NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Kaip išmokti bučiuotis taip ypatingai, kaip niekas kitas?

Ats: Nebūtina bučiuojantis su mylima ar reikalinga  moterimi šokinėti ant vienos kojos, dainuoti ką nors banalaus iš Sinatros repertuaro beigi daryti atsispaudimus. Bučiuojantis su moterimis iš esmės veikia gana trivialūs triukai. Pavyzdžiui, kai vyro pirštai suleidžiami į moters ševeliūrą. Arba delnais apgobiamas jos veidas ir prisispaudžiama prie jos taip arti, kad ji išgirstų Tavo širdies plakimą ir jaustų kietą gumbą Tavo tarpkojyje.

Kl: Noriu padovanoti savo merginai ką nors ypatingo. Ką patartumėte? (Aš jau esu padovanojęs jai ir brangenybių, ir apatinių drabužėlių, ir romantišką kelionę).

Ats: Sakoma, kad „deimantų moteriai niekada nebus per daug“, tačiau jei kišenė neleidžia tokios bravūros, dovanok tai, kas jai patinka: pusryčius lovoje, vakarienę dviem jos mėgiamam restorane, atostogas egzotiškoje šalyje. Kelionę į vietą, kur pirmą kartą susitikote, valandą kažko, kas jai patinka lovoje, netgi pažadus padaryti remontą. Dar vienas variantas – jos mylimos knygos retas egzempliorius (aš pažinojau neįtikėtinai gražią merginą, kuri rinko o gal ir teberenka knygas „Mažasis princas“). Gali kainuoti nepigiai, bet ar tikra meilė turi kainą? Dovanodamas tokią knygą užrašyk ką nors mielo ant kortelės, bet ne pačioje knygoje – ji galės tą knygą parduoti, kai išsiskirsite.

KL: Kaip toli galima eiti su nekaltu flirtu iki peržengiant ribą ir tampant neištikimu?

Ats: Noras permiegoti su kita/kitu nėra neįprastas, tai žino tiek vyrai, tiek moterys, nors kai esame „rimtuose santykiuose“, visi tai kažkaip užmiršta. Mes norime, kad mūsų partneriai siektų tik mūsų ir priklausytų tik mums. Skirtumas tarp lyčių yra tas, kad moteris emocinę neištikimybę laiko kur kas pavojingesniu dalyku, nei neįpareigojantis „greitukas“, o vyrai niekada neatleidžia kito vyro rankų ant savo nuosavybės – moters. Geriausias moteriško požiūrio testas yra pabandyti flirtuoti su kita moterimi savo moters akivaizdoje – ir laukti, kuriuo momentu ji užsiraukia, išpila gėrimą Tau ant galvos ir išskuba namo karpyti Tavo kaklaraiščių. Tada ir žinosi jos ribas. Na, o vyrišku požiūriu, labai paprasta – bet kuriuo tuo momentu, kai kiši savo neplautą instrumentą į jos skylutę, suprasi, kad jau nueita per toli.

Kl: Dažnai su savo mergina vakarieniaujame mieste. Pripažįstu, kad valgau per greitai, ir pavalgius man sunku nustygti vietoje, kol mergina dar valgo. Ką daryti?

Ats: Kiek Tau metų? Dvylika? Jei taip, pasiimk žaislų, kad turėtum kuo užsiimti pavalgęs. Jei esi suaugęs, smuk į tualetą greitai masturbacijos sesijai. Kai po to grįši prie stalo, galės jai priekaištauti, kad ji nepastebėjo Tavęs dingusio. Taip besikivirčijant ir laikas greičiau prabėgs.

Kl: Man patinka draugo mama. Kai lankausi pas jį, ji visada maloniai šypsosi, gyvai manimi domisi. Išsiskyrusi. Turiu jos atžvilgiu planų. Kaip tinkamai pakviesti ją kam nors „romantiškam“?

Ats: O, tos jaunatviškos agonijos! Beje, kur kas labiau paplitusios, nei galima įsivaizduoti! Planų, sakai? Pradžiai, suvok – tokie santykiai niekada neturėjo, neturi ir neturės jokios perspektyvos. Verčiau mesk tai iš galvos. Tačiau jei neišeina, Tu turi vienintelę išeitį – bendrauti, kai horizonto netemdo Tavo draugas (kuris yra ir jos sūnus). Kviesti ją į kiną gal būtų per tiesmuka ir sunkiai įvykdoma iš jos pusės, be to, vargu, ar ji tai tinkamai įvertins. Kur kas prasmingiau būtų sulaukti momento, kai Tavo draugo nebus namuose (bo darbuosis jis kokioje nors beprasmiškoje bendruomeninėje akcijoje „Darom“), tada pasirodyk ant jos namų slenksčio su pasiūlymu ką nors padaryti ar padėti. Verčiau tegu ji Tave palaiko skautu nei nesusitupėjusiu balvonu. Arba pasirodyk ant jos namų slenksčio su liūdnu veidu ir kokia nors asmenine drama. Tikėsimės, ji Tave priims ir išklausys. Pokalbio metu svarbu paliesti kokią intymią temą ir paklausti jos patarimo – ir stebėk, kaip ji į tai reaguos. Gal išsyk paaiškės, kad malonus jos požiūris į Tave yra tiesiog motiniškas rūpestis, o ne alkanos patelės klyksmas… Ir dar kartą patariu – nesistenk pakartoti „Amerikietiško pyrago“ scenarijaus, palik jį verčiau savo erotinėms fantazijoms.

Kl: Kaip tinkamai atsiprašyti savo merginos, kurią šlykščiai įžeidžiau prisigėręs?

Ats: Pradžiai paklausk savęs, kam Tu jos nori atsiprašyti. Nuimti akmenį nuo krūtinės ir išvykti uždarbiauti į Angliją nesijausdamas paskutiniu galviju? Ar išmaldauti jos atleidimo ir iš naujo susitikinėti? Abiem atvejais yra reikalingi beveik vienodi žodžiai, tik skirtingos pabaigos. Pasakyk jai taip, kaip buvo ar yra iš tikrųjų – neatsimeni nieko, ką jai sakei. Atsimeni tik tiek, kad buvai nerealiai agresyvus ir nesivaldei. Pirmu atveju pabaigai naudok seną formulę: „man pačiam nepatinka, į ką aš pavirstu, kai Tu šalia… Todėl mums reikia padaryti pertrauką“. Toks priėjimas Tau suteiks galimybę atsitraukti daugmaž garbingai. Antru atveju, taip pat veik pagal klasikinę schemą. Perki gėlių be dyglių (tam atveju, jei ji puls Tave mušti ta pačia puokšte), pasirodai ant jos namų slenksčio su kalta mina ir sakai: „Meile mano, aš elgiausi kaip paskutinis gyvulys. Atleisk“. Toliau – klausyk visko, ką ji apie Tave galvoja. Nepertraukinėk. Nesiteisink. Kai tik mergina Tau išsakys visas pretenzijas ir kaltinimus, apkabink ją stipriai stipriai ir sakyk: „atleisk man, kvailiui, aš buvau neteisus“. Ir kol ji džiaugsmingai raudos į Tavo petį, pasistenk ištrinti aš atminties viską, ką ji Tau tik ką išsakė.

Kl: Merginos man nuolat skundžiasi savo darbais. Kaip reaguoti?

Ats: Sunku pasakyti, ko jos iš Tavęs nori, nes tai priklauso nuo daug veiksnių, pvz., kiek gimingose sferose dirbate. Gal jai reikalingas profesionalus patarimas, o gal tiesiog užuojauta? Šiaip jau užuojautos iš Tavęs yra reikalaujama visais atvejais. Išskyrus, jei kalba sukasi apie fizinį priekabiavimą – tokiu atveju, Tu turi įniršti ir pasišauti atsiskaityti su skriaudėju. O blogiausiai, kaip gali sureaguoti į moteriškus skundus, tai žodžiais: „Nu, jo. Girdi, paduok druską“.

Kl: Mano mergina pareiškė, kad nori permiegoti su kita. Ką tai gali reikšti?

Ats: Jei mergina anonsuoja savo vaikinui tokius dalykus, tai ne tam, kad turėtų indulgenciją pasakyti: „Aš juk tave įspėjau“, kai Tu ją užtiksi savo kurso draugės glėbyje… Greičiausiai tai yra lengva seksualinės provokacijos forma. Siekis padidint savo seksbombos įvaizdį, o tuo pačiu ir mestelti malkų į Tavo erotinių fantazijų lauželį. Keturi iš penkių vaikinų reaguoja į savo merginos biseksualumą gana pozityviai. Tipo, gal ir jiems kas nukris tokiu atveju… Visa tai, deja, tik ir lieka  vaizduotėje.

Kl: Noriu ant bicepso išsitatuiruoti nuogos merginos atvaizdą. Ar jis kitas merginas traukia ar atstumia?

Ats: Atstumia. Žmogaus kūnas yra šventovė, o ne bordelis.