NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

Klausimas: Prisipažinsiu, nemoku pasirinkti sau tinkamos spalvos ir pločio kaklaraiščių… Kaip to išmokti?

 

Atsakymas: Leninas jau kadaise sakė, kad žmogui su intelektu nėr nieko neįmanoma. Keletas esminių taisyklių – geriausiai visoms vyriškoms figūroms tinka kaklaraištis, kurio plotis plčiausioje vietoje yra 75 mm. Tinkamiausia spalva – mėlyna (su visais atspalviais ir raštais), ją lengviausia priderinti, tačiau jei nešiojate žydrus marškinius, pabandykite raudono/rusvo tono kaklaraištį. Ornamentai – kuo paprastesni ir blankesni. Venkite geltonų, žalių ar oranžinių kaklaraiščių, tegu juos ryši nebrendylos ir seniai, norintys atrodyti jauni. Jei veidas platus, kaklaraišsio mazgas turi būti plonas ir ilgas, tai vizualiai tiesina veidą. Jei veidas siauras – kaklraiaščio mazgas gali būti platesnis.

 

Klausimas: Ar galima ryšėti kaklaraištį prie nesukištų į kelnes marškinių?

 

Atsakymas: Ne. Kaklaraištis yr menamos uniformos dalis, o netvarkingos uniformos būti negali.

 

 

Klausimas: Užpyliau sriubos ant šilkinio kaklaraiščio ir atidaviau jį į cheminę valyklą. Atsiėmus jis nebeatrodo taio gerai kaip lig tol, o ir mazgo stabilaus susirišti nebeišeina. Vadinasi, šilkiniai kaklaraiščiai yra vienkartiniai, ar ką?

 

Atsakymas: Taigi, kad tą. Merginoms nedera adyti savo šilkinių kojinių, o vyrams – atidavinėti savo kaklaraiščius į cheminę valyklą. Tai beprasmiškas laiko ir pinigų švaistymas. Chemikalų veikiamas delikatus šilkas traukiasi ir limpa prie vidinės pertvaros, kuri yra daugumoje kaklaraiščių. O restoranuose patartina prisidengti savo kaklaraištį servetėle, nebijant atrodyti kaip senis – tegu aplinkiniai mato, kad turite, ką saugoti ir tausoti.

 

Klausimas: Nešiojant atleistą kaklaraištį kaip tas buvęs premjeras Kirkilas, koks turi būti jo ilgis (kaklraiščio, ne Kirkilo)? Galas turi siekti diržą ar gali būti žemiau jo?

 

Atsakymas: Prieš atsileisdamas kaklaraištį, prašau, palaikyk jį tinkamai užrištą dar penkiolika minučių. Po to dar penkiolika. Ir dar. Ir dar.

 

Klausimas: Draugė padovanojo baltą kaklaraištį. Su kuo jį nešioti?

 

Atsakymas: Prie žydrų marškinių vasarą ir prie balto švarko. Tik venk tokį kaklaraištį rišti ant tamsių ar juodų marškinių, kaip tai darė banditai prieš dvidešimt metų. Dabar jie nužudyti arba sėdi kalėjime – argi tai tinkamiausias likimas gero lietuvio? .