Tik bukiems amerikiečiams instrukcijose rašoma kažką panašaus į „prieš pradėdamas dirbti su kompiuteriu, įjunkite jį“. Juk mes, patys protingiausieji Europos Sąjungoje ir išvis šiame pasaulyje puikiai žinome, kad prieš pradedant gaminti valgį, reikia nusipirkti ir paruošti produktus, prieš pradedant pilti benziną, reikia atidaryti bako dangtelį, o prieš suvalgant kebabą, jį reikia išvynioti iš taukuoto popieriaus. Juk tai taip elementaru! Tačiau santykiuose su moterimis mes staiga nebežinome, nuo ko reikia pradėti ir ką reikia daryti toliau, nors jau ne kartą perėjome visas tas fazes – bent jau teoriškai. Santykių su moterimis klausimai yra amžini, tačiau ir atsakymai į juos – amžini. Taigi:

Kaip jai patikti?

Tiesą sakant, „pakabinti“ merginą nėra taip jau lengva. Būna, aišku, kad jos pačios kabinasi ant kaklo ir mėto užuominas apie pasimatymą, bet juk Tau labiausiai reikia tos, kuri net nežiūri į Tavo pusę, atspėjau? Ir jei tikiesi ją sužavėti, užmiršk visus tuos „pikaperių“ triukus ar banalybes apie „angelą, nusileidusį iš dangaus“ ir „puikųjį žentą Tavo vargšei mamai“.

Visi Kauno žigolo tvirtina, kad pats paprasčiausias būdas „pakabinti“ Tau patikusią merginą – prieiti prie jos ir prisistatyti, tikintis atsakomosios šypsenos. Tačiau tai reiškia, kad Tu turi nusišypsoti pirmas, ko, beje, nedaro absoliuti dauguma vyrų (lietuviai iš principo bijo šypsenų, nepasitiki jomis). Jei jūs jau esate pažįstami, tiesiog bendrauk su ja daugiau ir pakviesk ją kur nors ją pasivaikščioti per išeigines (nekviesk merginos į pasimatymą kasdien – tai negražu). Ir visada būk nusiteikęs jos atsisakymui. Tam priežasčių gali būti mažiausiai penkios – ji turi vaikiną; ją neseniai metė vaikinas; jai patinka kitas vaikinas; jai išvis nepatinka vaikinai; jai nepatinki Tu. Skamba kaip mirties nuosprendis, tačiau, kaip bebūtų keista, pataisyti penktąjį, paskutinį punktą yra paprasčiausia. T.y., būk jai dėmesingas ir rūpestingas: komentuok jos postus „feisbuke“, „laikink“ jos nuotraukas ir surink jos telefono numerį, jei ji staiga pradės rašinėti ant savo sienos sentimentalias banalybes, tipo, „aš ta, kurią tu praradai…“ Svarbiausia, neperlenk lazdos ir nepavirsk mazgote ir tuo jos pasiuntinuku, kurį galim pasiųsti per pietų pertrauką nupirkti tamponų. Tapk merginai vyresniuoju broliu, prie kuri rūpesčio ji neišvengiamai pripras. Pirma, taip Tau bus lengviau ją pakviesti į ledainę, skirtą nuotaikos pakėlimui (tai neprivers merginos įsitempti, kaip romantiškas pasimatymas, kuriam, ji, visai gali būti, net nėra pasiruošusi). Antra, priversi ją Tavęs ilgėtis, kai staiga be jokio paaiškinimo nutrauksi visus santykius (tai pats efektyviausias ir per amžius patikrintas metodas). Ir jei jūs jau atsidūrėte pasimatyme, vadinasi, „ledas pajudėjo“. Jūs galite atsidurti ir lovoje, ir pas jos tėvus sodyboje, ir prie altoriaus – priklauso tik nuo Tavęs.

Pats efektyviausias būdas tiesiogiai bendrauti su mergina – taikyti „veidrodžio“ metodiką: derintis prie jos kvėpavimo tempo, kalbos ypatumų ir pozų. Antras geras būdas – „inkaravimas“ – kaip seksualinio bendravimo priemonė jis veikia be jokių trikdžių, nes paremtas yra sąmoningai nekontroliuojamais jos refleksais. Purkškis tais pačiais kvepalais, ir juos užuodusi, ji kaskart pagalvos apie Tave. Pavaišink ją cukraus vata dainuojant Mikutavičiui, ir ji pradės leisti jo dainas, kad pakeltų sau nuotaiką liūdesio akimirką (prisimenant Tave), ir mielai sutiks eiti su Tavimi į Marijono koncertą, kas gali tapti kažko didingesnio pradžia. Visi šio gyvenimo malonumai – šiltos bandelės, juokingi video apie kačiukus, Mirties Žvaigždės mirtis – viskas turi merginai asocijuotis su Tavimi.

Yra dar vienas velniškai gudrus triukas, kurį naudoja tiek vyrai, tiek moterys – siųsti „objektui“ emocingus SMS kasdien vieną savaitę, o po to staiga prapulti. Veikia kaip dūris tiksliai į širdį. Dabar Tu savo rankovėje turi kozirį, tačiau naudok šitą priemonę tik ekstremaliais atvejais.

Kaip suprasti, kad mergina yra įsimylėjusi į Tave?

Knygų lentynose pilna pigių merginoms skirtų knygų apie patinų medžioklę ir vyrų pavergimą, kurių dėka kartais yra išties sunku pagal moters egesį suprasti, ar Tu tikrai jai patinki. Ji gali valandas neatsakinėti į Tavo SMS ar atsakymui atsiųsti kokį nors „briedą“, tampyti gumą su pirmuoju seksu, versti Tave pavyduliauti – ir viskas tik dėl to kad ji pati yra dėl Tavęs pametusi galvą ir nori iššaukti Tavo stiprius jausmus, kaip tai nurodė koks pigus moteriškas žurnalas. Papulti į šituos spąstus ar ne, priklauso nuo to, ar Tu jos tikrai nori, esi pasiruošęs romanui su šita gudruole, ir ar verta? Bet vis dėlto galutinai suvokti, kad Tu keli pašnekovės susidomėjimą, įmanoma.

Jei ji pokalbio metu reguliarai nuo savo spoguotos kaktos nusibraukia plaukų sruogą ar suka ją ant piršto – tai aiškus simpatijos Tau ženklas. Taip pat patikimas įrodymas yra ir tai, kad ji pirštais liečia savo ausies spenelį ar kulkšnį tos savo pėdos, kuri yra atsukta į Tave.

Kaip elgtis su mergina per „pirmą kartą“?

Idealus pirmas kartas – tai ne tas, kai jūs abu prisitvojate pigios degtinės geto daugiabutyje vykstančiame vakarėlyje ir užsidarote šeimininkų miegamajame (nors, tenka pripažinti, tai yra labai patogu, nes nereikia prašytis vienam pas kitą į svečius). Tačiau pirmas seksas taps „neužmirštamu“, kai jūs abu to užsinorėsite ir galėsite vienas kitam mėtyti užuominas be jokios sumišimo. Tad ruošk tam savo draugę palaipsniui. Bučiuok ją atsisveikindamas kur kas aistringiau, leisdamas ranką vis žemiau, šnibždėk komplimentus į jos ausytę, skambink prieš miegą palinkėti jai labos nakties. Pamažu jūsų suartėjimas taps ilga preliudija ir mergina turės daugiau nei pakankamai laiko užsivesti. O toliau – tik technikos reikalas.

Kalbant apie techniką, reikia suvokti, kad moters kūnas – sudėtingas instrumentas, ir kiekvienas iš tų instrumentų yra unikaus. Todėl pirmąją naktį su mergina galima palyginti su „Bentley“ test-draivu, kurį atlieka žmogelis, lig tol visą savo bereikšmį gyvenimą vairavęs „Fiatą“. Tad verčiau jau „nespaudyti mygtukų“, kurių paskirties nežinai ir nesupranti. Tačiau prie viso to ypač svarbu atrodyti savimi pasitikinčiu, nes vyro abejonės ir diletantizmas sukelia moteriai seksualinę apatiją. Verčiau jau per kraštus besiliejantis entuziazmas ir aktyvumas – tai bus palaikyta gyvuliška aistra. Betgi nemanyk, kad Tavo hiperaktyvumas sukels merginai malonumą. Klausyk savo išrinktosios kūno kalbos, sek jos reakciją, ir jis – jos kūnas Tau patars, ką daryti toliau.

Nes svarbiausia „pirmos nakties“ taisyklė – partnerės patenkinimas, o ne grožėjimasis savo sugebėjimais. Vienas iš didžiausių vyriško požiūrio į seksą klaidų – seksualinio kontakto technikos pervertinimas. Egzotiškos pozos (visai kaip iš „Kama sutros“), iškrypėliški veiksmai ir darbas pneumatiniu plaktuku – patys liūdniausi vyriški poelgiai. Bet jei vertinsi moters kūną ne kaip treniruoklį, o kaip kruopštaus ir detalaus tyrinėjimo objektą, daug kas pasikeis į gerąją pusę. Tiesiog reikia mažiau daryti, bet daugiau galvoti. O dar išmokti sakyti švelnius žodžius. Kad ir kaip nuvalkiotai beskambėtų frazė apie moters meilę „ausimis“, jos dar niekas nėra paneigęs. Ir nepamiršk prezervatyvų, kurie turi gulėti kelnių kišenėje, o ne mašinos „bardačioke“.

Kaip taisyklingai aptarti seksą ir kalbėti su mergina apie savo poreikius norus?

Delikačiai. Neverta pasakoti mylimajai, kokia gera buvo Tavo kažkuri draugė ar vaikystėje matyta pornografinių filmų aktorė. Lovoje verčiau jau taikyti ne žodžius, o kūno kalbą, siekiant pastūmėti partnerę Tavo pageidaujamiems veiksmams. Po sekso galima be drovėjimosi pakalbėti apie tai, kaip Tau buvo malonu – merginai visada malonu tai girdėti, nes tada ji jaučiasi tikra specialistė ir furija. Pasiūlymai, prasidedantys žodžiais „davaj pabandom“, „įdomu, kas bus, jei…“, „man norisi sužinoti, kaip Tavo rankos (lūpos)…“  – labiausiai tinkantys panašiose situacijose. Ir dar vienas svarbus momentas. Kad ir koks bus Jūsų eksperimentų rezultatas, būtina entuziastingai, su kuo mažiau falšo balse pagirti jos pastangas. Nešykštėk susižavėjimo žodžių, ir mergina Tau už tai atsidėkos su dar didesniu aktyvumu.

Kodėl merginoms patinka „alfa patinai“?

„Alfa patinas“ – tai terminas, kurį sukūrė zoologai, tyrinėję gyvūnijos pasaulio ypatumus. Aišku, sakoma, kad mūsų sociumas – taip pat banda ir gauja. Visuomenėje, kaip ir laukinėje gamtoje, „alfa patinas“ – aukšto rango figūra, vadeiva, kurį supa grupė asmenų, esančių įvairiose jo pavaldumo formose.

Nuo pat priešistorinių laikų visų rūšių patelės turėjo ir puoselėjo norą socialinės hierarchijos laipteliais pakilti maksimaliai aukštai. Pirma, dėl to, kad aukščiausiai stovintieji, kaip paprastai, yra unikalios genetikos nešiotojai (pavyzdžiui, Anglijos princas Viljamas, kuris, objektyviu požiūriu, yra viso labo tik nelabai dailus, anksti praplikęs ir nerišliai kalbantis nemokša, nors, moterų akimis, svajonė ir pusdievis – tą patį galima pasakyti ir apie antrąjį princą, kuris, prie to dar yra ir visiškas chamas), nuo kurių norisi turėti vaikų (palikuonių). Antra, toks dominantas turi priėjimą prie išgyvenimui reikalingų resursų: pačio riebiausio mėsos gabalo ir šilčiausių kailinių. Todėl ir šiandien genetinė atmintis gena moteris link jų, pačių stipriausiųjų.

Tačiau, deja, tapti „alfa patinu“ yra neįmanoma iš principo. Juo reikia gimti. Tai tokia pat Dievo dovana, kaip ir bet kuris talentas. O štai išvystyti savyje vadovo ir sėkmingo vyriško savybes galima pabandyti.

Ką reikia žinoti apie moters orgazmą?

Kiekvienos moters kūnas turi begalę taškų, kuriuos teisingai stimuliuojant galima tapti geriausiu meilužiu jos gyvenime. Ir visi tie taškai nėra sutelkti ten, kur Tu esi įpratęs jų ieškoti, o išmėtyti po visą jos kūną, pvz., ant sprando, tarp menčių, ant kojų pirštų, vidinėje šlaunų pusėje ir smilkiniuose. Tiesiog lengviau pasakyti, kur jų nėra! Tačiau dėl sąžinės ramybės, paieškok jų visur.

Tačiau tinginiai visada svajoja surasti tą vieną stebuklingąjį tašką-mygtuką, kurį paspaudus ar kažkaip pamaigius galima gauti norimą rezultatą be ypatingų pastangų. Taip, toks taškas moters kūne yra, netgi, tiesą sakant, jų yra trys.

Labiausiai žinomas ir išliaupsintas yra, žinoma „G taškas“, apie kurį elegancija.eu yra rašyta jau ne kartą. Antras yra vis dar gana paslaptingas „A taškas“, atrastas tik prieš 20 metų. Kodėl „paslaptingas“? Nes jis yra 3-4 cm aukščiau už „G tašką“, todėl, norint jį pasiekti, reikia turėti ir atitinkamo ilgio instrumentą (ne tokį trumpą ir ploną, kaip Tavo, deja…). Tačiau gera žinia yra ta, kad trečias, ir lengviausiai prieinamas iš visų trijų supererogeninių taškų-mygtukų yra „U taškas“, atrastas, beje, labai jau neseniai. Tokį kodą šis taškas gavo angliško termino „urethra“ garbei – lietuviškai ta moteriškos vaginos dalis skamba gana keistai – „šlaplės anga“ (jei labai įdomu, pažiūrėk internete, kaip ji atrodo). O pažiūrėjęs žinok, kad tinkama jo stimuliacija gali sukelti kur kas greitesnį ir galingesnį moters „išsiliejimą“, nei klitorio maigymas. Tačiau atsargiau su tuo „U tašku“ – rimti vyrai teigia, kad jis turi būti stimuliuojamas tik per kanilingą, ir jei per 20 minučių nieko neišeina ten tinkamai „pastimuliuoti“, liaukis tai daręs. Ne viskas iškart, kaip sakoma, o suteikti merginai orgazmą galima ir kitais, tradiciniais metodais.