NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

 

 

KL: Man 27 metai ir nusidažiau plaukus geltonai? Dabar susimąsčiau, ar mano amžiuje tai dar galima daryti?

ATS: Kai kurie mūsų pakeitė lytį, kai kurie – tautybę, o kai kurie – plaukų spalvą. Šiais laikais mes turime pasirinkimą, ir jei norite jaustis blondinas ar šatenas, tai ir būkite blondinas ar šatenas. Tie, kurie iš to juokiasi, dažniausiai tai daro iš pavydo ar maskuodami savo bejėgiškumą, kad patys nedrįsta to padaryti.

KL: Ar galima vyrui skusti krūtinės plaukus?

ATS: Jei reikia laimėti dar vieną dalį sekundės plaukimo takelyje, tada tai privaloma. Moterys mėgsta lygias, neplaukuotas krūtines, tačiau nėra blogai ir plaukuotos, tiesa, pageidautina, kad jos būtų bent jau „trimeruotos“.

KL: Noriu nešioti ūsus, bet tai tarsi ne visai padoru ir madinga?

ATS: Anksčiau ir aš sakydavau, „netikėk žmogumi sus ūsais, nes turi ką slėpti“. Klydau, pripažįstu. Dabar manau, kad ūsai parodo, kad žmogui nesvarbu, ką apie jį pagalvos kiti, kitais žodžiais, tai savimi pasitikinčio žmogaus ženklas, o tokia laikysena buvo visada madinga.

KL: Visi mano bendradarbiai biure nešioja marškinius su atsegta vršutine sagute. Aš turiu plaukuotą krūtinę ir ją slėpdamas ryšiu kaklaraištį, žinoma, viršutinę sagutę užsisegęs iki galo. Kai kurie bendradarbiai sako, kad verčiu juos jaustis nepatogiai. Ką pasirinkti – jų interesus ar plaukuotą krūtinę?

ATS: Tave geresniu daro būtent bendradarbiai, o ne plaukuota krūtinė. Svarbiausia, kad pats patogia jaustiumeis. Jei nenori jiems paklusti, paaiškink jiems, kad kaklaraištis daro Tavo išvaizdą tiesiog šiek tiek profesionalesne.

KL: Kaip nešioti megztą kepuraitę žiemą, kad ją nusiėmus plaukai neatrodytų tokie susišiaušę, ir būčiau tik ką išlipęs iš lovos?

ATS: Pakeiskite šukuoseną, ir nešiokite labiau suguldytus plaukus. Tais laikais, kai vyrai dar nešiojo skrybelės, jų šukuosenos buvo atitinkančios šią tinkamą aprangos detalę.

KL: Mano kojos plaukuotos – ar galiu nešioti šortus?

ATS: Plaukuotos vyriškio kojos – visai normalus reiškinys. Ir nėra čia ko drovėtis. Jei manote, kad plaukų per daug, imkite „Philips BodyGroom“ ir apmažinkite plaukų kiekius. Kita išeitis – pakeisti šortus plačiomis kelnėmis iš lino arba šilko. Su jomis nebus karšta ir jausitės patogiai. O štai bridžiai vizualiai gali sugadinti net ir idealią figūrą.