NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

Kl: Kaip teisingai nešioti liemenę trijų dalių kostiume?

Ats: Tais laikais, kai mūsų tėvai ir seneliai nešiojo tokias kelnes, kurių viršutinis kraštas siekė bambą, apatinė liemenės dalis natūraliai dengė viršutinę kelnių dalį. Šiais laikais, kai vyrai nešioja kelnes pažemintu juosmeniu, kelnių kraštas siekia vos aukščiau strėnų – taigi, užsivilkus standartinio sukirpimo liemenę, likęs pasaulis jau gali išvysti tarpą su styrančiais Jūsų marškiniais. Betgi visada gražiau, kai liemenė yra ilgesnė, nes tik dengdama kelnių viršų, ji atrodys kaip ištisinės ir nedeformuotos aprangos dalis. Liemenė turi apgaubti šonus, bet jų nespausti, kad su ja būtų patogu. Tam yra skirtas dirželis ant leimenės nugaros – traukite jį, kol pajusite pirmą spūstelėjimą šonuose, tada užteks.

 

Kl: Asu vienas iš nedaugelio kostiumą vilkinčių vilniečių, kurie į darbą važiuoja motociklu. Kokį išorinį drabužį apsivilkti, kad neatrodyčiau panašus į baikerį?

Ats: Pradžiai, atsikratykite odos. Ir gerai atrodysite su vaškuota brezentine striuke/puspalčiu.

 

Kl: Ir aš vilkiu smokingą. Vienas klausimas – kaip su juo vairuoti automobilį?

Ats: Tik nusivilkus ir pasikabinus švarką ant pakabos. Jei važiuoti teks ilgiau, nebijokite vietoj to švarko apsivilkti kažką patogesnio. Vairuotojas nevilki smokingo.

 

Kl: Kaip įveikti blizgesį, atsirandantį ant švarko alkūnių ir skvernų?

Ats: Seni žmonės šneka, kad padeda rūgpienis arba actas, bet, prisipažinsiu, niekada to nebandžiau ir nežinau, ar tikrai. Manau, verčiau jau blizganti medžiaga, nei dvokianti actu arba rūgpieniu. O suvis geriausia nevilkėti tų pačių drabužių kasdien ir investuoti į naujus.

 

Kl: Pastebiu, kad šiais laikais reklaminėse nuotraukose jaunuoliai vilki aptemptus, bet tarsi ir per mažus kostiumus. Ar čia tokia mada?

Ats: Buvo laikai, kaip visi nešiojome per didelius kostiumus, bet prieš keliolika metų paaukojome komfortą stiliaus labui. Ir ne be reikalo – tai tik stereotipas, kad „didesnis reiškia patogesnis“. Pagalvokite pats – nešiojant kostiumą, pirktą „išaugimui“, kiek daug bereikalingos erdvės ir medžiagos nešiojate ant savęs. Aptemptas, tačiau gerai sukirptas kostiumas nėra nei per mažas, nei nepatogus.

 

Kl: Ar galima vilkėti klasikinį kostiumą ir neryšėti kaklaraiščio?

Ats: Tokia kombinacija atrodys šiek tiek „neišbaigta“ – tarsi būtumėte praleidęs naktį policijos nuovadoje, kur iš Jūsų atėmė kaklaraištį. Jei nekenčiate šio aksesuaro, tiesiog nešiokite kitos spalvos kelnes – tada apranga atrodys ne tokia formali, bet tuo pačiu ir pakankamai garbinga.