NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Matau, kad hipsteriai ryši kaklaraištį ant marškinių, išleistų ant kelnių. Bet juk tai nepadoru?

Ats: Jei atsakyti dviem žodžiais – taip, nepadoru. Ir ne todėl, kad taip būk tai yra rodoma nepagarba marškiniams ar kaklaraiščiui. Ši mada į Europą atkeliavo iš aštuntojo dešimtmečio Los Andželo, kur taip rengdavosi homoseksualūs vyrai-prostitutės. Mes daug ką perimame iš Vakarų gatvės kultūros iš esmės nežinodami, ką tokios kombinacijos reiškia.

Kl: Kodėl kariškiai taip mėgsta vešlius ūsus?

Ats: JAV ir Britanijos karo lakūnai atsileidžia ūsus tik tada, kai dalyvauja koviniuose veiksmuose. Dėl kitų galiu tik spėti – manau, medžiojant teroristus Afganistane, nėra laiko tokiems niekams, kaip skutimasis.

Kl: Žinau, skambės keistai, bet dirbu tokį darbą, jog dažnai tenka apsikabinti su moterimis. Ant mano švarko nuolat lieka jų kosmetikos pėdsakai. Kaip juos pašalinti?

Ats: Geras darbas! Net ir mums, tokio nedirbant, ši problema yra aktuali. Bet sprendimas paprastas – moteriškos kosmetikos likučius lengva nuimti su lipnia izoliacine juostele.

Kl: Kodėl JAV prezidentai visada atrodo taip nepriekaištingai apsirengę, o europiečių politikai šalia jų – tokie mužikai?

Ats: Tai lemia trys esminiai dalykai – geros kostiumų medžiagos, geras aprangos sukirpimas, gerai parinkti apatiniai drabužiai.

Kl: Trijų dienų barzdos šeriai gerai atrodo ant dvidešimtmečių veidų, bet ką daryti man, keturiasdešimtmečiui, ypač, jei ta barzda yra dar ir pražilusi?

Ats: Nusiskusti.

Kl: Kodėl vyriškų ir moteriškų plaukų priežiūros priemonės yra skirtingos? Nejaugi mūsų plaukų sudėtis skirtinga? 

Ats: Vyriškų ir moteriškų plaukų struktūra yra identiška, skirtumas tik tas, kad moterys nešioja ilgesnius plaukus, ant kurių dedama daug chemijos (dažai, cheminis ir pan.), todėl joms ir reikia kitokių priežiūros priemonių.

Kl: Kokį antiprespirantą pasirinkti – „roliką“, „stiką“ ar purškiamą?

Ats: Yra dvi tokių higienos priemonių srūšys – deodorantai ir antiprespirantai. Deodorantas neveikia prieš prakaitavimą, o kovoja su negeru kvapu. Antiprespirantas daro tą patį, tačiau tuo pačiu dar ir blokuoja prakaito išsiskyrimą. Taigi, ko Tau reikia – maskuoti prakaitą ar sumažinti prakaitavimą? Pirmajam tikslui užtenka deodoranto. Jei kenti nuo šlapių pažastų, naudok antiprepriantą. „Stikas“ ir „rolikas“ yra lengviau dozuojamai, ir juos patogiau nešioti sus savimi. Aerozolis greičiau išdžiūsta bei palieka mažiau pėdsakų ant drabužių bei kūno.

Kl: Susipykau su mergina, kuri man nuolat priekaištavo, kad nešioju sportinius batelius su kostiumu. Man tokia kombinacija atrodė visai „cool“…

Ats: Yra pasaulyje vietų, į kurias sportiniais bateliais avintys žmonės neįleidžiami – Vakarų Europos teatrai, „Michelin“ restoranai, kalėjimų ir karinių dalinių sargybos būstinės. Bet ten Tau turbūt ir nėra ką veikti?

Kl: Esu jaunas, bet plinku. Ką daryti?

Ats: Pasidžiaugti, kad turi pakankamai daug testosterono. Kaip sakoma, „plikiams Viagros nereikia“.

Kl: Niekada gyvenime nenešiojau kostiumo – tėvai mane į jį įvilkdavo tik rugsėjo pirmajai ir mokyklos išleistuvėms. Ar tikrai jis vis dar toks reikalingas suaugusiųjų pasaulyje?

Ats: Kai prašysi išmaldos prie Katedros, tada ir suprasi. O šiaip pažiūrėk gerų filmų, kad ir „Vyrai juodais drabužiais“. Suvoksi, kad kostiumus nešioja ne tik nerangūs jaunavedžiai, bet ir kieti vyrukai, tipo, muzikantai, makleriai, FTB agentai, kovotojai su ateiviais.

Kl: Mergina zyzia, kad nešiočiau užsiaurintus džinsus, bet rimti vyrai tokių juk nenešioja?

Ats: Įrodyk jai, kad esi rimtas vyras – nusipirk alaus, čipsų, sėsk prie teliko ir žiūrėk „Neptūno“ dvikovą su „Šilute“. Kai atsibos, paskaityk šį atsakymą iki galo – ji teisi. Visi kiečiausi pasaulio vyrai – „rolingai“, „bitlai“, Elvis ir netgi Snoop Dogg, jei jis Tau patinka,nešiojo ir nešioja užsiaurintus džinsus.