Viešoje ir privačioje erdvėse netrūksta patarimų, kaip kabinti merginas, kaip jas kalbinti pakabinus, kaip elgtis pasimatymų metu, kaip palaikyti gerus santykius, ką reikia padaryti prieš nusitempiant ją į lovą ir kaip pasiruošti geram seksui. Egzistuoja begalės patarimų, kaip tinkamai elgtis lovoje – juos galima rasti instrukcijose ir vaizdo klipuose, juos geranoriškai dalina visi – nuo alfa-patinų, „matalinančių sroką” kalėjimuose iki sekso guru, teigiančių, kad lubrikantas ir masažas yra visa ko sprendimas.  Tačiau ką daryti džentelmenui po sekso?  Tavo adrenalinas nuslūgsta, kvėpavimas išsilygina, o gyvuliška aistra išnyksta. Jūs abu vėl esate savimi. Nu? Ir ką dabar daryti?

KAIP IR KAS TAU PATIKO?

Klausk. Grįžtamasis ryšys šiais komplikuotos žmogiškosios komunikacijos laikais yra svarbus dalykas – jei jis yra konstruktyvus, tai gali užtikrinti gerus pojūčius ateityje ir kiekvieną kartą. Iš principo tai yra geras dalykas kuriant abipusį intymų ryšį. Nebijok ir pats pasisakyti, kas patiko Tau, ar ką norėtum išbandyti kitą kartą. Žinoma, labai ir nesileisk į detales, kalbėdamas apie jos spuoguotą užpakalį ar kvapą iš burnos. Koncentruokis ties pozityviais aspektais: kas buvo gero, kas patiko ar kažko lauki nesulauki, kad ji Tau padarytų. Valandą trunkantis zyzimas apie tai, kas buvo blogai ar ne taip tikrai nepadeda, ir sukelia pavojų, kad gulėjote paskutinį kartą. Jei esi negatyvus lietuvis iš prigimties, kuriam įvedus eurą viskas pabrango, verčiau jau užsičiaupk ir atsiduok tylioms glamonėms ir jos plaukų kedenimui.

UŽMIK

Mokslininkai kamuojasi jau kelerius dešimtmečius, besistengdami suvokti, kodėl vyrai yra linkę apsnūsti iškart po ejakuliacijos. VYRAI mokslininkai, savaime suprantama. Dėl to yra kaltinami tokie hormonai kaip prolaktinas ir oksitocinas, kartu su kažkokiu miglotu aiškinimu, kad vyro smegenys orgazmo metu yra linkusios „persikrauti“ (atseit ir užsienio kalbų tais momentais gali mokytis, kad ir kaip keistai tai beatrodytų). Tačiau bėda yra ta,kad ir kaip biologiškai Tu būtum užprogramuotas pasakyti Mylimajai „spasibo“, verstis ant kito šono ir užknarkti, vis dėlto pasistenk neužmigti. Jei užmigsi anksčiau už savo partnerę, pasirodysi labai jau egoistiškas ir savanaudiškas meilužis, o tai visai nekošerna. Tad verčiau palauk, kol ji pirma nulūš.

EIK SPORTUOTI

Rimtai. Jei dar gali atsistoti po savo horizontaliosios mankštos, vadinasi, turi pakankamai energijos pamaigyti ir treniruoklį. Kai kurie mokslininkai tvirtina, kad sekso metu išsiskiriantis aukštas testosterono lygis padeda auginti raumenis. Žinoma, nepulk pro duris iškart, turi prieš tai lengvai atsipūsti, kad galėtum treniruotis pilna jėga ir našiai. Taip pat sugalvok ir paaiškinimą savo partnerei, kodėl, užuot kedenęs jos plaukus, auniesi kedus ir velkiesi treningą.

UŽSIRŪKYK

Beje, ar normalūs žmonės tai dar daro? Filmuose cigaretė po sekso atrodo gana įspūdingai ir elegantiškai, tačiau filmai yra filmai , o Tavo miegamasis, deja, nėra gerai apšviesta studija. Realybėje rūkymas lovoje sukelia daug nepatogumų: cigarečių pradegintos skylės antklodėse, nikotino smarvė iš burnos, pelenai nukloję Tavo krūtinės gaurus tarsi po Eyjafjallajökull vulkano išsiveržimo. Galiausiai – tai ne sexy.  Verčiau jau siek iQOS…

PAGLAMONĖK JĄ

Žinai, ta, su kuria myliesi, to ir tikisi. O gal ir Tu to paties tikiesi. Tik įsivaizduok – Jūs visiškai susiglaudę, Tu pilnomis šnervėmis trauki jos plaukų aromatą, o Jūsų plaka vienodu ritmu. Romantiška, ar ne?

DAR KARTĄ

O taip! Juk Tu gali! Tu viską gali! Juk esate teisingoje vietoje, per teliką vis tiek nieko gero nerodo, jau esi nuogas ir jau nebegali dar labiau dvokti savo prakaitu.

KALBĖK

Kada rasi geriausią laiką pakalbėti su Mylimaja „iš širdies“, jei ne po bendrai patirto orgazmo? Ir, beje, Tavo protas tokiais momentais veikia labai aiškiai. Tačiau laikyk pokalbį lengvą, be ypatingų pareiškimų ar išvedžiojimų.  Ir jokiu būdu – nepasipiršk! Viena tinkama tema tokiais momentais – Tavo svajonės ir aspiracijos (tikslai) – lova yra puikiausia vieta apie tai kalbėti. Svaik apie dideles idėjas, miglotai kalbėk apie tai, kaip jas įvykdysi ir laikyk toną pakylėtu. Ir – „taip“ visiems kelionių planams ir smulkaus verslo idėjoms.

PAPRAŠYK PASKOLINTI PINIGŲ

Tyrimai rodo, kad pirmosios minutės po sekso yra tinkamiausias laikas prašyti paslaugų ir malonių. Tarkime, kad nepasišiukšlinai, tad Tavo partnerė tokiu atveju jausis skolinga ir bus dosni bei sutiks su Tavo idėjomis. Tačiau ir būk realistas, neverta prašyti, kad ji Tau padovanotų savo „Maserati“.

VALGYK

Koks geriausias būdas atstatyti tas kalorijas, kurias tik ką sudeginai? Vertink tai kaip energijos atgavimą potencialiam akto pakartojimui. Valgyti kartu yra iš esmės labai intymus ir vienijantis dalykas, galite tai daryti pusiau gulomis, sėdėdami, be jokių ypatingų pastangų ar pasiruošimo. Žinok, moterys tokiais atvejais sutiktų tekėti/atiduoti savo slaptažodžius/apiplėšti banką kartu su tuo, kuris pasisuka į ją ir meiliai šnibžda į ausį „užsakau picą, okei?“

PASIŠALINK

Kad ir kaip pakylėtas besijaustum iškart po orgazmo, tas baisusis hormonas prolaktinas palaipsniui nuleis Tave žemyn. Mokslininkai sako, kad po sekso biologiškai visai normalu prarasti susidomėjimą kita puse – sutik, mokslo vyrai yra šaunuoliai, kai reikia paaiškinti priežastis, kodėl viskas yra taip blogai!