Apie tai, kaip patikti moterims yra prirašyta daug. Tačiau apie tai, kaip nusipelnyti moters neapykantos ir paniekos (o tai, beje, gana lengva), ir kaip išvengti šio pavojaus –  dažniausiai kalbama puse lūpų.

Moterys, kaip žinia, yra geros ir mylinčios būtybės. Todėl šansą išgauti iš jų bent šiokį tokį atsakomąjį jausmą turi kiekvienas šios planetos vyras, net ir turintis Fredžio Kriugerio charizmą ar Kempiniuko Bobo išvaizdą. Tačiau kai kuriems vyriškiams yra išties, išties labai labai sunku patikti net ir pačioms neišrankiausioms moterims – tokiems, kurie sudaro fiziologiškai ir emociškai nepatrauklų „Šlykštųjį dešimtuką“ – dešimt baisiausių vyrų tipažų. Ir tai net ne „hit-paradas“ – visi tie tipažai yra vienodai šlykštūs, ir neįmanoma nustatyti, kuris yra blogesnis už kitus. Tačiau yra ir geroji naujiena: tokiu tipu būti nebūtina. T.y., visada įmanoma liautis tokiu buvus. Pagalvok kada laisvalaikiu, ar tik nepažįsti tarp jų ir savęs?

PRIEVARTAUJANTIS ŽVILGSNIU

Jie dažnai važinėja autobusais. Arba sėdi sargo būdelėje. Jie dažnai dalyvauja korporacinėse derybose. Ir netgi Mokslų Akademijos prezidiume galima tokių sutikti. Nes jie – visur. Juos lengva pažinti – jie dažniausiai nežiūri į moterų akis.  Net jei jų žvilgsnis ir patenka ant moters veido, tai tik trumpam – įvertinti lūpytes, ir po to žvitrios jų akutės slenka žemyn… Sunku paaiškinti, kaip tai atsitinka, iš iš kur jie atsiranda, tačiau nuo jų žvilgsnių moterys jaučiasi kaip jautienos gabalai ant mėsinės prekystalio, nes būtent taip vertinančiai tokių vyrų žvilgsniai varsto jų krūtines, pilvus, strėnas… Antras tokio tipažo vyrų skiriamasis bruožas – jie laižo lūpas iš vidaus ir jų burna visada atrodo taip, tarsi tuoj išspjaus kažkokį kaulelį. Jausdamos tokius žvilgsnius, matydamos tą laižymąsi, moterys nori priimti dušą. Moterys pradeda suvokti parandžos prasmę. Ne, tai ne susižavėjęs vyriškas žvilgsnis. Nes susižavėjimo kupinas vyriškas žvilgsnis – tai komplimentas, tai energija, tai džiugesys. O taip, tas žvilgsnis dažnai ne laiku ir ne vietoje, tačiau visada malonus. Kai vyras susižavėjęs žvelgia į moterį, jo veidas darosi gražus. Tačiau, kai moterimi žavisi iškrypėlis, tai niekada nebūna gražu.

JAUTRUS PEDANTAS

Jį lengva pažinti – iškart po sueities jis bėga į dušą apsiplauti. Jis niekada negers iš moters stiklinės. Jis penkis kartus moteriai primins ir įspės, kad ji nenaudotų jo dantų šepetėlio. Jis su siaubu drebančiame balse moteriai praneš, kad ant jo vonios plytelių liko jos keli plaukai, ir pareikalaus tai nedelsiant „baigti“. Moters daiktus jis dažniausiai ima dviem pirštais – ir tai darydamas raukosi, tarsi liestųsi prie negyvos rupūžės. Jei po mineto apsvaigusi nuo malonumo mergina lenda jį bučiuoti, jis ją atstums panikoje ir pasiųs ją prasiskalauti burnos ir išsivalyti dantų (tik su savo dantų šepetėliu, ne jo). Jei moteris jam parodytų savo tamponų pakelį, jis turbūt numirtų iš pasibjaurėjimo.

Moterys dažnai ūdija vyrus, kad jie yra paršiukai, tačiau perdėtas pedantiškumas ir švaros kultas, ypač, jei jis tiesiogiai taikomas jų pačių atžvilgiu, taip pat nėra malonus dalykas.

„SELFIE-MENAS“

Kai jis juokiasi, tai pasistengia, kad matytųsi visi jo dantys, ypač, jei jie yra balti ir geri. Jis turi keletą mėgstamų veido išraiškų, kurios, jo manymu, jam tinka, ir jis pavyzdingai jas demonstruoja, ypač, kai fotografuojasi. O fotografuojasi jis dažnai. Jis greičiau jau pasikars, nei užsimaus senus džinsus, ar, kaip jis sako, „lochelių švarkelį“. Jis nusimano madoje, etiketėse, gurmaniškame maiste ir kvepaluose. Jis leidžia daug laiko sporto salėse ir reguliariai kelia savo pasiekimus į „Instagramą“. Seka, kad jo mergina mistų vien salotomis (kad galėtų įlįsti į jo „Instagramo“ kadrus). Nesupranta, kodėl storuliai, seniai arba plikiai vis dar neišsižudė. Jį lengva pažinti iš to, kad jis nuolat žvalgosi į veidrodį arba vitrinas. Dažnas mano, kad jis yra pederastas. Tačiau jis – ne pederastas. Moterys kartais eina su juo į vakarėlius, nes jis susiorganizuoja daug pakvietimų. Tačiau moterys su tokiais bendrauja tik dėl naudos arba neturėjimo ką veikti. Bet už ilgalaikius santykius su tokiu moterys nestato nė sudilusio skatiko. Kaip ir jis už jas, beje.

LIPNUS DĖLĖ

Bendraudamas su moterimi, jis ją nuolat čiupinės ir lies. Laikydamas jos ranką, lengvai perbrauks pirštais ir per jos krūtinę. Sodindamas į mašiną, prisilies prie jos užpakalio. Ir kaskart tarsi netyčiomis, bet nuolat. Kalbėdamas su mergina stovės prie jos pernelyg arti. Jei sėdės šalia, prisispaus prie jos savo strėnomis. Jis mėgsta apsikabinti ir bučiuotis su moterimis kiekvieno susitikimo metu. Ir tai ne formalumas: jis jas prispaus taip, kaip reikia – kad jos biustas trintųsi į jo švarkelio krūtinę, o jo drėgnos lūpos visada glaudžiai prilips prie jos skruosto. Dar jis mėgsta su moterimis grumtis – tarsi juokais. Draugiškai plekšnoti per visas jos kūno vietas. Garsiai juoksis į jų rodomą nepasitenkinimą.

PRETENZINGAS UBAGAS

Gražūs, stiprūs ir turtingi vyrai taip pat kartais negražiai elgiasi moterų atžvilgiu. Tačiau absoliučiais lyderiais šioje srityje yra neišvaizdūs, mažai kam tinkami vaikinukai su skystomis blauzdomis ir su pinigų kiekiu, artimu nuliui. Jiems visos moterys – kvaišos, šliundros, patelės ir intrigantės. Ir, žinoma, nė viena nėra jo verta. Tokie dažniausiai nesupranta to, kad, jei gamta jo neapdovanojo patrauklia išvaizda ir talentais, belieka tik tapti linksmu, draugišku, žaismingu ir aktyviu. Nes tik demonstruodamas susižavėjimą moterimis gali kurią nors pakišti ir po savo antklode.

ŠYKŠTUOLIS

Egzistuoja feministės, kurios mano, kad dovanomis ir apmokėtomis sąskaitomis restorane vyrai gniuždo moterų savigarbą. Tačiau egzistuoja ir stiprios bei apsirūpinusios moterys, kurios gali susimokėti už save, ir netgi už Tave, jei to reikalauja aplinkybės. Tačiau ir tokios moterys visada pastebės, kad vyras yra šykštus ir gobšus, ir mintyse ant tokio „statys kryžių“. Vienas reikalas, kai Tu kažkuriuo momentu neturi pinigų, bet visai kas kitka, kai Tu jų turi, bet Tau yra ypatingai skaudu juos išleisti nuperkant šokoladuką moteriai. Evoliucija reikalauja, kad patinas bent jau apsimestų, jog yra pasiryžęs kažką paaukoti ir pademonstruoti rūpestį moters gerbūviui. Antraip tas patinas rizikuoja užsidirbti užrašą ant kaktos „reprodukcijai netinkamas“.

PLEPUS KVAILYS

Moterys vyrams gali atleisti raumenų, pinigų ir mėlynų akių trūkumą. Tačiau yra vienas fiziologinis elementas, ko moterys niekada neatleidžia vyrams – tai smegenų trūkumo. Jos gali trumpam sąmoningai įsiteigti sau, kad jis yra tiesiog toks „tylus“, „paslaptingas“, „nestandartiškai mąstantis“… Tačiau ta iliuzija greitai išsisklaido, kai jis pradeda kalbėti, ir kalbėti daug. Tokiu atveju „smėlio į galvą neįpilsi“, kaip sako liaudis, tenka klausyti ir priimti verdiktą: „Mama! Aš sapnuoju košmarą!“ Nors, rodos, viskas juk taip paprasta: jei jau matai, kad mergina yra protingesnė ir labiau išsilavinusi už Tave, belieka tik patylėti arba kalbėti tik apie tai, ką gerai išmanai. Ir nepasakoti jai apie iliuminatų sąmokslą, vandens atmintį ir sionistų išminčius. Na, ir būtinai patikrinti „spelleriu“ SMS žinutes, kurias jai siunti. Gramatinės ir stiliaus klaidos bet kurioje žinutėje visada atrodo „nekošernai“ ir tik pabrėžia, koks Tu mažaraštis ir kvailas.

SMIRDALIUS

Jaunos merginos pasižymi itin jautria uosle. Todėl jos taip spėriai pabėga namo nuo vyriškio, kuriam iš burnos dvokia karštu šūdu, smirda pažastys ar ant kojų puikuojasi nevalyta avalynė. Žmonėms su ne tokia jautria uosle gal ir sunku suprasti, kokia fizinę kančią gali atnešti blogi kūno kvapai. Žinoma, esti ligų, dėl kurių kūno kvapus išnaikinti yra praktiškai neįmanoma, ir yra merginų, kurių uoslė ne tokia jautri, pvz., po vaikystėje dažnai persirgtos anginos. Tačiau tokios poros susitikimas – idealus atsitiktinumas. Ir vyrams, kuriems nesiseka rasti sau merginos, prieš žudantis arba užsirašant į kursus “išmok pažinti moterį“, belieka patarti apklausti savo pažįstamus ir draugus apie savo kūno kvapus. Galbūt tarp jų atsiras sąžiningas žmogelis. O sužinojus tiesą, tolesnis veiksmų planas paprastas: išmesk seną avalynę, kasdien prauskis duše ir keisk aprangą. Ir apsilankyk pas odontologą.

BAILYS

Greičiausiai Jūs patys jau mokote savo mažus sūnelius, kad muštis negerai, o berniukams ne gėda bijoti ir verkti, o jei mergaitę užpuolė blogietis – būk protingas, eik šalin ir skambink į policiją. Tačiau, jei kalba eina apie santykius su suaugusiu vyriškiu, tada bailumo demonstravimas labai atstumia. Žinoma, kai kurios vyro baimės yra natūralios, pvz., merginai visada bus juokinga matant, kaip jos mylimasis bėgioja po kavinę nuo vapsvos arba bijo priartėti prie griūvančio Gedimino kalno. Tačiau net ir tokios juokingos ir mielos fobijos verčia merginas Tave šiek tiek mažiau gerbti.

LOVINIS PAGYRŪNAS

Jei taip jau nekantrauji papasakoti visam pasauliui, kokia tigrę vakar sutramdei savo lovoje, ir kaip ji raitėsi, draskė savo nagais Tavo nugarą ir suko uodegą – turėk omenyje, kad potencialios tigrės iš Tavo arsenalo netrukus  išnyks. Merginos pačios gali pasakoti viena kitai apie sekso su Tavimi smulkmenas, ir taip, kad net visko matęs seksologas paraus,  tačiau Tau derėtų patylėti ir laikytis konfidencialumo įžadų. Tokias temas verčiau jau svarstyti tik išimtinai draugų arba vyrų ratelyje. Ir jokiu būdu nekelti savo įspūdžių į socialinius tinklus.

 

PENKI BLOGI TIPAŽAI, KURIE, VISGI NEŽIŪRINT Į VISKĄ, MOTERMS KELIA SIMPATIJĄ

Mergišius – „Jis turbūt jau tikrai turėjo kokį tūkstantį moterų… Kažin, ką tokio jos mato jame? Reikia įsižiūrėti į jį įdėmiau…“

Dykūnas – Tačiau jis atsipalaidavęs, pozityvus, visada turi laiko moterims. Žinoma, joms norisi santykių su vaikinu, besistengiančiu gyvenime kažko pasiekti, aktyviu ir veikliu… Tačiau su šituo galima savaitei užsimaskuoti kur nors sodyboje, pasisupti hamake, susikibus rankomis ir žvelgiant į dangų. Ir jis niekur neskubės.

Nelaimėlis – Gailesčio ir empatijos iš moters širdies taip paprastai neišvarysi. Ir moterims visada norisi kažką gelbėti, kelti parkritusius ir guosti likimo nuskriaustuosius.

Melagis – Gal mergina ir įtaria, kad vietoje Maldyvų jūs važiuosite į Melduvą Klaipėdos rajone, ir ne su „Tesla“, o su daužta 1996 metų gamybos „Jetta“. Tačiau kaip gražiai jis meluoja! Ir gal tikrai ta jo „Tesla“ remonte, kaip jis sako? juk štai ir varžtas nuo jos ant jo stalo mėtosi!

Bukagalvis manekenas  – Taip taip, „vyras gali būti vos gražesnis už beždžionę“ ir t.t. Tačiau, deja, moterys taip pat turi akis. O jis turi atleto liemenį, pianisto rankas ir dievišką šikną.