NĖRA TOKIO DALYKO KAIP KVAILI KLAUSIMAI, YRA TIK KVAILI ATSAKYMAI. DRĄSIAI KLAUSKITE. GIEDRIUS DRUKTEINIS JAU IR TAIP SPRENDŽIA DAUG JŪSŲ PROBLEMŲ, IŠSPRĘS IR DAR ŠIĄ VIENĄ.

Kl: Kaip nustatyti, ar mergina ištekėjusi, ar ne? Nėra kaip jos paklausti, o žiūriu į jos rankas – žiedas tai yra, tai pranyksta…

Ats: Na, jei jau bent kartais žiedas ANT TO JOS PIRŠTO pasirodo, darau išvadą, kad ji yra ištekėjusi. Ar kas nors panašaus. Moterys turi keistą savybę – joms nebūtina būti oficialiai susituokusioms, kad jos save tokiomis laikytų. Kai kurios moterys nešioja žiedą ANT TO PIRŠTO kaip rimto požiūrio į santykius ženklą, nors formaliai žmonomis jų niekas ir nepavertė (o ypatingai sentimentalios žiedo nenusiima ir nutrūkus santykiams). Žiedas taip pat gali būti masalas vaikinams, kurie iš principo mezga santykius tik su ištekėjusiomis – o tai visais atvejais reiškia Blogį. Beje, pasirodantis ir išnykstantis žiedas taip pat gali reikšti kai ką rimčiau, nei „ištekėjusi“. Ankstyvąją nėštumo stadiją, pavyzdžiui (dėl ko kai kurų moterų pirštai pavirsta dešrelėmis, nuo kurių skaudžiai pradėjusį veržti žiedą išvis tampa įmanoma nuimti tik jį perpjaunant). Trumpinant šokį, žiedas ant moters pirštų būna ne vien šiaip sau, ir, kaip paprastai, nieko gero nepraneša.

Kl: Atėmiau merginai nekaltybę ir bandžiau pereiti su ja prie normalių nuolatinių santykių, tačiau ji pareiškė, kad nieko man nejaučia. Ką tai reiškia?

Ats: Tai reiškia viena – dink jai iš akių. Seksas, netgi jei jis yra debiutinis, dar negarantuoja to, kad Tu automatiškai tampi merginai TUO PAČIU. Greičiau jau tai buvo tik priemonė patikrinti Jūsų suderinamumą. Štai ji jį patikrino ir padarė išvadą, kad jums dviem nepakeliui.

Kl: Turėjau kurortinį romaną. Pasirodė, kad tuo metu ji buvo susipykusi su savo vaikinu, o dabar kaip ir vėl su juo draugauja… Kokie mano šansai?

Ats: Jei sąžiningai – minimalūs. Kurortinis romanas – tai ypatinga būsena, kurią išgyvenančios moterys nebūna savimi tiesiogine to žodžio prasme. Kurortuose būna daug merginų, kurios savo gimtuosiuose miestuose daro neįtikėtinai griežtas kandidatų atrankas, o pajūryje nuleidžia kartelę iki minimumo. Pasižiūrėk pats – jos atsiduoda vaikinams, avintiems sandalus su kojinėmis, bukiems kaimiečiams ir chamams. Aš nesakau, kad Tu esi negražus prasčiokas, o ji nuleido savo kartelę, prasidėjusi su Tavimi. Ne. Tiesiog egzistuoja didelis šansas, kad Tu iš tikrųjų nesi jos skonio. Skirtingai nuo to vaikino, kurį ji pasirinko būdama blaiva ir be smėlio savo triusikuose.

Kl: Kodėl merginos gali sukelti kivirčą lygioje vietoje?

Ats: Todėl, kad ji mergina, t.y. sutvėrimas su atitinkamu požiūriu į daugelį dalykų. Moteriai būti santykiuose – tai, visų pirma, reiškia bendrauti, be to, pageidautina – su emocijomis, o ne pokerio žaidėjo veidu. O kivirčai pagal tokį požiūrį – tai tiesiog komunikacijos formatas. Tai ir apsikeitimas informacija (gera ar bloga), ir aistrų kaitinimas, ir dėmesio fokusavimas. Trumpiau, viskas, kas moterims visada patinka. Taigi, gal tiesiog mokykis jausti malonumą iš tokių pikiruočių, arba kitaip kompensuok bendravimo stoką kol ji nepraneš, kad atėjo laikas „rimtai pasikalbėti“.

Kl: Mano mergina nekaltybę prarado su kita mergina. Sako, kad atgailauja ir myli tik mane, bet negaliu atsikratyti įtarumo, kad ji neabejinga kitoms moterims…

Ats: Ramiau, draugeli. Kiekvienas pornoindustrijos režisierius žino, kad tikrovėje merginos pabando seksą su kitomis merginos ne dėl fiziologinių priežasčių, o tiesiog iš smalsumo. Vienos jų mokosi bučiuotis su pomidorais, kitos – su draugėmis. O jei ji būtų nuėjusi pirmuoju keliu, nejaugi griežtum dantimis kiekvieną kartą, kai tik ji užsisakyti daržovių salotų? Suprask, jei ji išties pasijustų lesbiete, tai ir toliau bendrautų tik su merginomis. Tas faktas, kad jūs vis dar kartu (ir ji nepakvietė į lovą trečios), sako, kad mergina žaidžia už teisingą komandą, o Tau reikia nustoti nerimauti.

Kl: Mergina man priekaištauja, tik tik ji viena galvoja apie mūsų ateitį, nors „pachalinu kaip negras“ ir taupau butui bei mašinai. Tai erzina. Kaip jai aiškiai tai pasakyti?

Ats: Merginoms „galvoti apie ką nors“ reiškia kalbėti tai, kas ateina joms į galvas, skirtingai nei mums, vyrams, kuriems „galvoti“ reiškia „planuoti“. Vietoje bereikalingai eikvojamų nervų, verčiau imkis tokios taktikos – dažniau jai pasakok bendrų planų detales, aiškink, kaip sunkiai Tu dirbi, kad svajonės pavirstų realybe, svajok balsiai, kokias mielas užuolaidėles jūs nusipirksite naujajam būstui ir t.t. Apčiuopiama perspektyva – štai kas veikia visas merginas, iš vienos pusės kaip valerijono lašai, iš kitos – kaip afrodiziakas.

Kl: Mano merginai nepatinka mano dažni bučiniai, dėl ko kartais pykstamės. Tokio juk negali būti, kad merginai nepatiktų bučiuotis… O aš savo jausmų sumažinti negaliu, todėl nuolat prie jos ir lendu. Ką daryti?

Ats: Nieko originalesnio kaip „nelįsk“ patarti negaliu. Lindimas ir įkyrumas – patys neseksualiausi vyro bruožai. Juoba kad tos, kurios nori būti nuolat apseilėtos, užsiveisia jorkus, o ne vaikinus. Ir be reikalo manai, kad jos visos nori bučiuotis. Yra moterų, kurios abejingos net kanilingui, o tai kur kas maloniau nei bučiniai. Kiekviena jų turi savo erotines preferencijas. O būti santykiuose – reiškia, susitaikyti ir su kito ekipažo nario ypatumais.

Kl: Vakarėlio metu girtas permiegojau su savo kursioke. Aišku buvo iš anksto, kad nieko toliau nebus, bet dabar man gėda jai žiūrėti į akis. Ką daryt?

Ats: Jei gėda – nežiūrėk. O jei rimtai, svarbiausia tokiais atvejais – tik nesugulk su ja antrą kartą, nes moterys tai laiko kvietimu rimtiems santykiams.

Kl: Nuėjau su mergina į antrą pasimatymą. Viskas buvo gerai, sėdėjome su vandeniu ir kava, bendravome, ir aš jai pradėjau daryt pečių masažą, dėl ko išgirdau – „nereikia manęs liesti, aš prie tavęs dar nepripratau“. Ką tai reiškia?

Ats: Tai reiškia – numesk gazą. Masažas, žinoma, yra gerai, tačiau Tavo tikrasis planas – pačiupinėti ją buvo atskleistas iškart. Rodos, ji dar nėra pasiruošusi tokiam staigiam distancijos sumažinimui, o gal ją paveikė ir tas faktas, kad viskas įvyko viešumoje… Masažas masažui nelygu. Tikiuosi, jos pasakymas Tau nebuvo grubus „patrauk rankas, gyvuly“, o švelnus koketavimas: „oi, nu ką tu darai, į mus visi žiūri“…

Kl: Kodėl merginos taip mėgsta dėti savo nuotraukas į socialinius tinklus?

Ats: Moterys naudojasi savigyra tuo pačiu tikslu, dėl kurio ir žiūri į veidrodį – kad gautų patvirtinimą savo patrauklumui. Juoba kad feisbuke kiekvienas „laikas“ reiškia „tu nuostabi, nerealiai“ (o kur dar panašūs komentarai?). Psichologiškai tai vadinama noru patvirtinti savo žavesį aplinkos nuomonės pagalba. Ir, beje, tai ne vien moteriška, o bendražmogiška savybė. O socialiniai tinklai tapo ta erdve, kurioje narcizai gali maivytis ir gauti taip jiems reikalingą pripažinimą.

Kl: Kaip paaiškinti merginoms, kad aš negeriu alkoholio?

Ats: Išties, tai nemaža problema, nes, išgirdusios tokią nuostatą, greičiausiai jos pamanys, kad esi užsikodavęs alkoholikas arba negeri dėl to, kad gydaisi triperį antibiotikais. Antra, moterys mano, o ir ne be reikalo, kad abstinentai ne tik nerūko ir negeria, bet dar ir gadina nuotaiką kitiems, zyzdami, kad ir jie to nedarytų. Todėl verčiau jau sugalvok neatremiamą priežastį, kodėl taip darai – rytoj treniruotė, neturi nuotaikos, pagirioji – visa tai sumažins apkalbų ir neapykantos riziką. O jei turi mašiną, tai išvis lengva. Tiesiogine to žodžio prasme, Tavo pozicija bus paremta „geležiniu argumentu“.