokie bateliai visada daro koją vizualiai mažesne.

 

KL: Sakoma, kad „Topsaiderių“ negali nešioti su kojine?

 

ATS: Žinoma, kad ne, nes jie sukurti buvimui jachtoje. Ten jie kaip šlepetės, tačiau ir jiems yra sukurtos specialios „Falke“ firmos puskojinės.

 

KL: Esate rašęs, kad moteris sprendžia apie vyrą iš batų. Kaip jai padaryti tinkamą įspūdį?

 

ATS: Pradžiai, įsigyk gerus batus – su „Goodyear“ padangos lygio padu, odiniu viršumi ir klasikine apvalia nosimi. Jie ilgiau tarnaus ir galėsi juos pataisyti, – visada tarsi naują variklį į vintažinį automobilį įdėdamas. Pradėk nuo paprastos juodos spalvos, ir jokių kvadratinių nosių – ne dramblys ir ne Skrudžas Makdakas esi. Juodi batai tiks darbo interviu, laidotuvėms, biurui, vakarui. Tada įsigyk viena porą tamsiai rudų – savaitgaliams. Tada – kasdieninių ir sunkių batų žiemai.