NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

Klausimas: Tamsiai rudos velvetinės kelnes. Su kuo jas nešioti?

 

Atsakymas: Ruda spalva laikoma neformalia spalva. Neverta mūvėti tokias kelnes einant į oficialius susitikimus arba legalia veikla užsiimantį biurą. Tokios kelnės geriausiai tinka prie pastelinių spalvų, žydros ir geltonos.

 

Klausimas: Kada pagaliau baigsis ta prakeikta tiesių kelnių be priekinių įsiuvų mada?

 

Atsakymas: Mane jos irgi erzina, nors vienas ir pats turiu… Menu, kaip tokios kelnės atsirado apie 1994-uosius, ir nors nuo to laiko dizaineriai vis sukuria kažką naujo, bet tokios kelnės vis išlieka. Manau, kova bus ilga. Pakalbėsime apie tai 2021 metais.

 

Klausimas: Prie ko derinti velvetines kelnes?

 

Atsakymas: Galvok apie jas kaip apie džinsus. Jos gerai atrodo prie storos medžiagos švarko. Prie jų gerai žiūrisi žydri arba mėlyni marškiniai susagstomais apykaklių kampučiais. Prie jų aukis rudus arba zomšinius batus ir keliauk su Dievu.

 

Klausimas: Kažkas nerealaus… Mano draugas nakčiai deda džinsus į šaldiklį ir tvirtina, kad taip džinsai geriau išsivalo nei juos plaunant? Ar jis beprotis, ar tiesiog žino kažką, ko nežinau aš?

 

Atsakymas: Tavo draugas turbūt žino, kad galima į šaldiklį dėti megztinį, nes žema temperatūra deaktyvuoja gausybę bakterijų, todėl miršta kankinio mirtimi visokie paprasta akimi neįžiūrimi vabzdžiai, kuriuos šaltukas naikina be jokių chemikalų. Tačiau kalbant apie džinsus, težino tavo draugas, kad plaunami džinsai darosi tik geresni, tiesa, plauti juos reikia šaltu vandeniu.

 

Klausimas: Ir dar kartą – kokios ilgio turi būti kelnės? Vienas lūžis apačioje? Jokio? „Armonikėlė“?

 

Atsakymas: Visos geros kelnės yra siuvamos taip, kad tų lūžių išvis nebūtų, tačiau jos smunka žemyn net ir nuo pačios idealiausios figūros – bet kuriuo atveju. Dizainerių svajonėse kelnių kraštas turi vos liesti batą, tačiau, pavyzdžiui, Anglijoje priimta, kad matytusi kuo daugiau kojinės, taigi, kelnės turi būti kuo trumpesnės, i.e., be jokio lūžio. Tačiau nesikamuok ieškodamas teisingo atsakymo, nes atsakymas yra visada vienas – aprnga turi pabrėžti Tavo individualumą – spalva, ornamentais, kelnių stiliumi, galų gale, vienu arba penkiais lūžiais.