Visi – nuo aukščiausios klasės psichologijos specialistų iki bedarbių plebėjų mėgsta kalbėti apie vyriškas seksualines fantazijas ir įnirtingai siekia paaiškinti, kodėl Tu geidi kokios nors „Air Baltic” stiuardesės ar Prezidentės, o ne savo draugo žmonos. Tačiau retas kuris kalba apie tai, kokios erotinės fantazijos siaučia moteriškose galvose. Kaip jos ten išvis atsiranda? Ir ar būtina vyrui stengtis jas paversti realybe? Atsakymai į šiuos klausimus yra kur kas sudėtingesni, nei tie, kuriuos siūlo pornografiniai filmai ar sudoku žurnalai.

Jau vien paties klausimo formulavimas – ar tai, apie ką jos fantazuoja savo vizijose, ir tai, ko joms tiesiog stinga kasdieniame lemia nežymų, bet svarbų skirtumą. Rodos, tie dalykai tarpusavyje nesusiję, bet ne visada. Tačiau kaip iš tokio nežymaus niuanso suvokimo pažinti savo Mylimąją ir išpešti naudos Tau pačiam? – pabandykime pasiaiškinti kartu.

FANTAZIJA NR.1 – BŪTI SURIŠTAI

Dauguma moteriškų erotinių fantazijų tiesiogiai siejasi su partnerio dominavimu ir paklusnumu jam, t.y., tuo, kas populiariojoje literatūroje yra vadinama „seksualiniais vaidmenimis“. Prie jų priskiriama ir pati didžiausia moteriška fantazija – noras būti surišta bei Nr.4 ir Nr.5 – seksas užrištomis akimis ir noras vergauti.

Kodėl? Lengvai paaiškinama. Šiandieninės moterys yra emancipuotos, savarankiškos ir nepriklausomos būtybės, darančios sėkmingas karjeras sferose, kurios anksčiau buvo laikomos išimtinai „vyriškomis“, taigi, socialine bei fiziologine prasme jos yra beveik susilyginusios su vyrais. Ir būtent todėl joms kartais (pabrėžiu, KARTAIS) norisi pabūti išimtinai „moteriškomis“, t.y., nepriiminėti jokių rimtų sprendimų, pabūti tiesiog namų šeimininke, būti valdoma, kontroliuojama ir apsaugota tvirto vyro krūtinės. Juk prigimtinė moters užduotis santykiuose su priešinga lytimi – tik paduoti signalą, o visa kita – jau jos partnerio rūpestis: parnešti maisto, valyti vigvamą, skaldyti nepatinkančių chamų galvas. Todėl ir būti surištai reiškia neprisiimti jokios atsakomybės už seksą bei jo kokybę. „Tu vyras, tu čia svarbiausias, tai ir daryk viską, ką reikia!“ Pati galingiausia šiuolaikinės moters svajonė.

Seksologai, tie moteriško malonumo tyrėjai – kaip paprastai, ciniški vyrai baltais chalatais kadaise mėgdavo apkabinėti moteris visokiais laidais su lipdukais, skanuojančiais jų smegenų aktyvumą, ir darydavo su jomis įvairiausius eksperimentus. Taigi, tokių tyrimų, fiksuojančių moters organizmo būsenas įvairių situacijų metu, buvo pastebėta, kad kuo labiau lėtėja ar išvis atsijungia moters smegenų dalies, lemiančios sprendimų priėmimą veikla, tuo galingesnis būna jos orgazmas. Iš ko ir buvo padaryta netikėta išvada: kuo mažiau atsakomybės už sėkmingą sekso eigą jaučia Tavo partnerė, tuo didesnį kaifą iš sekso ji gauna. Štai Tau ir paaiškinimas, kodėl joms taip patinka nejudant it kokiam rąstui gulėti po Tavo raumeningu vyrišku kūnu ir dar surištomis galūnėmis, kol Tu steni ir stengiesi iš visų jėgų. Žodžiu, realus patvirtinimas to seno, supelijusio bajerio – „gerai užfiksuotai merginai glamonių nereikia“.

Kaip teisingai surišti mazgus ir uždėti kamšalus – pasiklausk jūrininkų ar BDSM adeptų. Tačiau pradžiai rekomenduojama pasitreniruoti ir pasipraktikuoti su šalikėliais, kaklaraiščiais, moteriškomis kojinėmis ar tiesiog žaismingai sugniaužti partnerės rankas savo įdiržusiomis artojo letenomis. Tolesniems veiksmams apsispręsk pagal jos aimanų intensyvumą (arba atvirkščiai, nepatenkintą burbėjimą), tada bus aišku, kiek toli ji yra pasiryžusi eiti.

FANTAZIJA NR. 2 – SEKSAS GAMTOJE

Čia lengva įžvelgti uodegas tų santykių, kuriuos ji kadaise turėjo savo jaunystėje. T.y., kai dar neturėjo savo nuosavo buto, neturėjo galimybės likti viena su dailiai nuaugusiu džentelmenu po vienu stogu, ir teturėjo vienintelę galimybę patirti privatumą – tai atsidurti miške – gal turistiniame žygyje, gal pasivaikščiojime, gal tiesiog kokiame apleistame pliaže… Ir jei tais jos ankstyvosios jaunystės laikais tai buvo tiesiog seilėti bučiniai, nerangios glamonės, drovus krūties apnuoginimas, ir net ne seksas, bet tiesiog pirmieji nedrąsūs prisilietimai prie šio didingo Dievo kūrinio – atletiško vyro kūno – pirmieji moters erotiniai išgyvenimai tradiciškai visada palieka labai ryškius pėdsakus jos psichologijoje. Todėl seksas gamtoje sulaukus brandaus amžiaus (ar bent fantazija šia tema) – tai tarsi senų išgyvenimų ir situacijų atnaujinimas. Suaugęs vaikiškų istorijų pratęsimas. Moterys mėgsta nusikelti laiko mašina į praeitį – pabūk jos laiko mašinos pilotu.

Neperdėsiu pareikšdamas, kad visos moterys giliai dūšioje yra truputį ekshibicionistės it koks Yves Saint Laurentas. O iš kur, kaip manai, jų potraukis trumpiems sijonams ir ekstremaliems dekoltė? Seksas gamtoje – tai dar viena kompromiso su savo sąžine forma: iš vienos pusės, ji kaip ir neplanuoja pasirodyti plačiajai auditorijai be kelnaičių, o iš kitos – suteikia galimybę taip atsitikti. Adrenalinas, kurio antplūdį ji jaučia tokioje aplinkoje, tiesiog priduoda visai situacijai šiek tiek pikantiškumo, dar pridėk tą svaiginantį pojūtį, moteriai įsivaizduojant, kad ji yra visa tokia „drąsi ir nesusikausčiusi“ – ir visa tai kartu sudaro malonų emocinį kokteilį. Nekalbant jau apie tai, kad pakliūti į vaikino, pametusio galvą nuo svaiginamų kvapų glėbį („o vardan ko daugiau jis tempia mane į tą šiltnamį?“) – puikus būdas sušukti visam pasauliui „Ha! Matėte, kaip aš jį užvedu?“ Ir dėl to pergalingo „Ha!“ moterys dažnai pasiryžta ir daug didesnėms kvailystėms. Juoba kad seksas gamtoje – toks populiarus meilės romanų ar erotinių melodramų siužetas (be kurių neapsieina nė vienos merginos lytinis brendimas), kad būtų ir apmaudu to niekada nors kartą nepabandyti…

FANTAZIJA NR. 3 – PARTNERIS INSCENIZUOJA IŠPRIEVARTAVIMĄ

Dėmesio! – būtina iškart sutarti dėl teisingai suprantamos terminologijos, ypač tokiu etiškai jautriu klausimu. Šiuo atveju „inscenizuojamas išprievartavimas“ reiškia tik abipusiu sutarimu ir abiejų pusių laisva valia atliekamą veiksmą, sąlygotą atitinkamų vaidmenų pasiskirstymu.

Iš esmės tai yra sudėtingų psichologinių insinuacijų sritis. Jei kas nors paklaustų bet kurios pasaulio merginos, „ar norėtum būti išprievartauta?“, 100 procentų jų atsakytų, savaime suprantama, NE. Tačiau seksualinis „prievartavimo“ žaidimas – tai dar viena paklusnumo pasireiškimo forma. Ypač vykstantis šalia įstatymo leistinų ribų, tuo kažkodėl ir patrauklus. Nors mintis būti tikrai išprievartautai bet kuriai merginai kelia siaubą, tačiau, kai kurių psichologų teigimu, žaisdama tokią rolę su savo mylimu žmogumi, mergina tarsi ir kovoja su ta baime. Netgi teigiama, kad moteris pasąmonėje planuoja savo elgesį galimoje tikroviškoje situacijoje, tarsi treniruojasi galimam atvejui…

Tačiau tebūnie tai kriminalinės psichologijos specialistų kompetencijos reikalas, o štai buityje, moterišku supratimu, „prievartavimo inscenizacija“ yra sinonimas viskam, ką jos yra linkusios vadinti „grubiu seksu“. Iš pirmo žvilgsnio, fantazijos apie seksą su prievartos elementais – tarsi kompleksuotų merginų, slopinančių savo libido prerogatyva. Mat, liaudyje sakoma, kad moters pasąmonėje išvis yra užprogramuotas visuomenės ilgai propaguotas draudimas užsiimti seksu (nes tai „nepadoru“, „purvina“, „skausminga“ ir išvis „gyvuliška“), todėl seksas, atsitinkantis inscenizuotos prievartos keliu, kuriam mergina, be abejo, nors ir vangiai, bet vis tiek – priešinasi, tarsi nuima nuo jos atsakomybę už gaunamą uždraustą ir nuodėmingą malonumą. Tipo, „Aš nekalta, jis pats atėjo, užvaldė mane ir suteikė orgazmą!“

Liaudyje taip pat sklando ir įtarimas, kad kiekvienos moters viduje gyvena tokia užguita, mažytė, silpna, tačiau tuo pačiu ir labai pasileidusi bei ištvirkusi būtybė, kuri iš vienos pusės – bijo, iš kitos – nori, kad su ja būtų padaryta kažkas tokio „nepadoraus“. Ir, matyt, mintys, o ir svajonės apie partnerio prievartą – tai pergyventos lytinės brandos kompleksų likučiai, nes merginoms pirmasis seksas tradiciškai įvyksta būnant „dar nepasiruošusiai“, su melagingais pasiūlymais „davaj, gal tiesiog pagulėkime šalia, patylėkime“ ir kategoriškais pareiškimais „Ė! Tik ne kelnes!“

Kuo dar yra geras tas „grubus seksas“ be pasąmoninių nostalgiškų prisiminimų? Tuo, kad tai visada balansavimas ant ribos „skaudu-malonu“ ir „tiesiog skauda“. O, kaip žinia, bet kurios pasienio situacijos sukelia ypatingas emocijas. Be to, vyras, valdingai kontroliuojantis situaciją ir dantimis nukandantis moters šimtasiūlės sagas, demonstruoja savo egzaltuotą galią ir aistrą. Ir tai moters akyse atrodo „kieta“ bent jau dėl to,  kad kasdienybėje iš vyrų tokio aistros proveržio jos tiesiog niekada nesulaukia.

Tačiau atmink, kad visada TIK mergina turi kontroliuoti tokio sekso grubumo lygį ir ribas. Apskaičiuok savo jėgas, sek jos reakciją ir nedrįsk mandagiai teirautis „ar tau taip tikrai neskauda?“ – taip sunaikinsi visą tikroviškumą. Pereiti iš fazės „ką tu darai, niekše?“ į fazę „davaj dar!“ yra gana lengva. Ir būtent šitame etape galima sumažinti agresijos lygį ir pereiti prie kokybiškesnio sekso.

FANTAZIJA NR. 4 – SEKSAS SU MOTERIMI

Dar merginų jaunystėje kur kas dažniau nei vaikinams atsirandantis polinkis į biseksualius santykius bet kurios visuomenės akyse atrodo natūralesnis. Juk dažnai gali ir pats tai išvysti, pvz., dvi šokančias merginas. Atrodo normaliai? Žinoma. O du šokantys vyrukai? Atrodo jau šiek tiek ne košernai. Mergaitė atėjo pas savo draugę. Sutemo – nusprendė pernakvoti pas ją, jos abi atsigulė į vieną lovą. Normalu? Žinoma, normalu, ir tėvai dėl to nepergyvena. O du berniukai vienoje lovoje? Jau kažkaip nelabai gražu.

Moters svajonės apie seksą su kita moterimi sulaukus brandaus amžiaus – tai paaugliškų įspūdžių aidas. Seksas su vyru pas ją jau yra, o štai su mergina – dar nerealizuotas. Vienok, nors jis ir pasirodo fantazijose, tai dar nereiškia, kad moteriai to išties trūksta. Tai greičiau atsisveikinimas su homoerotiniu jaunystės potyriu, gal net ir jo sunaikinimas.

Tačiau pačios merginos tai laiko puikia fantazija, beje, dažnai net ir pačia mieliausia.

Aktyvus fantazavimas šia tema prasideda dar tada, kol mergina net nėra patyrusi sekso su priešingos lyties atstovais malonumo (nes bendraklasiai, kaip paprastai – debilai, šlykštynės ir ubagai, o tik draugė myli, supranta ir glosto skruostą), arba ji jau yra tuo nusivylusi (sulaukus 35 metų, kai vedybų dešimtmečio proga vyras padovanoja dulkių siurblį). Tada seksas su moterimi atrodo kupinas absoliutaus supratimo, švelnumo ir meilės. Praktikoje, tenka pripažinti, viskas irgi išeina gana meiliai ir švelniai…

Pavyzdžiui, susitinka dvi geros draugės – viena iš jų skiriasi su savo vyru. Viena guodžiasi, kita užjaučia. Žodis po žodžio, taurelė po taurelės, apsikabinimas ir, žiūrėk, jau furijos pradėjo ir bučiuotis! O jei viena pabando įjungti atbulinį bėgį, iškart susilaukia klausimo „Tu – juk mano draugė? Aš dabar jaučiuosi tokia nereikalinga, tokia nemylima…“ Ir „draugė“, būdama tiesiog tokios geros natūros, juk negali neatsiliepti į pagalbos šauksmą?

Tačiau atmink, mano drauge – pats niekada nebandyk savo moters pastumti į biseksualius santykius. Tiesiog neverta. Vienas Liuciferis težino, kas dedasi jų galvose, ir kokių pasekmių gali susilaukti tos blizgančios akys, užsidegusios nematyta kaitra po apsilankymo pas savo draugę…

FANTAZIJA NR. 5 – SEKSAS UŽRIŠTOMIS AKIMIS

Bet kuriai moteriai sekse svarbiausia – sutelkti savo pojūčius. O tai, deja, pavyksta ne kiekvienai ir ne visada – nes aplink, kaip paprastai, pernelyg daug dėmesį blaškančių faktorių. Baisu net ir pasakyti, tačiau merginas nuolat bombarduoja tokia gausybė siaubingų antiseksualių vaizdinių, kurie ją visiškai užvaldo ir atima malonumą net tada, kai, rodos, belieka tik vartytis suprakaitavusiems ant egiptietiškos medvilnės paklodžių siautulingame aistros paroksizme… Pradedant nuo chrestomatinių lubų, kurias jau seniai laikas perdažyti, ir baigiant nenukirptais nagais ant vaikino kanopų. Beje, seksologų tarpe dažnai minimas mistinis, nors ir labai universalus atvejis apie merginą, dariusią vaikinui minetą, lengvai pereinant prie jo pėdų masažo. Nesunku numanyti, kad ji pastebėjo kažkokius neprižiūrėtus jo kanopų nagus ir tas vaizdas taip užvaldė jos mintis, kad ji ne tik liovėsi jausti bet kokį malonumą, bet dar ir apvėmė jo tarpkojį. Ir jei vyrui minčių nukreipimas kažkur kitur dažnai išeina tik į naudą ir padeda netgi pavaryti ryžtingiau, tai moterims jis, deja, tik kenkia. Todėl ir seksas tamsoje, pvz., moterims yra labai priimtinas kur kas labiau, įveikiant savo įgimtą drovumą bei kompleksus dėl neprižiūrėto celiulito.

Be to, laikinas regėjimo praradimas veda ir prie to, kad kiti jos pojūčiai automatiškai paaštrėja ir pradeda veikti sustiprintu režimu. O Tau, kaip džentelmenui, garsiausio Lietuvos žigolo Vigio patarimas: „svarbiausia – nesikėsinti į moterišką grožį ir bandyti jai užrišti akis tuo, ką tik ką nusivilkai nuo savęs“.

FANTAZIJA NR. 6 – BŪTI PAKLUSNIA VERGE

Paklusnumo ir dominavimo temos pratęsimas. Moterys puikiai supranta, kad bet kuris vyras nori išskleisti savo povo plunksnas, dominuoti, tačiau šiais laikais tie patys vyrai, jausdami aktyvią moterų konkurenciją, deja, ne visada yra pasiruošę parodyti savo iltis ir elgtis itin „vyriškai“. Todėl moters noras – tai pratęsti tas senovines svajones apie vyrą, kuris yra tiesiog stipresnis (kokių jau, tiesą sakant, Lietuvoje vis mažiau ir mažiau). Ir, beje, suteikti šansą pačiam vyrui tokiu pasijusti.

Moterims išties užtenka „valdymo“ malonumų dar iki lovos. Dienomis jos nori būti žiaurios, kietos, bekompromisės, valingos, kovoti už lyčių lygybę, o naktimis, atvirkščiai, joms norisi pačioms pabūti tirono valdžioje. Kaip sakė viena garsi Lietuvos finansistė, ieškanti vyro jau 15 metų: „ieškau vyro, kurio kiaušiai būtų didesni už mano“… Neranda, nes tokio nėra. Ir greičiausiai teks jai mirti niekada neištekėjusiai…

Žodžiu, su genetine atmintimi nepasiginčysi. Ir šiuolaikinių emancipuotų pumų smegenų kloduose vis tiek skamba jų promočiučių nurodymas atsiduoti tam, kuris kadaise jas pačias ėmė jėga, o jo vėzdas buvo sunkesnis ir didesnis už kitų (kalbu apie pirmykščių žmonių ginklą ir įrankį).

FANTAZIJA NR. 7 – SEKSAS DAŽNIAU NEI DUKART PER MĖNESĮ

Tai baisus, o ir labai iškalbingas noras – net ne fantazija, o tiesiog elementarus poreikis. Ką čia ir bepridursi? Juk sunku ir įsivaizduoti nelaimingesnę būtybę, nei mergina, kenčianti dėl sekso trūkumo. Juk dėl to trūkumo griūva viskas: sveikata, pasitikėjimas savimi, savigarba ar miego režimas – su Motina Gamta, deja, nepasiginčysi. Pats esi ne kartą girdėjęs apie tas garsiąsias hormonų audras, susijusias su moters menstruaciniu ciklu – į subtilybes nesigilinsime, pats gali susirasti visą reikiamą informaciją internete, tačiau žinok, kad kiekvieną mėnesį merginas apima neįtikėtinai galingas geismas, kuris trunka net ne kelias valandas, o ištisas dienas, per kurias jos nori tik vieno – būti labai gerai pamylėtomis.

FANTAZIJA NR. 8 – SEKSAS SU NEPAŽĮSTAMUOJU

Liaudis turi tokį posakį „vyrai visada nori, bet ne visada gali, o moterys visada gali, bet ne visada nori“. Labai klaidingas, beje, požiūris, nes tamsuoliai kažkodėl įsivaizduoja, kad moteris dažniausiai seksui yra psichologiškai visiškai nepasiruošusi, ją reikia „apšildyti“, įkalbinėti, koduoti, groti jai liutnia, pilti į taurę tauraus nektaro, kalbėti malonius žodžius, ir tik taip pastūmėti į nuodėmę, žodžiu, ilgai kamuotis. Deja, ne ir dar kartą ne. Sulaukusią brandaus amžiaus moterį labai dažnai atakuoja gana galingi seksualiniai impulsai, dėl kurių gaivališkas ir audringas seksas yra joms reikalingas tiek pat kaip ir vyrams.

Iš kitos, psichologinės pusės, anoniminis seksas moters galvoje – gana spalvinga abstrakcija. Tai seksas su Idealiu Vyriškiu, teikiančiu viską, ko jai stinga ir galinčiu atskleisti visą jos seksualinį potencialą. Tokia fantazija, beje, yra visiškai nekalta ir dar nereiškia, kad moteris yra pasiryžusi išeiti į gatvę ir ją paversti realybe su pirmuoju sutiktu ubagu, grįžtančiu iš lombardo, užstačius savo brolio gitarą. Mintys apie seksą su Nepažįstamuoju dažniausiai tik vaizduotėje eliminuoja kitų (pažįstamų) vyrų sukeltą seksualinių pojūčių deficitą ir yra reikalingas būtent tik psichologinio balanso atstatymui.

Neabejotinai esi girdėjęs apie tokį „atsitiktinio pakeleivio“ efektą – taip yra vadinamas moters pasiryžimas staiga padaryti kažką išties neįprasto. Tai būsena, kai niekas jai netrukdo pasakyti vyriškiui, kurį ji mato pirmą ir paskutinį kartą gyvenime: „nagi, surišk mane/atvesk tą simpatišką barmeną ir pasivanojam trise/ nusivesk mane už kampo ir užversk sijoną ant galvos“ ir t.t. Nuolatiniam savo vyrui tektų ilgai aiškinti, iš kur jos galvoje atsirado vienas ar kitas potraukis bei tokia, rodos, pašėlusi idėja, o čia daryk ką nori, niekas nepasmerks. Žinoma, lygiagrečiai egzistuoja ir suvokimas kad realiame gyvenime avantiūristinis pašėliojimas su kaukazietiškos išvaizdos nepažįstamuoju ar turistinė iškyla į krūmus kelia tiesioginį konfliktą su sveiku protu. O jei tas Nepažįstamasis – tai „kelių žudikas“ Jonika ar plaukus persidažęs Petras Gražulis? O jei jis serga sifiliu? Pasvajoti, kad ir kaip bepažiūrėsi, visgi saugiau. Ir, kaip rodo praktika, fantazijos šita tema generuoja dar daugiau „pašėlusių“ minčių. Moterys savo vyrams dažnai nesiryžta išsakyti savo slaptų fantazijų, o išgalvotam džentelmenui – galima, tas viską iškentės!

FANTAZIJA NR. 9 – KANILINGAS

Iš esmės kalbant, tai greičiau jau antras poreikis, o ne fantazija. Matyt, daugumai pasaulio moterų niekaip pakeliui nepasitaiko vyrų, pripažįstančių TOKĮ oralinį seksą. Teoriškai, kanilingas – tai praktika, jau seniai tapusi normatyvu (bent jau taip teigia pornografiniai filmai), tačiau realybėje jis yra įgyvendinamas kur kas sunkiau dėl dviejų priežasčių.

Pirma, todėl, kad absoliuti dauguma vyrų vis dar naudojasi gana ribotu ir skurdžiu seksualiniu repertuaru. Antra, realiame gyvenime taip pat dominuoja moterys, kurios apie kanilingą lyg ir svajoja, tačiau savo vyrams net neleidžia jo padaryti. Kodėl? O todėl, kad tikrovėje moters santykiai su savo vagina dažnai klostosi kur kas dramatiškiau nei vyrai gali įsivaizduoti. Moterys puikiai suvokia, koks patrauklus yra jų veidas, stačios krūtys, nutekintos ir depiliuotos kojytės, žodžiu, viskas, kuo jas apdovanojo Dievas. Tačiau reta kuri suvokia savo glaudžių turinį kaip vertą vyrų susižavėjimo ir aikčiojimo, meilės ir garbinimo – nes tik pornografinėse nuotraukose ir filmuose TAI atrodo ir kvepia gražiai. O dar ypač jei merginai nuo mažens buvo kalama į galvą, kad seksas – tai nešvaru ir blogai. Ir jei tai išties gėdinga, ar gali padori moteris leisti, kad vyras kištų savo prakaituotą snukį jai į tarpkojį? Todėl Tavo, draugeli, kova dėl kanilingo bus laimėta tik tuo atveju, jei įtikinsi savo moterį, kad Tu pats to nori. Nuoširdžiai.

Na, o eilinei, nenukamuotai konservatorių valdžios moteriai kanilingas – tai gražus įrodymas to, kad ja yra žavimasi visa – nuo galvos iki kojų (tame tarpe ir tuo, kas yra viduryje).

IŠVADOS

Taigi, tai buvo devynios didžiausios moteriškos fantazijos. Patarimas/įspėjimas – nebandyk jų įgyvendinti visų iškart. T.y., nebandyk surišti jai rankų, surištos išvesti į mišką, pakišti kitą moterį, užrišti akis, uždėti šuns antkaklį ir vanoti, pageidautina, kažkokio ūsuoto nepažįstamo tipo akivaizdoje, kuris protarpiais dar ir darytų jai kanilingą. Teoriškai tai gal ir įmanoma, bet moteris nuo to laimingesnė tikrai netaps. Svarbiausia išvada, kurią iš šito teksto turėtų pasidaryti kiekvienas vyras – tai, kad moteriškas seksualumas taip pat egzistuoja. Taip, moteris yra pasmerkta reprodukcijai ir šeimos reikalams, nes visgi pagrindinė moters fiziologinė paskirtis – gimdyti vaikus. Tačiau, kai ši programa jau įvykdyta, viskas, ką moteris praleido pakeliui į motinystę, išplaukia į paviršių. Tai ir yra tos visos fantazijos, kurių įgyvendinimas reikalingas tam, kad moteris nesijaustų nepilnaverte. Ir jei jos vyras nėra švietimo ir sveikatos apsaugos reformų nukamuotas sąžiningas mokesčių mokėtojas, ir dar turi šiek tiek drąsos bei noro visa tai pažaisti, bent jau porą dalykų iš aukščiau išvardintų suteiks jų santykiams naujos prasmės, o gal tiesiog padarys poros lytinį gyvenimą įdomesniu. Iš esmės skriausti moterį yra kvaila ir nevyriška. O dar kvailiau ir nevyriškiau – tai nurašyti ją  į šlaką ir ieškoti naujų seksualinių potyrių kur nors kairėje ar komerciniame sekse – ką vyrai, beje dažniausia ir daro.

BEJE, O KO NEMĖGSTA MOTERYS IR APIE KĄ JOS BEVEIK NIEKADA NEFANTAZUOJA?

Sekso vandenyje;

Sekso biure;

Pažaisti su savo vyru „prostitutę ir klientą“;

Sekso su vibratoriumi (o dar labiau jo nemėgsta vyrai, nors teoriškai tai yra gana populiari pramoga. Mat, nors moterys visada nori daugiau sekso „žaisliukų“, gi vyrai vibratorių suvokia kaip savo konkurentą. Ir netgi kelia isteriką, jei tokius dalykus randa pas savo moterį. Vardan šventos ramybės moterys jo ir nesiekia panaudoti tokiu atsakingu momentu).

Sekso tam nepritaikytose vietose, kur ją gali išvysti kiti žmonės (ant stogo, lifte, tualete ir t.t);

Sekso su „žvaigžde“ (nes jie, beje, dažniausiai nuvilia – dėl daugelio priežasčių);

Sekso automobilyje;

„Svarstyklių“ pozos (stovint, laikant moterį, kojomis apsivijusią Tavo juosmenį) – bjaurus žiniasklados ir pornografinių filmų palikimas. Mat, tokioje  pozoje yra daugiau akrobatikos nei sekso. Kaip sakoma, tai jau „gryna Kamasutra“, o joje, kaip žinia, tik 30 procentų pozų yra fiziškai įmanomos. Visi likę 70 procentų – tik iškrypusių indusų fantazijos;

Sekso trise;

Sekso kitų žmonių akivaizdoje (taksi, balkone ir t.t.);

Analinio sekso;

Filmuojamo sekso;

Ejakuliacijos ant savo veido ir krūtinės;

Sekso su uniformuotu vyru;

Sekso orgijoje;

Sekso su savo viršininku;

Sekso su „strap-onu“;

Sekso su paaugliu;

Pabandyti svingą;

Būti ponia, kuri komanduoja;

Sekso su kultūristu – kiekvienas atletas, kaip žinia, myli tik save ir rūpinasi tik savimi. Bet, kas pikčiausia, ne savo siela, o tik kūnu. Moteris tai jaučia, ir tai ją tiesiog erzina.