NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

KL: Noriu pasipiršti merginai, bet tokiai iškilmingai progai kaip geriausiai suderinti kaklaraiščio spalvą su marškinių spalva?

 

ATS: Nėra nieko blogo, kai panaudoji šiek tiek pirotechnikos. Paprasčiausiai padaryk taip – pasirišk kaklaraištį, kokio nori, tegu ir patį margiausią, o po juo vilkis vienspalvius ramaus tono marškinius – baltus arba žydrus. Tačiau pasirink ir vienspalves kelnes, kurios neišgąsdintų arklių arba būsimosios žmonos.

 

KL: Kaip nešioti megztą kaklaraištį?

 

ATS: Aš pats daug tokių turiu. Šaltu metų arba paros laiku tai geras daiktas. Jie kaip tyčia yra šiltesni nei įprasti kaklraiščiai. Tokie gerai žiūrisi tik su tvido ir vilnoniais švarkais. Beje, tikiuosi, Tavojo kaklaraiščio gali yra lygūs ir stačiakampiai, ar ne?

 

KL: Kaip teisingia lyginti kaklaraištį, kad nesusiglamžytų ir neimtų blizgėti?

 

ATS: Paprastai – niekada to nedarant. Vietoje to, atiduok į cehminę valyklą. Sutaupysi laiko ir pinigų – nebereikės pirkti naujo. O kad kaklaraištis nesusiglamžytų, vakre visada išleisk jo mazgą ir įsigyk jiems specialią kabyklą, yra „Marks & Spencer“ pirkti.

 

KL: Ar galima pasirišti peteliškę einant į oficialų susitikimą?

 

ATS: Pradžiai, nėra žodžio oficialus susitikimas. Yra tik formalus sustikimas su nurodytais aprangos kodais ir bet koks susitikimas. Peteliškę galima rištis tik dviem atvejais – vilkint smokingą arba siekiant profesoriško įvaizdžio – vilkint tvido švarką, minkštas kelnes, įsikandus pypkę. Taigi, gal Tavo susitikimui tokia apranga ir yra būtiniausia?