NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Visi šneka, kad moterys vertina savimi pasitikinčius ir įžūlius vyrus, tačiau nuo tokių savimi pasitikinčių ir įžūlių jos bėga. Kur riba?

Ats: Riba labai plona, ir ji prasideda ten, kur baigiasi vyro asmeniniai įsitikinimai, polinkiai bei aistros, ir prasideda moters įsitikinimai, polinkiai bei aistros. Savimi pasitikintis ir protingas vaikinas dažniausiai kalba nuo savęs link moters („aš noriu pakviesti Tave išgerti kavos ir susipažinti artimiau“), o savimi pasitikintis ir kvailas vaikinas kalba tik apie save ir visada yra įsitikinęs, kad jam ir taip viskas prieinama („Aš toks kietas – kvaiša, tu pati nesupranti, nuo ko atsisakai“). Pirmas atvejis moterims yra įdomus ir malonus, antras atvejis – atgrasus.

Kl: Kaip užmiršti merginą, kuri mane atstūmė?

Ats: Senamadiškas būdas – prisiminti visus jos trūkumus ir pasidžiaugti, ko atsikratei. Modernesnis būdas – visa galva panirti į darbus. Geriausias būdas – tapti sėkmingu ir gerai gyventi – tada apie Tave pradės suktis naujos, aukštesnės klasės merginos, lengvai padėsiančios užmiršti buvusiąją.

Kl: Atsibodo nuolat ginčytis su savo mergina, ką daryti?

Ats: Senovės išminčiai mokė – geriausiai viskas išryškėja per atstumą. Pasitrauk porai savaičių. Tiesiog sąžiningai jai pasakyk, kad pavargai nuo ginčų ir banaliai nori vienatvėje įvertinti jūsų santykius, maždaug, pagalvoti, „kurlink eina jūsų pora“. Jei pasiilgsi jos, grįžk pas ant kelių ir ginčykis toliau – geresnės už ją nerasi. Žinoma, jei ji pati lig tol neatšliaužė pas Tave. Tada jau gali statyti savo sąlygas.

Kl: Turiu plaukuotą užpakalį. Filmuose nuolat matau, kad vyrų užpakaliai būna pliki ir lygūs. Todėl droviuosi nuogas atsisukti į merginą nugara. Ar be reikalo taip jaudinuosi?

Ats: Pirmiausiai, apžėlęs plaukais užpakalis yra greičiau jau norma nei nukrypimas. Nepažįstu nė vienos moters, kur skustųsi apžėlusia savo vaikino šikna. Plaukuotas pečiais ir pakakliu – taip. Suaugusiais antakiais – taip. Plaukais styrančiais iš pažastų – taip. Netgi yra besiskundžiančiųjų „krūmais“ gaktos srityje, girdi, nepatogu daryti minetą. O štai plaukais ant užpakalio dar nesiskundė niekas, matyt, dėl to, kad tai niekam ir nerūpi.

Kl: Mergina pavadino mane savo buvusiojo vardu. Gal ji jį vis dar tebemyli ar net slapta su juo susitikinėja?

Ats: Jei jos buvusysis neturi kokio nors įmantraus vardo, tipo, Waldemaras ar Ecchterbėjus (buvau tokį sutikęs Mongolijoje), o yra tiesiog Jonas ar Rimas, yra didelė tikimybė, kad jos pasąmonėje tuo metu šmėkščiojo koks nors santechnikas, bendradarbis ar bendrakursis. Antra, liaudis sako, kad „kartais bananas yra tiesiog bananas“. Jei ji ir padarė tokį „slip of the tongue“, tai dar nereiškia, kad jos buvusiojo šmėkla skraidžioja virš Jūsų lovos. Netgi jei tai buvo ištarta sekso metu, nėra tai dar  šimtaprocentinis išdavystės įrodymas, greičiau jau įrodymas, kad Tu esi toks pat pajėgus, kaip jos eks. Nemalonu – taip, apmaudu – taip. Su laiku tie buvusiųjų vardai išnyksta. Nepatartina tik viena – iš tokio epizodinio incidento iškart daryt toliaregiškas išvadas. Tapsi pavyduoliu-paranoiku, o nuo tokių moterys kaip paprastai išeina, kas svarbiausia, net ne pas savo buvusįjį, o tiesiog išeina.

Kl: kaip pakabinti turtingą, gražią, energingą ir išsilavinusią merginą?

Ats: Paprastai. Tapk turtingas, gražus, energingas ir išsilavinęs.

Kl: Ar plikai nuskusta gakta traukia merginas?

Ats: Jei ir traukia, tai greičiausiai iš smalsumo. Porno industrijos aktoriai skuta savo gaktaplaukius, kad jų instrumentas vizualiai atrodytų didesnis, o ir atrodo!  Tačiau sakoma, kuo rimtesnis agregatas, tuo juo reikia mažiau rūpintis. O jei Tu esi geras žmogus, gali kad ir Peliuką Mikį ten išsitatuiruoti – geram žmogui viskas atleidžiama.

Kl: Kodėl mano buvusioji mergina nuolat manęs klausinėja, su kuo aš susitinku, kuo ji vardu ir pan.?

Ats: Esmė moters nuosavybės instinkte. Ne taip jau lengva jau buvo būti su vaikinu, laikyti ji savu, dalintis su juo geriausiais savo gyvenimo metais, o po to staiga viską prarasti. Apmaudu. Jos klausimai apie Tavo naujas pasijas – tai bandymas pratęsti savo buvimą Tavo gyvenime. Na, ir pasidžiaugti, kad Tavo naujoji yra dūra, stora ir lūzerė (visiškai kitokia, nei ji pati). Kuo daugiau merginos arsenale buvo vaikinų, kuriems ji buvo švyturys ir kelrodė žvaigždė (reali ar prifantazuota), tuo geriau jos ego ir vidiniam feng šui.

Kl: Žiūriu į „pupytes“ ir galvoju, ko toms merginoms reikia? Dovanojam joms gėles, dėmesį, energiją. O jos paima ir susimeta su banditais. Kas su jomis darosi?

Ats: Moterims reikia tik vieno – kad vyras būtų vyriškas. O būti vyrišku reiškia ir mokėti jų tiesiai šviesiai paklausti, kodėl koks nors galvijas pravarde „Šūdmaišis“ yra jos širdžiai mielesnis nei pavyzdingas akiniuotas vaikinukas. Ir būti morališkai pasirengusiu išklausyti jos sąžiningo atsakymo, ir juo patikėti – kad ir kad banaliuoju „širdžiai neįsakysi“.