NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

Klausimas: Mano draugas nešioja megztinį užsimetęs ant pečių ir priekyje surištomis rankovėmis. Ar tai „košer“?

 

Atsakymas: Tokia kombinacija buvo populiari Vakaruose aštuntajame ir devintajame dešimtmečiuose. Atrodo labai europietiškai, ir žmogus atrodo atsipalaidavęs. Tačiau tuo pačiu tai atrodo labai pasenusiai. Manau, šiais laikais, taip nešioti megztinį leidžiama tik italams.

 

Klausimas: Ar galima virš marškinių vilktis kardiganą su apykakle?

 

Atsakymas: Dvi apykaklės vienoje kombinacijoje – biskele (jidiš kalboje tai reiškia „truputį“) per daug. Jei esate priverstas tai daryti, svarbu, kad apykaklės būtų skirtingų formų ir ilgių.

 

Klausimas: Kaip panaikinti siūlų burbulus nuo megztinio?

 

Atsakymas: Iššukuoti specialiomis šukomis, Jūsų siuvėjas turėtų tokias turėti. Sakoma, kad kašmyrą reikia gerai iššukuoti prieš pradedant nešioti, tada jis nesivels. Taip pat įpraskite megztinius plauti rankomis, nes skalbimo mašinos ištampo siūlus. Išplovęs megztinio niekada negręžkite, pradžiai išdžiovinkite rankšluosčiu vandeniui ištraukti, tada paguldykite jį džiūti ištiestą ant grindų. Ir niekada megztinio nekabinkite ant pakabos, o laikykite sulankstytą. Ūmiai suvokiau, kad tokia informacija su Jūsų klausimu nieko bendra nebeturi, bet vis tiek pravers.

 

Klausimas: Ar galima apvalaus kaklo megztinį nešioti su kaklaraiščiu ir švarku?

 

Atsakymas: Žinoma, galima. Tačiau su protu. Megztinis turi būti kuo plonesnis, jo spalva bent jau tonu turi sutapti su švarko arba kaklaraiščio spalva. Megztinis turi šiek tiek dengti marškinių apykaklės kampučius, o kaklaraiščio turi matytis ne vien mazgas, bet ir dar šiek tiek.

 

Klausimas: Ar galima nešioti kardiganą po kostiumo švarku?

 

Atsakymas: Galima, jei kardiganas yra su sagomis, plonas arba kašmyrinis. Svarbu, kad iš švarko rankovių kyšotų marškinių, o ne kardigano kraštai.

 

Klausimas: Ar kardiganams galioja „neužsegtos apatinės sagos“ taisyklė?

 

Atsakymas: Ne, negalioja. Juoba kad užsegta apatinė kardigano sagutė gali paslėpti didelį pilvą.

 

Klausimas: Marškinių apykaklė – išleista virš megztinio ar pakišta po juo?

 

Atsakymas: Pakišta po juo.