Mus, vyrus moterys dažnai kaltina tuo, kad mes elgiamės kaip „laukiniai“, t.y., pirmykščiai žmonės. Ir jos teisios, nors, tiesą sakant, jos elgiasi lygiai taip pat. Mes visi paklūstame tiems elgesio impulsams, kurie formavosi dar kažin kada – net Akmens amžiuje, dar tais laikais, kai mes, žmonės net nemokėjome kalbėti. Esi girdėjęs apie tokį dalyką kaip „kūno kalba“? Apie tuos kiekvieno žmogaus turimus garsiuosius 20 tūkstančių gestų, kurių mes negalime sąmoningai kontroliuoti? Ir visą pluoštą požiūrių, kurie atsirado urvuose, tačiau atsekė mus iki šių dienų. Ir mūsų šiuolaikinių moterų požiūrį bei elgesį įtakoja būtent tie senoviniai rudimentai. Jei juos žinosi, bus pačiam lengviau.

 

JAS ŽAVI NAGINGI IR IŠRADINGI – Akmens amžiuje išradėjai buvo moterų numylėtiniai. Kūrybiškumas – būtina savybė tinkamam vyriškiui jau pusę milijono metų. Jei Tu esi išradingas, nagingas ir gebi rasti nestandartinius sprendimus visose situacijose, vadinasi, Tavo šeima turi neblogus šansus išgyventi bet kokiomis aplinkybėmis. Taigi, dovanok jai daiktus, kuriuos pagaminai savo rankomis. Iškepk kokį patiekalą, pataisyk jos spintelės dureles. Jos automobilis ožiuojasi? Pripilk tepalo, parišk kokią atsiknojusią detalę virvele arba jos kojine. Jei esi finansų specialistas, padėk jai susiorientuoti jos mokesčiuose ir kredituose.

 

MOTERIMS PATINKA AŠTRŪS DAIKTAI – Šiuo atveju, Tavo veidas. O tiksliau – šeriai ant Tavo veido. Daugelis patrauklių pasaulio vyriškių – aktoriai ir atletai – niekada nesiskuta glotniai. Ir jie elgiasi teisingai: moterys tuos šerius laiko patraukliais. Nes jų smegenys joms siunčia signalą: šis patinas jau yra brandus ir jo hormonų lygis suteikia galimybę užveisti palikuonių. Primityvu, bet faktas. Nors, žinoma, neskustas veidas tinka ne kiekvienam. Tačiau jei visada skutiesi glotniai, padaryk eksperimentą – nesiskusk nors kelias dienas, pasižiūrėk, kas iš to išeis. Ir nenaudok trimerio – pernelyg išpuoselėtos barzdikės linijos gali sugadinti tą Tavo įvaizdį, kurio siekei.

 

JOS PASIŽYMI SAVO TERITORIJĄ – Pavydas seniausiais laikais buvo naudingas instrumentas, siekiant užkirsti kelią tam, kad Tu savo resursais dalintumeis su kitomis. Toks evoliucijos šauksmas, ir jis niekur neišnyko. Pavyzdžiui, visos pavydžios moterys seka savo vyrų veiklą socialiniuose tinkluose ir tikrina jų telefonus (pavydūs vyrai, beje, elgiasi taip pat). Ir, beje, emocinės neištikimybės moterys bijo labiau nei fizinės. Taigi, leisk jai pasijusti ypatinga ir vienintele. Priklausomai nuo jos asmeninių savybių ir charakterio – tai gali būti dovanėlės, komplimentai, paruošta vakarienė (nupirkti keli gabalai keptos vištienos „Iki“ parduotuvėje), arba tiesiog skirk jai pusvalandį savo laiko, kad išklausytum (išties išklausytum) jos skundų ir ateities planų. Kai moteris jaučiasi ypatinga ir vienintelė, jos pavydo priepuoliai retėja.

 

JOS NORI VEIKSMO, O NE ŽODŽIŲ – Holivude jau seniai sakoma, kad „gerai padaryta yra geriau nei gerai pasakyta“. Moterų abejonės vyrų pažadų atžvilgių yra tvirtai įaugusios į jų DNR, nes jei pirmykštės damos būtų tikėjusios kiekvienu savo vyrų žodžiu, jos būtų tapusios vienišomis motinomis – o tai Akmens amžiuje buvo nelabai „comme il faut“. Ji lauks iš Tavęs konkrečių ir apčiuopiamų įrodymų dėl Tavo galimybių ir pasiekimų – 100% „greituosiuose pasimatymuose“ dalyvaujančių moterų pasitinka vyrus su šaltu atsargumu, stebėdamos, kiek daug pastangų jie deda, kad jas užkariautų. Nuolat informuok ją apie savo veiksmus ir pastangas, nes moterys visos jaučiasi blogai, jei vyras staiga dingsta ar su joms nekalba – tada iškyla nevalingas įtarimas – gal jis ją jau metė? Kokie tai reikalai? Ir t.t. Tad jei eini su ja į pasimatymą penktadienį, jau trečiadienį pasiųsk jai to filmo, kurį žiūrėsite treilerį. Jai bus aišku, kad Tavo pasiūlymas lieka galioti, ir susijaudinusi lauks susitikimo – viskas pagal planą.

 

JOS MĖGSTA ŽIŪRĖTI AUKŠTYN – Aukštas vyro ūgis signalizuoja apie gerą sveikatą ir gerus paveldimus genus. Pusė pasaulio moterų nori susitikinėti tik su aukštesniu už save vyru, tačiau net 70 procentų pasaulio moterų yra žemesnės nei 160 cm. Be to, stambūs vyrai turi geresnius šansus muštynėse. Ir nesvarbu, kad mes šiais laikais esame pernelyg gerai išauklėti, kad veltumėmes į kumštynes. Pasąmonė mus vis tiek šaukia išsiaiškinti tarpusavio santykius. Tu neaukštas? Nepergyvenk, nes Tu turi tai, ko neturėjo mūsų protėviai – aprangos gausą. Rinkis siaurus kaklaraiščius, švarkus su siaurais atlapais, jei mėgsti juostuotą aprangą, nešiok tik vertikalias juosteles – vizualiai tapsi aukštesnis. Arba rinkis vienos spalvos aprangą – ji sukurs vienos ilgos linijos įspūdį. Viskas šiame pasaulyje yra optika ir žiūrėjimo kampai.