NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.
KL: Aš suprantu, kad egzistuoja mitas, kuris galbūt yra teisingas, kad Londono ar Milano siuvėjai yra geresni už mūsiškius. Tradicijos, klientūra, įgūdžiai, galų gale, įvaizdis yra jų pusėje. Bet iš esmės – ar jie tikrai geresni?
ATS: Vienintelis jų skirtumas, o turbūt ir pranašumas prieš mūsiškius yra tas, kad jie laiko adatą išilgai rodomajam pirštui (smiliui), o ne skersai, kaip mūsiškiai.
KL: Noriu padaryti siurprizą savo mylimai merginai ir ką nors jai padovanoti netikėtai. Manau, palikti dovaną jai prie durų, paskambinti ir skubiai pasišalinti. Ką manote?
ATS: Manau, kad tai siaubinga. Aš pagalvočiau, kad tai bomba, išmestas kūdikis arba negyva žuvis, kuria mafijoziai pranešdavo pasmerktajam apie mirties nuosprendį. Bet aš – ne mergina, jos nervai gali būti stipresni. Bet mano patarimas – įteikite savo dovaną jai pats.
KL: Savo tinklapio nuotraukoje noriu pasirodyti rimtas paslaugų teikėjas, t.y., įdėti savo nuotrauką su švarku, marškiniai ir kaklaraiščiu. Bet aš jų nenešioju. Būti savimi, ar meluoti?
ATS: Būkite savimi. Juk Jums reikia, kad klientai pažintų Jus, o ne įvaizdį. Nuotraukoje bent jau vilkėkite marškinius, kelnes ir batus.
KL: Aš visada derinu aprangos spalvas pagal sezoną – vasarą tai lengvos ir šviesios, žiemą – tamsios ir sunkios. Teisingai elgiuosi?
ATS: Apranga yra nuotaikos išraiška. Nebūtinai išreiškianti vidinę būseną, bet bent jau į tą pusę. Be to, ar esate girdėjęs apie tai, kad žmonės puola į depresiją dėl šviesos trūkumo žiemą, taigi, patarčiau pralinksminti juos šviesesne apranga. Be to, esama smagių ir tamsių spalvų, pavyzdžiui, škotiškas raštas. Be to, jei vilkėsite ryškias spalvas žiemą, sumažės šansai miške medžiotojų būti palaikytu žvėrimi ir pašautam. O jei pateksite į sniego laviną, gelbėtojai greičiau Jus suras sniege.
KL: Kada skustis – prieš dušą, duše, ar po dušo?
ATS: Nėra griežtos taisyklės, bet aš dažniausiai skutuosi po dušo. Dušas suminkština veido odą, kaip tai karštu rankšluosčiu daro Vakarų barzdaskučiai. Gerai skustis ir po rytinio kavos puodelio, svarbiausia, skustis visiškai pabudus.
KL: Man patinka mergina, bet neįsivaizduoju, kaip jai patikti ir suvilioti?
ATS: Galite jai sugirdyti daug afrodiziakų ir parodyti erotinių filmų, bet jei ji laiko Jus savo draugu, niekas nepadės. Šiame pasaulyje merginos pasirenka vyrus. Kartais visiškai netinkamus, bet c‘est la vie. Vienintelė taktika, kuri tikrai veikia, yra palaukti 20 metų, kol ji pati praregės.
KL: Kaip atrodyti madingu Paryžiuje?
ATS: Paprastai – individualybė, netgi ekscentriškumas iš esmės yra visada vertinami visur. Paryžiečiai nėra tokie madingi kaip milaniškiai, tačiau tikrai stilingesni. Nešiokite tai, kas Jus įkvepia, ir viskas bus gerai.
KL: Ar galima palikti arbatpinigių siuvėjui/siuvėjai?
ATS: Nebūtinai. Jie esate geruose santykiuose, padovanokite jam/jai Kalėdoms butelį gero gėrimo.
KL: Mėgstu atidaryti moterims duris. Bet štai situacija – dvi durys viena po kitos. Atidarius pirmas ir moteriai įėjus, ar būtina bėgti prie kitų ir jas taip pat atidarinėti?
ATS: Yra feminisčių, kurios sako, kad durų moteriai negalima atidaryti, yra džentelmenai, kurie moko, kad duris moterims privaloma atidarinėti. Ir yra logika, kuri sako štai ką: man patinka atidaryti duris gražioms moterims, intelektualams ir svarbiems klientams. Aš atidarau duris kiekvienam – tiek vyrams, tiek moterims, kurie tempia nešulius, yra girti arba avi aukštakulnius batelius. Jei atidarysite duris man, aš tai palaikysiu gerumu, jei pasiūlysite man vietą atsisėsti, palaikysiu tai grubumu. Prie antrų durų nebūtina bėgti ir lengviausia yra orientuotis pagal situaciją. Jei moteris antras duris atsidarys pati, tebūnie, jei jie lauks, kol prieisite Jūs, atidarykite Jūs.